Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

napisz co umiesz jakie masz kursy, jeśli masz, kierunek studiów.

Wolisz wykładać towar w Tesco czy pracę biurową?

Obsługa jakichś programów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

napisz co umiesz jakie masz kursy, jeśli masz, kierunek studiów.

Wolisz wykładać towar w Tesco czy pracę biurową?

Obsługa jakichś programów??

Ok to wysyłam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a to jak już temat pracy został poruszony to nie znacie kogoś kto przyjął by kierowcę do pracy w weekendy (piątek sobota niedziela)

KAT. B, B+E, C, C+E (wkładka na przewóz rzeczy jest). Np jakieś rozwożenie towaru, przeprowadzki lub coś w tym stylu. W sumie uprawnienia elektryczne (SEP- do 1kV) też posiadam. Dyplom kwalifikacji zawodowych technik elektronik i aktualnie studia mechatroniczne w połowie. Bo także szukam już dłuższy czas ale zero konkretów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno wróciłem ze szpitala i informuję, że na lubelszczyźnie mamy nowego Audi Usera :) mam syna :D425528_1808071817615_1714553984_862502_1881769596_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno wróciłem ze szpitala i informuję, że na lubelszczyźnie mamy nowego Audi Usera :) mam syna :D425528_1808071817615_1714553984_862502_1881769596_n.jpg

Gratulacje :oklaski: :oklaski: :oklaski: :drunk: :drunk: :drunk: Niech rośnie duuuży i zdrowy :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyczył by ktoś z Lublina prostownik do akumulatora? :)

Jakbym miał to bym pożyczył :embarrassed:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 12:24_________________________________________________Ewentualnie jak masz kable do rozruchu to prądu mogę pozyczyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyczył by ktoś z Lublina prostownik do akumulatora? :)

BiEmDabelju nie odpaliło? :decayed: :decayed: :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyczył by ktoś z Lublina prostownik do akumulatora? :)

BiEmDabelju nie odpaliło? :decayed: :decayed: :decayed::naughty:

Niestety nie odpala tak jak moje eks świetne 1.9TDI :) gdzie przy -27,5C za pierwszym grzaniem i bez łechotania. Tylko ze tam wsadziłem nowe świece Beru, akumulator żelowy. A w BMW jakiś słaby no name AD 70Ah 640A i świece nie wiem w jakim stanie.

mlodyy podrzuciłbyś mi go na miasteczko UMCS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj moja niunka zapaliła, ale już dosyć cięzko, ciekawe jak dzisiaj...

sprawdź świece żarowe i czy jest dobre ładowanie z alternatora oraz kąt wtrysku. Jak te 3 elementy będa ok to będzie palił dobrze, :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakiś lipny i słaby akumulator jak do 320d 136KM, bo mam AD premium 70Ah 600A bezobsługowy wapń, i jak po dwóch dniach mrozów -20 chciałem odpalić to lipa. Ale zabrałem go tylko na 6h do ciepłego pomieszczenia , elektrolit rozmarzł i odpalił od pierwszego strzała. Przepaliłem silnik przejechałem się do Biedronki, i dziś odpalił ale troszkę z oporem. Szkoda że nie jest tak jak w moim A4 B5 1.9TDI AHU, tydzień nie przepalany, świece nowe Beru, akumulator nowy Fulmen 80Ah 600A i przy -27,5 stopnica C po pierwszym grzaniu świec od strzała po tygodniu mrożenia się pod akademikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj moja niunka zapaliła, ale już dosyć cięzko, ciekawe jak dzisiaj...

sprawdź świece żarowe i czy jest dobre ładowanie z alternatora oraz kąt wtrysku. Jak te 3 elementy będa ok to będzie palił dobrze, :gwizdanie:

świece niby dobre sprawdzałem, ładowanie też jest ok, a kąt wtrysku to nie mam jak sprawdzić, nie mam vaga, wybieram się gdzieś pojechać podczepić niunke ale nie mam za bardzo kiedy i i z $$$ mam na razie krucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...