Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

W tamtym roku paliły przy ponad -25*C i nie było problemu :tongue4: A Wy się podniecacie marnymi -18*C :decayed:

Mój nadal zasypany :polew: Teraz to tego śniegu coraz więcej dookoła niego, już blisko wysokości dachu :polew: Kurfa chyba wszyscy sąsiedzi na niego śnieg napiertalają :polew: Jak myślicie będzie tak jak w filmach, że nie odgarnę śniegu tylko wsiądę do niego i na pełnej piździe wyskoczę z tej kupki? :polew:

ni ma h*ja we wsi że wyjedziesz :polew: :polew: :polew: lepiej idź łopaty szukaj bo ciezko od ręki dostać :polew: :polew: dzisiaj u mnie B7 zakopało sie na moim miejscu, musiałem go wypchać zeby sobie zaparkować :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na ch#j mi łopata :decayed: Nie będę ludziom odgarniał :naughty: chcą miejsce to niech se sami odgarną :tongue4: jak nie da rady to krzyknę: "Stasiuuu! Heniuuu! wypchnijta dam na piwo!" :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nadal zasypany :polew: Teraz to tego śniegu coraz więcej dookoła niego, już blisko wysokości dachu :polew: Kurfa chyba wszyscy sąsiedzi na niego śnieg napiertalają :polew:

tylko żeby jakiś plug Ci go nie zgarnął przez przypadek bo pomyśli ze to kupa śniegu jak go nie będzie widać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ch#j mi łopata :decayed: Nie będę ludziom odgarniał :naughty: chcą miejsce to niech se sami odgarną :tongue4: jak nie da rady to krzyknę: "Stasiuuu! Heniuuu! wypchnijta dam na piwo!" :polew: :polew:

:decayed:

[quote name=Sebek (-_-) ]

Mój nadal zasypany :polew: Teraz to tego śniegu coraz więcej dookoła niego, już blisko wysokości dachu :polew: Kurfa chyba wszyscy sąsiedzi na niego śnieg napiertalają :polew:

tylko żeby jakiś plug Ci go nie zgarnął przez przypadek bo pomyśli ze to kupa śniegu jak go nie będzie widać :naughty:

Aż chudy mi sie przypomniał z tamtego roku :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Sebek (-_-) ]

tylko żeby jakiś plug Ci go nie zgarnął przez przypadek bo pomyśli ze to kupa śniegu jak go nie będzie widać :naughty:

No właśnie powoli zaczynam się tego obawiać :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też się przypomniało jak opowiadał :polew:

Rafał bierz łopatę i jakąś szczotkę w rękę i go :) odśnież

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Sebek (-_-) ]

tylko żeby jakiś plug Ci go nie zgarnął przez przypadek bo pomyśli ze to kupa śniegu jak go nie będzie widać :naughty:

No właśnie powoli zaczynam się tego obawiać :polew::decayed:

chudy wpadnie to sie pochwali jak to sie robi :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miejsce na parkingu ładnie ośniezyłem i postawiłem mały znak " Jeśli chcesz tu zaparkować to sobie odśnież "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi miga kontrolka ABS pzy odpalaniu jak długo postoi, co to może być?

slaby akku

mrogal też tak miałeś? czy to raczeju brudny czujnik w którymś z kół?

może rafalekx coś wie bo on podobny temat zakładał :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może rafalekx coś wie bo on podobny temat zakładał :mysli:

:mysli: nie przypominam sobie :mysli: u mnie zapała się kontrolka ABSu powyżej określonej prędkości, z tego co pamiętam było to >140 km/h i potem trzeba było zgasić silnik odpalić ponownie i po kilku metrach gasła. Ale coś czujnik chyba nie był dobrze wciśniety albo coś, bo chyba po zmianie tarcz wsio wróciło do normy :good:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 14:50_________________________________________________[quote name=Sebek (-_-) ]

Rafał bierz łopatę i jakąś szczotkę w rękę i go :) odśnież

piertolę :decayed: nie pali się, nigdzie wyjazdu nie planuję, a drogi są ch#jowe maskrycznie, szkoda zawiasu na te dziury, bo telepie na tych lodowych bruzdach, u mnie nadal drogi białe właśnie z tymi bruzdami, więc nawet nie chce się jechać gdzieś bokami polatać :thumbdown:

najwyżej idę wsadzę jakąś pomarańczową flagę w tą kupkę żeby było widać :polew: gorzej jeśli operator sprzętu wyposażonego w pług opacznie to zrozumie i zapiertoli na pełnej piździe w kupkę niby oznaczoną do wyeliminowania :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może rafalekx coś wie bo on podobny temat zakładał :mysli:

:mysli: nie przypominam sobie :mysli: u mnie zapała się kontrolka ABSu powyżej określonej prędkości, z tego co pamiętam było to >140 km/h i potem trzeba było zgasić silnik odpalić ponownie i po kilku metrach gasła. Ale coś czujnik chyba nie był dobrze wciśniety albo coś, bo chyba po zmianie tarcz wsio wróciło do normy :good:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 14:50_________________________________________________[quote name=Sebek (-_-) ]

Rafał bierz łopatę i jakąś szczotkę w rękę i go :) odśnież

piertolę :decayed: nie pali się, nigdzie wyjazdu nie planuję, a drogi są ch#jowe maskrycznie, szkoda zawiasu na te dziury, bo telepie na tych lodowych bruzdach, u mnie nadal drogi białe właśnie z tymi bruzdami, więc nawet nie chce się jechać gdzieś bokami polatać :thumbdown:

najwyżej idę wsadzę jakąś pomarańczową flagę w tą kupkę żeby było widać :polew: gorzej jeśli operator sprzętu wyposażonego w pług opacznie to zrozumie i zapiertoli na pełnej piździe w kupkę niby oznaczoną do wyeliminowania :polew:

:polew: :polew: :polew: lepiej tabliczke wsadź: "nie wyprowadzać psów na trawniki" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: lepiej tabliczke wsadź: "nie wyprowadzać psów na trawniki" :decayed:

No właśnie kupka miejscami żółta się robi... oby to były tylko psy :polew: :polew: :polew::decayed: joke :decayed: jeszcze jest biała :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kupka miejscami żółta się robi... oby to były tylko psy :polew: :polew: :polew::decayed: joke :decayed: jeszcze jest biała :decayed:

dobrze powiedziane "jeszcze" :gwizdanie: tylko na jak długo?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze powiedziane "jeszcze" :gwizdanie: tylko na jak długo?!

no chyba do jutra bo u mnie na jutro zapowiadają opady "żółtego" śniegu :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi sie teraz przypomniało.

Widziałem nie dawno klubowe :a4fan: z naklejka naszego klubu pod instytutem agrofizyki na felinie. Bardzo podobne do mojego bo granatowe i w sedanie.

Pochwalcie się który z Was tu bywa. Jak sie któryś odezwie to się pochwale dlaczego pytam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi sie teraz przypomniało.

Widziałem nie dawno klubowe :a4fan: z naklejka naszego klubu pod instytutem agrofizyki na felinie. Bardzo podobne do mojego bo granatowe i w sedanie.

Pochwalcie się który z Was tu bywa. Jak sie któryś odezwie to się pochwale dlaczego pytam :kox:

jaka rejestracja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi sie teraz przypomniało.

Widziałem nie dawno klubowe :a4fan: z naklejka naszego klubu pod instytutem agrofizyki na felinie. Bardzo podobne do mojego bo granatowe i w sedanie.

Pochwalcie się który z Was tu bywa. Jak sie któryś odezwie to się pochwale dlaczego pytam :kox:

jaka rejestracja?

Kurcze nie pamietam.

Na pewno zaczynała się na LU ....

Naklejka klubu była na klapie bagażnika z lewej strrony.

Widziałem go nie raz dlatego skojarzyłem i pytam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi sie teraz przypomniało.

Widziałem nie dawno klubowe :a4fan: z naklejka naszego klubu pod instytutem agrofizyki na felinie. Bardzo podobne do mojego bo granatowe i w sedanie.

Pochwalcie się który z Was tu bywa. Jak sie któryś odezwie to się pochwale dlaczego pytam :kox:

jaka rejestracja?

Kurcze nie pamietam.

Na pewno zaczynała się na LU ....

Naklejka klubu była na klapie bagażnika z lewej strrony.

Widziałem go nie raz dlatego skojarzyłem i pytam :naughty:

może i ja jutro na Felinie będę tak więc dawaj na spot :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zaczynała się na LU ....

Naklejka klubu była na klapie bagażnika z lewej strrony.

Widziałem go nie raz dlatego skojarzyłem i pytam :naughty:

marcin248 ma granatową w sedanie i z naklejką na klapie, ale po prawej stronie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...