Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm możliwe :decayed::polew:

dać Ci namiar na dobrego specjaliste?? :polew: :polew:

Na grillu u Solara dasz namiar :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm możliwe :decayed::polew:

dać Ci namiar na dobrego specjaliste?? :polew: :polew:

logopedę? :polew:

niet... psychiatrę .... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zawsze Tomasz23 obecny następnym razem ja tez będę.

pewnie ze zawsze jestem obecny jak sie zglaszam :cool1:

Tomek pisał że chciałby z Vaga skorzystac to można by się ustawić w więcej osób :przebiegly:

no chcialem vaga ale juz sie wszystko naprawilo wiec jest spoko :gwizdanie: ale to wcale nie znaczy ze sie nie pojawie na spocie :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zawsze Tomasz23 obecny następnym razem ja tez będę.

pewnie ze zawsze jestem obecny jak sie zglaszam :cool1:

Tomek pisał że chciałby z Vaga skorzystac to można by się ustawić w więcej osób :przebiegly:

no chcialem vaga ale juz sie wszystko naprawilo wiec jest spoko :gwizdanie: ale to wcale nie znaczy ze sie nie pojawie na spocie :decayed: :decayed:

spoko niema sprawy :tongue4: tez postaram sie na następnym byc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to że nikogo na tym forum nie oszukałem i bym nie oszukał a armistead zrobił ze mnie kłamce i oszusta, wysłałem ponad 200 paczek na tym forum, na poczcie praktycznie mieszkałem, nigdy żadnych zwrotów nie miałem

tyle ode mnie, pozostaje chyba tylko skasować konto a jeszcze tylko mrogal niech zapłaci mi za "SPAWANA " maglownicę którą wział, ale to pewnie ARMISTEAD WIE LEPIEJ CZY BYŁA SPAWANA człowiek nie da sobie przetłumaczyć niektórych rzeczy może rozmowa w 4 oczy by coś zmieniła :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie papucik kontroluje, co raz tylko odwiedza mój profil :decayed::wink4:

no jak tam dziwki wietnamskie? spotniem sie w poniedzialek? :naughty::kox:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 07:13_________________________________________________

jutro!! :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

czekaj, zadzwonie go poinformuje :decayed::polew:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 07:15_________________________________________________

najgorsze jest to że nikogo na tym forum nie oszukałem i bym nie oszukał a armistead zrobił ze mnie kłamce i oszusta, wysłałem ponad 200 paczek na tym forum, na poczcie praktycznie mieszkałem, nigdy żadnych zwrotów nie miałem

tyle ode mnie, pozostaje chyba tylko skasować konto a jeszcze tylko mrogal niech zapłaci mi za "SPAWANA " maglownicę którą wział, ale to pewnie ARMISTEAD WIE LEPIEJ CZY BYŁA SPAWANA człowiek nie da sobie przetłumaczyć niektórych rzeczy może rozmowa w 4 oczy by coś zmieniła :naughty:

spawana? ;( mawet jej nie obejrzalem ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym muzinem i ciemnota to dowaliłes rafałku :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed:

tak do swojej LADY mówisz?

on ma ŁADĘ? :mysli:

jutro!! :wink4:

Ale bez niego :D

najgorsze jest to że nikogo na tym forum nie oszukałem i bym nie oszukał

paput ale to jest właśnie najlepsze a nie najgorsze :) chyba, że uważasz inaczej :decayed:

no jak tam dziwki wietnamskie? spotniem sie w poniedzialek? :naughty::kox:

spocim spocim :good::kox:

Siema młode kózki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema stary reniferu :decayed:

wiem że jestem stary już sobie to uświadomiłem przedwczoraj ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to że nikogo na tym forum nie oszukałem i bym nie oszukał a armistead zrobił ze mnie kłamce i oszusta, wysłałem ponad 200 paczek na tym forum, na poczcie praktycznie mieszkałem, nigdy żadnych zwrotów nie miałem

tyle ode mnie, pozostaje chyba tylko skasować konto a jeszcze tylko mrogal niech zapłaci mi za "SPAWANA " maglownicę którą wział, ale to pewnie ARMISTEAD WIE LEPIEJ CZY BYŁA SPAWANA człowiek nie da sobie przetłumaczyć niektórych rzeczy może rozmowa w 4 oczy by coś zmieniła :naughty:

A co mnie maglownica obchodzi, człowieku :doh1:

Nic mnie nie obchodzą sprzedawane przez Ciebie przedmioty ale jeśli chcesz wypchnąć spawaną felgę na forum (zapominając dodać o tym szczególe) to mam udawać, że nie wiem? No sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spawana? mawet jej nie obejrzalem

to gdzie ona jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyyy co tu się stało się? :blink: gdzie wiadomości z dzisiejszego dnia? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...