Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

za dużo wódki w wódce :decayed: :gwizdanie:

ee no dzie :) Nie słyszałeś o czymś takim? :) są takie silniczki :wink4: kompresorek ciągnie od dołu równo a potem dochodzi turbinka :) dobrze gadam? :mysli:

moja wiedza nie sięga tak daleko :no:

może i jest nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Są są :) 1,4 TSI co ma 170 KM :kox: ma kompresor i turbinkę :wink4: Ale chyba są też jakieś większe silniki :mysli: W Audi jakiegoś nie ma? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompresor działa na pasku wiec to juz chyba wszystko jasne i nie musze tłumaczyć dalej :gwizdanie:

Rafalekx a próbowałes sie z E46 330 ewentualnie 328 zobaczysz jak wolnossąca benzynka zamiata, z kreski ide równo 1,2,3 dalej odjeżdża, z rolki przez chwile przewaga dzieki temu momentowi przez ciebie wspomnianemu, póxniej odjeżdża, wiec nie skreslajcie wolnossaków, nie kończa sie na ADRrze 125km :gwizdanie:

złap sie którys z 1,8t w A3, idzie podobnie lecz dostaje na dystans od 328 :gwizdanie:

Co pewien czas wlatujemy na lotnisko na ułezu i są takie ustawki(ziomek ogarnia pas startowy)

żeby mieć jakiekolwiek szanse na rolke dizlem 1,9 trzeba mieć te 200km, i jeszcze raz powtarzam nie nazywajcie "trzymałem sie za nim dwie długosci auta" jakimś sukcesem, bo co kazde 10km/h oddalał sie od was :wallbash:

A takich zawodników naprawde jest dużo na trasie tylko nie kazdy chce sie od razu brać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompresor działa na pasku wiec to juz chyba wszystko jasne i nie musze tłumaczyć dalej :gwizdanie:

Rafalekx a próbowałes sie z E46 330 ewentualnie 328 zobaczysz jak wolnossąca benzynka zamiata, z kreski ide równo 1,2,3 dalej odjeżdża, z rolki przez chwile przewaga dzieki temu momentowi przez ciebie wspomnianemu, póxniej odjeżdża, wiec nie skreslajcie wolnossaków, nie kończa sie na ADRrze 125km :gwizdanie:

złap sie którys z 1,8t w A3, idzie podobnie lecz dostaje na dystans od 328 :gwizdanie:

Co pewien czas wlatujemy na lotnisko na ułezu i są takie ustawki(ziomek ogarnia pas startowy)

żeby mieć jakiekolwiek szanse na rolke dizlem 1,9 trzeba mieć te 200km, i jeszcze raz powtarzam nie nazywajcie "trzymałem sie za nim dwie długosci auta" jakimś sukcesem, bo co kazde 10km/h oddalał sie od was :wallbash:

A takich zawodników naprawde jest dużo na trasie tylko nie kazdy chce sie od razu brać

:good: popieram zwłaszcza ostatnie zdanie trafne[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 00:02_________________________________________________a i be=mw 328 dobrze idzie jechałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak pozatym róznica 100km miedzy samochodami nie daje takiego efektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie za bardzo zachwalasz te bmki? :D proszę Cię zmień markę auta bo w dresach już chodzisz :D

Jakby każde 10 km/h oddalał się od nas tak jak mówisz to nie byłyby to 2 długości tylko znacznie więcej :gwizdanie:

Dobra dość pierd@lenia, Kowi wie najlepiej i on ma rację, a poza tym to śliczny z niego chłopczyk :hahaha:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak a rafalekx objeżdża wszystko z rolki :polew:

Pisze o tym bo mam na codzień porównanie i jak ktos mi pisze że 130km daje sobie nieźle rade w konfrontacji z 280km no to sorry to S4 też powineneś bez problemu gonic najwyzej o dwie długosci ci odjedzie :wallbash: ale dalej za nim bedziesz jechał :decayed:

przyjedź kiedys do nas na zlocik sobotnio-wieczorny w wakacje ustawie Cie z paroma wariatami z rolki szybko zmienisz zdanie :kox:

[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 00:12_________________________________________________Wcześniej wspominałem o tej skodzie 4x4 teraz wypatrzyłem był to 3,6FSI(260km) i daje sobie ręke uciac ze zaczynając od 100km/h momentalnie Ci ucieknie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 :fool: rafalekx to na lajcie RS4 objezdza :naughty: nie wsponinajc co juz robi z S4 :naughty:

domyślam sie w ogóle nie ma mocnych :kox:

a jestem pewien juz że z 1,8t bedzie miał problemy :disgust: moze z rolki mu odksoczy ale to będzie na chwile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak a rafalekx objeżdża wszystko z rolki :polew:

Pisze o tym bo mam na codzień porównanie i jak ktos mi pisze że 130km daje sobie nieźle rade w konfrontacji z 280km no to sorry to S4 też powineneś bez problemu gonic najwyzej o dwie długosci ci odjedzie :wallbash:

Ale co Ty pieprzysz :D Czytaj uważnie :D Ty zapatrzony jesteś w te konie mechaniczne jak jakiś opętany :D S4 jest uturbione i to podwójnie więc nie porównuj do wolnossącego nissana :P I gdzie Ty tam kurfa widzisz że ja go objechałem :D 10 razy już powtórzyłem że mi odchodził ale nie na tyle żeby był jak dla mnie godny uwagi :) A Ty się ustawiałeś z tymi swoimi kolegami których tak wysławiasz na rolkę? Czy przyjąłeś że nie warto albo znając życie się wystraszyłeś? :D Wrażenia z przejażdżki autem będąc w nim wcale nie muszą odzwierciedlać jego faktycznego przyspieszenia :) W matizie możesz mieć lepsze wrażenia niż w S8 :D :D :D[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 00:30_________________________________________________Pisz kurfa szybciej bo mi się spać chce :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 00:38_________________________________________________nie to nie idę spać :hi: nara :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawiam sie co róz :gwizdanie: ale mniejsza oto, skoro piszecie mi że na trasie mało który wam odjeżdza to chyba naprawde macie koxy :polew: :polew:

kiedyś dam ci cynk na wjazd na lotnisko to sobie zobaczysz na zywo co sie dzieje :evil:

Chodzi mi w tej całej kłótni że niby kiepsko Ci odchodził bo wolnossak, ale jednak Ci odchodził, dlatego wkleiłem ten filmik bo chyba oczekiwałes że odjedzie ci tak samo jak ten golf 4 :polew: wczesniej tez Ci napisąłem że 1sekunda to zwykle połowa samochodu w rzeczyswistości nie widac sporej róznicy, ale jesli tak cisniecie opór to po chwili juz jest widoczna róznica, wiec nie skreślaj wolnossaków, pojemnosc swoje zrobi 1,9 nie ma startu w tym setupie przynajmniej nie A4 :gwizdanie: elastycznosc moze ma lepszą ten twój niz nissan, ale uwierz że robi co chce z tobą przy tej mocy :gwizdanie: Ale nie ty wiesz lepiej trzymałes sie PRAWIE łeb w łeb z nim :kox:

Sam sie juz nie raz przekonałem jak padło 1,9 mało moze w konfrontacji z większymi silnikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sie juz nie raz przekonałem jak padło 1,9 mało moze w konfrontacji z większymi silnikami

Kowi... jełopku zrozum wreszcie, że ja nie twierdzę że on nie ma mocy i nie jest super furą, ale na nasze polskie warunki na drogach (głównie wyprzedzanie) byle stare 1,9 TDI radzi sobie niewiele gorzej :) Od 0-100 to on zmiata... tylko powiedz mi gdzie poza torem i światłami na których czasami nawet do tych 100 nie dobije może to wykorzystać? :gwizdanie: Mało tego że żre hektolitry paliwa to na trasie wyprzedza się nim tało bez szału :rolleyes: Mi by było głupio jechać takim sportowym samochodem i mieć problemy przy wyprzedzaniu np. z leonem ARL po koxie :naughty: Też 1,9 TDI a pewnie by go wciągnął :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz tą wypowiedzią zmieniasz cały tok rozmowy, czytajac początek to nawet średnio rozgarniety dajmun stwierdził by że stawiasz 1.9 na równi z 3,5l potworem :gwizdanie: bo tylko troszeczke Ci odjechał, a jak miał niby odjechać, S4 do 100km/h też ci nie zginie z oczu

Przywołujesz polskie warunki (w końcu zaczynasz trybić moja poprzednia wypowiedź) to jest powód dla którego nie był Ci w stanie odjechać bo co przyśpieszył to sie chował za kolejnym zawalidrogą jadąc jak reszta, ty tak samo :gwizdanie:

w ten sposób to i za AMG nadązysz, bo po prostu nie ma gdzie Ci odjechać :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 10:57_________________________________________________A co do sportowych samochodów dużo jest takich wylgądajacych na sporotwe z osiagami porównywalnymi do zwykłego grata jakich dużo u nas na drodze

Golfa, polo czy ibize nazwiesz sportowym samochodem? a wiekszosc bedzie jechac porównywalnie do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz tą wypowiedzią zmieniasz cały tok rozmowy, czytajac początek to nawet średnio rozgarniety dajmun stwierdził by że stawiasz 1.9 na równi z 3,5l potworem :gwizdanie: bo tylko troszeczke Ci odjechał, a jak miał niby odjechać, S4 do 100km/h też ci nie zginie z oczu

Przywołujesz polskie warunki (w końcu zaczynasz trybić moja poprzednia wypowiedź) to jest powód dla którego nie był Ci w stanie odjechać bo co przyśpieszył to sie chował za kolejnym zawalidrogą jadąc jak reszta, ty tak samo :gwizdanie:

w ten sposób to i za AMG nadązysz, bo po prostu nie ma gdzie Ci odjechać :gwizdanie:

a co będzie dopiero jak rafalekx kupi coś większego :cwaniak1: wtedy to już nawet Lambo nie będzie mu mogło odjechać :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie paput

Wtedy zrozumie co znaczy wiecej niz 200km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie paput

Wtedy zrozumie co znaczy wiecej niz 200km

o ile kupi coś powyżej 200KM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie paput

Wtedy zrozumie co znaczy wiecej niz 200km

o ile kupi coś powyżej 200KM

raczej nie, bo wszystko wtedy wiecej pali niz 2,7l/100 :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie paput

Wtedy zrozumie co znaczy wiecej niz 200km

o ile kupi coś powyżej 200KM

raczej nie, bo wszystko wtedy wiecej pali niz 2,7l/100 :polew: :polew: :polew:

ale wtedy pewnie będzie miał moment większy a rafalekx jeździ przeca momentem :gwizdanie: on nie wciska gazu, on ciągnie go do siebie :decayed:

wtedy będzie miał 2,3 na bank :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

tzw delektowanie sie jazdą :kox:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 11:35_________________________________________________z dedykacją dla misia pysia z tunelów

:slina::polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywołujesz polskie warunki (w końcu zaczynasz trybić moja poprzednia wypowiedź) to jest powód dla którego nie był Ci w stanie odjechać bo co przyśpieszył to sie chował za kolejnym zawalidrogą jadąc jak reszta, ty tak samo :gwizdanie:

w ten sposób to i za AMG nadązysz, bo po prostu nie ma gdzie Ci odjechać :gwizdanie:

:gwizdanie: tak Kowiaczku... rozpędzając się do 180 w jego przypadku pewnie 200 musiał być z@jebisty korek :) skakaliśmy jak te żabki po jednym aucie :polew: A ja się za nim utrzymałem :slina: :slina: :slina: hehehe ale Ty pieprzysz :) Polskie warunki przywołuję do sensu zakupu takiego auta a nie w/w sytuacji :D tutaj warunki były dość sensowne na takie zabawy :) wyprzedzanie grupki 6-7 aut i wolna przestrzeń za nimi to faktycznie takie warunki o których mówisz... :gwizdanie:

I ja nie musiałem "trybić" Twojej wypowiedzi, bo Ty tam nie byłeś :D nie jechałeś ze mną :D Więc niby skąd możesz wiedzieć jak to wyglądało... :) Zwyczajnie uparty jesteś osioł i skoro uważasz że masz ch#jowe auto (tak jak i moje) to je sprzedaj :D bo przecież z durnego 1,9 TDI nic nie będzie... tylko po co było w niego ładować tyle kasy :P

Jakoś Adam i Tomek uważają że jest to możliwe i nie twierdzą kategorycznie że to nie jest możliwe, ale Ty nie... Ty jesteś najmądrzejszy :D Ty wiesz najlepiej :D Ok niech będzie po Twojemu :polew: Kowi jesteś miszczem :good: Ty wiesz najlepiej :slina::bag:

Kup sobie 2,4 od paputa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...