Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja do lotniska mam cały chu..i :) może 100m może 150m:D

No jak robic to juz chciałem zeby ten tył wyglądał troche ładniej:):):)

Co do ściemy to TomCar w Matczynie ja u niego przyciemniałem swoje A4 i kolega Toledo i naprawde ładnie Wyszło:)

A jeszcze takie pytanie czy tylny zderzak FL jest bardziej obniżony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to kiedy przyjeżdzasz ogladać klape ? bo chetnie bym obejrzał jak u Ciebie to wyszło ... przednie też przyciemniałeś ? ile kasy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójkąty i boczne sam przyciemnialem:P folie kupiłem za 17zł :D a tylna mi przyciemnil:) bo sam nie dałem rady:) no narazie musze ogarnąc sie trochę bo i musze w czwartek jechać na turystyczna do pzu na wycene szkody, w domu mam pare aut do zrobienia i jeszcze praca jest:/ heh Ale w pzu mam byc przed 9 rano to moze jak by CI jakos pasowało w czwartek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem w pracy od 8 do 17 ...

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

Jak rozruszać zaciski z tyłu ? Stoją prawie zupelnie. tarcze zardzewiałe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak poruszyliście kwestie zacisków to male pytanko. będę wymieniał klocki i może tarcze. Dobrze pamiętam że żeby wcisnąć tłoczek to tylnie się wkręca zgodnie z ruchem wskazówek zegara a przednie się poprostu wciska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup::drinks:Dzięki :naughty:

A tak w ogóle ktos poruszył kwestię spota. W ten weekend niema mnie w lublinie ale może następny coś spsocimy albo na tygodniu co w moim wypadku jest pewniejsze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo na tygodniu co w moim wypadku jest pewniejsze :decayed:

No i się zaczęło... :decayed: weekendy z żoną a nie kolegami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo na tygodniu co w moim wypadku jest pewniejsze :decayed:

No i się zaczęło... :decayed: weekendy z żoną a nie kolegami :decayed:

heheh :decayed: raczej na wsi bo trzeba troche prac wykonać ale każdy niech obejmie taką hipotezę jaka mu pasuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze wszystkim.Przedstawiałem się już ,lecz zrobię to ponownie tutaj w "grupie Lubelskiej".

Jestem Piotrek,pochodzę ze Świdnika.Mam ogólnie pytanko czy w Lublinie jest jakiś dobry( i tani:P ) spec od aut z takimi motorami jak AEB? bo mój jakoś w ogóle nie ma mocy :( potrzebuję kogoś kto mi przejrzy czy wszystko z układem dolotowym-wydechowym(kat.),turbiną jest OK Pozdroooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze wszystkim.Przedstawiałem się już ,lecz zrobię to ponownie tutaj w "grupie Lubelskiej".

Jestem Piotrek,pochodzę ze Świdnika.Mam ogólnie pytanko czy w Lublinie jest jakiś dobry( i tani:P ) spec od aut z takimi motorami jak AEB? bo mój jakoś w ogóle nie ma mocy :( potrzebuję kogoś kto mi przejrzy czy wszystko z układem dolotowym-wydechowym(kat.),turbiną jest OK Pozdroooo

Poczytaj tu:

http://a4-klub.pl/lubelskie-82/dyno-day-grupowe-hamowanie-lublinie-244568/

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeszcze troche wam głowe pozawracam :DAle chodzi o lampy tylne :)polecacie LAMPY DIODOWE AUDI A4 B5 SEDAN 94-00 RED WHITE LED (2558812919) - motoAllegro

Które podobne sa do 2-go liftu wyglądaja tak jak tu:):)

281149684noplate3234214.jpg

<br /><br />

Ale są też takie LAMPY TYLNE AUDI A4 B5 8D0 DIODOWE LED CZ-B SEDAN (2549532276) - motoAllegro

Które tez niezle wygladaja :)

11013229305.jpg

<br /><br />

I teraz watpliwości które ??:wink:

Audiczke mam białą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie te pierwsze ala 2 lift, a te niżej wyglądają jak w Fiaciku Siena :decayed::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...