Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

No to już całkiem ciekawie wyglada :polew: :polew:

Pomyślę nad zgłebieniem umiejętności jazdy na "jabłuszku" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

etam.... daje rade na zywca

nie wiem jak Ty ale ja nie mam dużej tłustej d#py :polew: więc mnie zaboli :decayed:

tez takowej nie posiadam takze bez stresu[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 06:08_________________________________________________

Ja tez się pisze jakby coś :tongue4:

Chłopaki Solar i Puertoss ogladaliście tego anglika w tym Chełmie? Co z tymi drzwiami dla mnie?? :kox:

w stanie zajebiaszczym... dajesz ze swoim autem do porównania i bedzie ok :good: nie obite ani nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etam.... daje rade na zywca

nie wiem jak Ty ale ja nie mam dużej tłustej d#py :polew: więc mnie zaboli :decayed:

tez takowej nie posiadam takze bez stresu[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 06:08_________________________________________________

Ja tez się pisze jakby coś :tongue4:

Chłopaki Solar i Puertoss ogladaliście tego anglika w tym Chełmie? Co z tymi drzwiami dla mnie?? :kox:

w stanie zajebiaszczym... dajesz ze swoim autem do porównania i bedzie ok :good: nie obite ani nic

Super a pytaliście mniej więcej ile gośc ceni te drzwi? :decayed:

I kiedy moglibysmy się styknąc na takie oględziny to bysmy sie spotkali i byście może doradzili :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile??? hmmmm... :think2: zapomniałem... gość do 16-17gdzies jest codziennie ale pewnie da sie dogadać... tylko trza jaj jest jasno bo po ciemku to se mozna... "po palcu" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile??? hmmmm... :think2: zapomniałem... gość do 16-17gdzies jest codziennie ale pewnie da sie dogadać... tylko trza jaj jest jasno bo po ciemku to se mozna... "po palcu" :polew:

No zgadza się. Dziś chyba odbiorę samochód od pompiarza i nie wiem czy do końca tyg roboczego sie uda mi wyrwać. No chyba że może urwę się z pracy wcześniej tak żeby w Chełmie byc koło godz 15 jak kończycie robote to można by mini spotkanie z oględzinami zrobic :tongue4:

Z tym że dokładnie sie jeszcze dogadamy jak będe wiedział kiedy dam radę. :notworthy:

Dzieki za zainteresowanie i pomoc :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e jak na jazdę na jabłuszku to i ja się piszę mam nawet w piwnicy takie w dobrym stanie :P

ja niestety też nie jestem jeżdżący na nartach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc bedzie dwa teamy :wink4:

Narciarze i "Jabłuszkowcy" :polew:

To będziemy wojci szaleć na jabłuszkach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz ustalmy date?! wekend czy na tygodniu??? bo jak na tygodniu to urlop trzeba sobie planować a i ludzi raczej mniej na tygodniu :naughty:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 10:25_________________________________________________a i zobacze co da sie zdzialac w rąblowie z jakims ognichem czy da rade tam zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no weekend raczej, chociaż jak dla mnie może być i na tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym szczerze mówiąc był za weekendem. Własnie o to chodzi że w eekend łatwiej się wyrwać, można zabrać kobiety ze soba i będzie powiedzmy imprezowy dzień w śnierznej klubowej scenerii :naughty:

Moja propozycja koło 15 stycznia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym szczerze mówiąc był za weekendem. Własnie o to chodzi że w eekend łatwiej się wyrwać, można zabrać kobiety ze soba i będzie powiedzmy imprezowy dzień w śnierznej klubowej scenerii :naughty:

Moja propozycja koło 15 stycznia :wink4:

jestem za :good: teraz co reszta na to??? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOT WOJEWÓDZKI RĄBLÓW 15 STYCZEŃ i co tak zostaje??? (data i miejsce??)

To jest nas dwóch :kox:

Dopisujcie się chłopaki i dziewczyny :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ dwóch chełmiaków pewnie sie skusi :gwizdanie: to już sześciu :naughty:

no jak nas czyms skusisz? :naughty:

a gdzie to je?

nie dales mi kratki cycku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...