Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Heheh :wink4:

No mi sie akurat taka gleba nie podoba :no:

W A4 jak dla mnie to najfajniejsze jest 1BE i felga 16" i to jest max :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Heheh :wink4:

No mi sie akurat taka gleba nie podoba :no:

W A4 jak dla mnie to najfajniejsze jest 1BE i felga 16" i to jest max :wink4:

zobaczysz w wakacje to zmienisz zdanie :decayed: -35mm-40mm +17" to jest to, po dziurach mozna jeszcze gonić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale osiagi jak mówiłem 9-10s szału nie ma jak na taką mase, i ten kilku sekundowy brak trakcji :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawie jak u mnie :naughty: u mnie też trakcji brak przez "kilka sekund" :naughty: i podobne przyśpieszenie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamienił bym COOO na takie coś :przebiegly::chytry:

Może mam 110KM i nie wiem ile do setki ale nie chce innego samochodu :przebiegly:

Może jak kiedys kupie ładniejszą wersje (B5 polift) to zrobie jakis programik :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te nowe hondy i owszem są fajne, ale na takiego starego pierda z archaiczna deską i przednim napędem w życiu bym nie zmienił choćby miał te 6s do setki, opony co 2 miesiace do zmiany, każde przyspieszenie to pisk dym i walka :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez pewien czas chorowałem na mazde 323F wersja II lub wersja I z otwieranymi lampami. Silniczek 1,8 juz ładnie jedzie ale wybór padł na Audi jednak :kox:

Najpierw chorowałem na B4 w TDI ale stwierdziłem ze trzeba troszke dołozyć i juz kupic B5 :wink4:

I powiem tak chyba jak kupie nastepne to tez B5 tylko polift. B6 mi sie nie podoba :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sie z chęcią na B6 zamienił, tam można wiecej zmodzić :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sie z chęcią na B6 zamienił, tam można wiecej zmodzić :evil:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem całkiem ta szlifierka :wink4:

A kosztuje tyle co felgi i opony do B5 :naughty::decayed:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 12:08_________________________________________________

Ale osiagi jak mówiłem 9-10s szału nie ma jak na taką mase, i ten kilku sekundowy brak trakcji :sick3:

To nie jest filmik tego gościa :wink4:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 12:11_________________________________________________On ma pomodzone:

- Blok d15b2

- głowica d16z6

- skrzynia d13

- lekki zamach

- powiększone kanały ssaka i to samo z wydechowymi z polerką

- ecu P28 z mapami pod mini me

cokolwiek to znaczy :polew::naughty:

Co jak co ale w samochód wart 3 tysiące złotych to nawet ja bym nie inwestował.[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 12:12_________________________________________________Popatrzyłem na ceny na allegro, grosze to kosztuje :gwizdanie:

blok 150, głowica 500, zamach niech 200zł, powiększone kanały ssaka i to samo z wydechowymi z polerką free, ecu P28 z mapami powiedzmy 500zł.

Tyle co program diesla z Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i efekty podobne plus luxux w srodku :decayed:

Nie no środek to tragedia, co gorsze w następnej generacji też był taki środek. Wali takim starym peugotem czy renault :thumbdown:

Ale kupujesz dziada za 3k, wkładasz 1,5k zł i na światłach robisz 99% samochodów. Dla kogoś kto nie ma kasy na droższe auto, super sprawa.

Chociaż w trasie to bałbym się tym jeździć, potrącisz kota i nie ma pół przodu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i efekty podobne plus luxux w srodku :decayed:

Nie no środek to tragedia, co gorsze w następnej generacji też był taki środek. Wali takim starym peugotem czy renault :thumbdown:

Ale kupujesz dziada za 3k, wkładasz 1,5k zł i na światłach robisz 99% samochodów. Dla kogoś kto nie ma kasy na droższe auto, super sprawa.

Chociaż w trasie to bałbym się tym jeździć, potrącisz kota i nie ma pół przodu :decayed:

no z tym 99% to juz nie przesadzaj trafi na swifta czy innego GTI brzdąca(a jest ich dosć sporo na trasie) i ma problem :tongue4: czy choćby A3 1,8t :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie 90% ale za psie pieniądze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak stare Audi nawet pod woda mega szczelne jak u-boot http://www.tvn24.pl/-1,1694099,0,1,dziecko-bylo-pod-woda-20-minut-przezylo,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to chłopaki ten watek umiera? Niech sie każdy zamelduje co u niego słychać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc... :decayed: melduję:

przeprowadziłem się, pracuję, odkładam $$$ :naughty: w głowie plany plany plany :kox::decayed:

za oknem piękne słońce :naughty: trzeba powoli myśleć o wojewódzkim i ognichu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za oknem piękne słońce :naughty: trzeba powoli myśleć o wojewódzkim i ognichu :naughty:

tcza tcza :banan2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...