Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Pany robił ktoś przelot i wie jakiej średnicy jest wydech w struclu 1,9 :mysli: bo musze go chyba przewietrzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to jest dopiero :kox: ciekawi mnie dlaczego z tego zrezygnowali???!

audi90quattro20vimg3330.jpg

da sie takie coś wyrezać??? :mysli::naughty:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 17:13_________________________________________________

Pany robił ktoś przelot i wie jakiej średnicy jest wydech w struclu 1,9 :mysli: bo musze go chyba przewietrzyć

nie chce Cie w błąd wprowadzić ale to pewnie fi55 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak może być, a kawałek drogi jest żeby pojechać

paput błagam Cię :) znaczek Q z grilla może sam odpaść, a i chętnych na niego dużo :) Mam kilku znajomych którym ginęły w kilka sekund. Poza tym ponad 50% aut na necie do kupienia nie ma oznaczeń Q na zewnątrz, bo albo im kradną albo nie mieli nawet przy wylocie z fabryki :) ten znaczek można z grilla zdjąć, nie trzeba całego grilla zmieniać. Ile masz tam km? Dzwoń do gościa i mów że dajesz tyle i jedziesz po auto, jak mu zależy na sprzedaży to zmięknie i odda za tyle co chcesz :) Bo pewnie nie ma chętnych...

walnięty jednak był dzwoniłem do gościa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szkoda.

Ja to swojego kupiłem na pałe. :naughty:

Widziałem że był nie bardzo, ale cena mi podpasowała:D

I takim cudem jeżdze :decayed:

Choc na dzień dzisiejszy pewnie bym jeszcze poczekał i szukał dalej :tongue4:

No a Tobie papu życze jak najlepszego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieraz te tanie naprawde są dobre, kolega kupił za 13tys AHU z 99r 1,5r temu z myślą o szybkim zarobku ale tak sie do tego zabierał że do dzisiaj nim jezdzi, w sumie nie szanuje go nic a to dalej jeżdzi olej teraz zmienił pierwszy raz od kupna :blink: po 30tys :wallbash: a to auto jednak wybacza takie postepowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gadza sie.

Tzn ja żałuje tylko tego ze autko jest złochane przez francuza troche ale to idzie przezyć.

No a te naprawy które robiłem to i przy nowszych slicznotkach się zdarzaja więc niema tragedii.

Naprawde polubiłem ten samochód choć co troche cos robie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy . Poszukuje A4 1.9 tdi quattro najlepiej jakby ktoc chcial na zamiane na moje a4 z lubelskiego jakby ktos wiedzial to prosze o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy . Poszukuje A4 1.9 tdi quattro najlepiej jakby ktoc chcial na zamiane na moje a4 z lubelskiego jakby ktos wiedzial to prosze o kontakt

Podejrzewam że nikt z Q nie zamieni się na ośke z 1Z ale próbować możesz.

A co do ogólnego szukania to zajrzyj tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=110.0

lub

Alledrogo :tongue4:

I wtedy wrzucaj jak cos znajdziesz do działu zakup kontrolowany i Ci chłopaki doradza czy warto :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mało prawdopodbne zeby ktoś wymienił na ośke, zasiadajac raz za stery Q nie chce sie słyszeć o FWD, zwłaszcza w taką pogode :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy . Poszukuje A4 1.9 tdi quattro najlepiej jakby ktoc chcial na zamiane na moje a4 z lubelskiego jakby ktos wiedzial to prosze o kontakt

:decayed::kox:

Jak się ktoś odezwie, to daj mi proszę namiar na niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy . Poszukuje A4 1.9 tdi quattro najlepiej jakby ktoc chcial na zamiane na moje a4 z lubelskiego jakby ktos wiedzial to prosze o kontakt

:decayed::kox:

Jak się ktoś odezwie, to daj mi proszę namiar na niego :)

Az się boję zapytać dlaczego ?? :polew:

No chłopak ma chociarz bujna wyobraźnię :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym parę rzeczy na wymianę :kox:

Hugo już się skapnął, że daję mu bezwartościowy ochłap, a nie żadne oryginalne pamiątki z sypialni Elvisa, więc szukam jakiegoś nowego :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz co np. to skusisz jakiegoś amatora takich zamian i obaj z Marasem na tym zarobicie :gwizdanie:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pastaldo patrz tu co się zapowiada i sie zapisuj

:co:

chip :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie jedno na oku w lublinie i jutro jade go obejrzec zobzczymy moze akurat komis bedzie chcial sie wymienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy . Poszukuje A4 1.9 tdi quattro najlepiej jakby ktoc chcial na zamiane na moje a4 z lubelskiego jakby ktos wiedzial to prosze o kontakt

nie kupuj diesla :decayed: miałem AFN :gwizdanie: i......... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co ?? i nie narzekales ??

hmm, porblemy miałem ja i matera pereska ach szkoda gadać, ja szukam teraz 1.8T quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...