Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że nie wszyscy.

Ale allegro nawet przy założeniu konta nie chce dokumentów, można sobie założyć konto na słupa a później szukaj wiatru w polu.

Dokumenty od osób prywatnych chcą dopiero po zablokowaniu konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem, że nie wszyscy.

Ale allegro nawet przy założeniu konta nie chce dokumentów, można sobie założyć konto na słupa a później szukaj wiatru w polu.

Dokumenty od osób prywatnych chcą dopiero po zablokowaniu konta.

No niby masz racje.

Nie wiem jak jest teraz ale jak ja zakładałem jakies 5 lat temu to musiałem podac dane, otrzymałem list pocztą z kodem do aktywacji konta i dopiero mogłem sprzedac cokolwiek wiec jakas tam minimalna kontrola była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie sposób rozwiazywania sprawy przez alegro jet żenujacy kończy sie odpowiedzią na maila spróbujcie sie dogadać i tyle alegro raczki umywa, kolega do dzisiaj siedzi z problemem niedoręczonej drukarki :thumbdown: juz se darował też składał na policje i w ogóle i hooj sie zdało z tego

Póki w polskim prawie ba w ogóle w mentalnosci polaków nic sie nie zmieni tak będą takie sytuacje sie powtarzać, przetrwa tylko ten kto dysponuje "plecami" np uparty tata w skarbówce" taka prawda

Mój ojciec miał problemy z odzyskiem zapłaty za wykonaną robote budowlaną, nie szło w ogóle odzyskać kasy pomimo umowy, akurat tak sie złożyło że robili w miedzy czasie u jakiegoś szefa z urzedu skarbowego noi wspomniał mu o tym problemie, po małej negocjacji cen wykonywanej roboty koleszka zajał sie tym poprzednum dłuznikiem, kasa szybko pokazała sie :wink4:

Armi ścigaj gnoja, najlepiej to mu załatwić "problemy" to przynajmniej odczuje skutki swoich wałków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się uprę to gnój pójdzie siedzieć. Oszustwa to raz a dwa podszywanie się pod inne osoby. Ten Rafał nazywał się już min. Piotrek czy Paweł.

Plus skarbówka, z tego co czytałem on dla kogoś pracuje i dla tej osoby rozprowadza części. Więc skarbówkę poczują dwie osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skaróbwka powinna skutecznie rozwiazać problem bo alegro to hooj milowy w sprawie :thumbdown: policja tak samo :thumbdown:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 13:11_________________________________________________

Wyjaśnił mistrz Kowi który ogarnia Q jak nikt inny na świecie :naughty: techniki jazdy pojazdem z napędem Q uczy w szkole :naughty:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak prawdziwy drifter i jego batmanowóz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cóż to za driftowóz :polew:

Niezły spec, koła max w lewo i gaz w podłogę i przejechane 5 metrów na zaciągniętym recznym :polew:

Prawdziwa spektakularna jazda :polew:

Tez tak potrafie :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobre pały podjeżdżają a chłopaki dalej się kręcą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cóż to za driftowóz :polew:

Niezły spec, koła max w lewo i gaz w podłogę i przejechane 5 metrów na zaciągniętym recznym :polew:

Prawdziwa spektakularna jazda :polew:

Tez tak potrafie :przebiegly:

FWD kręcące bączka :kox: wiecie gdzie to znalazłem :polew: :polew: na vortexie z komentarzami typu żal, profanacja :polew: :polew: :polew:

No ale w sumie tak to wygląda jak ktoś upala przedni napęd jeżdżąc w koło :confused4: w środku wrażenie że za***iście to wychodzi ale na zewnatrz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cóż to za driftowóz :polew:

Niezły spec, koła max w lewo i gaz w podłogę i przejechane 5 metrów na zaciągniętym recznym :polew:

Prawdziwa spektakularna jazda :polew:

Tez tak potrafie :przebiegly:

FWD kręcące bączka :kox: wiecie gdzie to znalazłem :polew: :polew: na vortexie z komentarzami typu żal, profanacja :polew: :polew: :polew:

No ale w sumie tak to wygląda jak ktoś upala przedni napęd jeżdżąc w koło :confused4: w środku wrażenie że za***iście to wychodzi ale na zewnatrz :gwizdanie:

:polew: :polew:

No powiedzmy ale trzeba tez przyznac ze to gość miał zero pojęcia a nie koniecznie wina napedu :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowiaczku mój kochany :decayed: kto Ci z@jebał Twój "piękny" podpis? :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowiaczku mój kochany :decayed: kto Ci z@jebał Twój "piękny" podpis? :decayed::naughty:

donos złożyłes czy co :mysli:

kto ukradł moje dzieło :przebiegly:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donos złożyłes czy co :mysli:

kto ukradł moje dzieło :przebiegly:

:polew: :polew: :polew:

Złożyłem donos, powiedzieli, że dostanę za to kolor fioletowy i status VIPa :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donos złożyłes czy co :mysli:

kto ukradł moje dzieło :przebiegly:

:polew: :polew: :polew:

Złożyłem donos, powiedzieli, że dostanę za to kolor fioletowy i status VIPa :decayed::polew:

nooo to cie wyruchali :polew: :polew: :polew: :polew: bo dalej szczebelka nie masz za zasługe idź kup jeszcze im cukier :wallbash: :wallbash:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo to cie wyruchali :polew: :polew: :polew: :polew: bo dalej szczebelka nie masz za zasługe idź kup jeszcze im cukier :wallbash: :wallbash:

:polew: :polew: :polew:

wpiert@lę im :naughty: pojadę i im wpiertolę :naughty: mówili coś że trzeba zebrać 3 donosy wtedy dają i VIPa i moderatora i klubowicza :decayed: ja walczę o wszystkie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za promocja z tymi zielonymi kropami? dla vipow czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Lublinie znajdę dobra firmę piorąca tapicerkę samochodową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myjnia pod galeria orkana widzialem jakis czas temu auto prane u nich i wygladalo bardzo ladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...