Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

A nie masz czegoś typu multimedia, czy tam netia... u mnie w domu mają neo z liveboxem + tv i już rozwiązują umowę, teraz jakąś multimedię chyba zakładają, tp zdziera za dużo. Ale ogólnie net śmigał i z liveboxem łączysz się jak trza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pertole jakieś netie i inne syfy, wiecej z tym problemu niz pozytku z szybszego rzekomo internetu :gwizdanie: 3 kolegów wróciło do TP

takie coś

http://allegro.pl/router-modem-adsl-ruter-wifi-netia-neostrada-wi-fi-i1633836678.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pertole jakieś netie i inne syfy, wiecej z tym problemu niz pozytku z szybszego rzekomo internetu :gwizdanie: 3 kolegów wróciło do TP

takie coś

http://allegro.pl/router-modem-adsl-ruter-wifi-netia-neostrada-wi-fi-i1633836678.html

taki może być :good:

Można znaleść i tańsze

a konfiguracja to 5 min ale nie chce mi sie tego opisywac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pertole jakieś netie i inne syfy, wiecej z tym problemu niz pozytku z szybszego rzekomo internetu :gwizdanie: 3 kolegów wróciło do TP

ja mam to w d... :gwizdanie: a w domu nikt nie potrzebuje super szybkiego neta :wink4: neo też demonem prędkości nie jest :tongue4: [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 10:59_________________________________________________

a konfiguracja to 5 min ale nie chce mi sie tego opisywac

:polew: no i pomógł :good::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce taki który nie udostępni internetu całemu osiedlu :decayed: więc z tych tańszych mógłbys cos polecić sensownego?

Mam firewalla na kompie comodo dosć dobrze skonfigurowany siedziałem nad nim z tydzień :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce taki który nie udostępni internetu całemu osiedlu :decayed: więc z tych tańszych mógłbys cos polecić sensownego?

Mam firewalla na kompie comodo dosć dobrze skonfigurowany siedziałem nad nim z tydzień :naughty:

wystarczy włączyć szyfrowanie danych i do tego filtracje adresów MAC i po problemie. Nikt w sensownym czasie Ci sie nie włamie z wiedzą osiedlowego dziecka neostrady. Zajeło by mu to kilka lat :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 11:03_________________________________________________dla Twoich potrzeb wystarczy taki http://allegro.pl/router-tp-link-td-w8901g-adsl-wi-fi-neo-rybnik-fv-i1643919401.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam tego miejsca... często tam prezes jeździ na zakupy :decayed::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam tego miejsca... często tam prezes jeździ na zakupy :decayed::bag:

to prezesa tez się ściągnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prezesa tez się ściągnie :decayed:

po co? :decayed: tylko Wam wstydu narobi :thumbdown::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noi biere :decayed:

bier i nie marudz pastaldo ma racje ze mu sie nie chce tlumaczyc jak skonfigurowac bo to proste wlacz se WPA albo WPA2 i z dyni nikt Ci nie podkradnie ot takło neta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudineze bede w zamosciu pare dni gdzie w polowie wrzesnia , moze jakies piwko :)

września? :blink: I Ty już się na piwko umawiasz? :naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudineze bede w zamosciu pare dni gdzie w polowie wrzesnia , moze jakies piwko :)

września? :blink: I Ty już się na piwko umawiasz? :naughty::tongue4:

no pewnie przecierz trzeba schłodzic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecklerk , ul. Turystyczna :)

Eee tam dach parkingu na nowym Olimpie :naughty:

Ja byłbym chętny na spota :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecklerk , ul. Turystyczna :)

Eee tam dach parkingu na nowym Olimpie :naughty:

Ja byłbym chętny na spota :good:

w sumie tam na dachu jeszcze nie byłem mogło by byc ciekawie :kox: nie będzie pijaństwa :drunk: więc raczej nikt nie spadnie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jakoś bardziej kameralnie :D

w razie deszczu można zjechać niżej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jakoś bardziej kameralnie :D

w razie deszczu można zjechać niżej :cool1:

dokładnie.

Z tym że widze większośc się pisze na 12.06 wiec prawdopodobnie będzie beze mnie ;( bo okazało sie że musze wyjechac i pewnie będe dopiero późnym wieczorem w niedziele. No ale nic zrelacjonujecie mi :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...