Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

www.reampoland.pl slyszal ktos cos o nich ?? bo chyba musze turbo oddac do regeneracji :kwasny:

podobno znaja się na rzeczy. chyba spanky kiedys ich bardzo polecał ale nie dam sobie głowy uciąć że to on :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też słyszałem, że są ok.

Gelooo, trzeba było zostawić sedana bo jak czytam to z tym avantem masz same problemy :confused4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też słyszałem, że są ok.

Gelooo, trzeba było zostawić sedana bo jak czytam to z tym avantem masz same problemy :confused4::wink4:

i co i co i co że niby sedany lepsze niż avanty tak? :D :D :D:polew::P:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie problem jest jeden i ten sam bez konkretnej diagnozy :) a sedana tez duzo bolalo ale juz nie pisalem o tym tylko sprzedalem a tu 1.8T w Q daje duzo radosci jak juz zwalcze wszystkie bolaczki:P (padlo chyba na turbo bo w dolocie jest kupa oleju ktory zapewne wali z turbiny i zostaje spalony i dlatego dymi cholera wredna)

Ale ja go dopieszcze :P

zrobilem mala sesje trzeba bedzie wrzucic kilka fotek tego co nabylem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też słyszałem, że są ok.

Gelooo, trzeba było zostawić sedana bo jak czytam to z tym avantem masz same problemy :confused4::wink4:

i co i co i co że niby sedany lepsze niż avanty tak? :D :D :D:polew::P:bag:

nie zaczynaj bo Cie zjemy z Adaśkiem :kox:

generalnie problem jest jeden i ten sam bez konkretnej diagnozy :) a sedana tez duzo bolalo ale juz nie pisalem o tym tylko sprzedalem a tu 1.8T w Q daje duzo radosci jak juz zwalcze wszystkie bolaczki:P (padlo chyba na turbo bo w dolocie jest kupa oleju ktory zapewne wali z turbiny i zostaje spalony i dlatego dymi cholera wredna)

Ale ja go dopieszcze :P

zrobilem mala sesje trzeba bedzie wrzucic kilka fotek tego co nabylem :)

pomalutku sie dopiesci. Nie wiem jak jest w benzynkach ale sprawdzałes czy nie leje Ci z odmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odma byal cala w drobiazgi i wymienilem ja a teraz ktos napisal mi ciekawy pomysł:

Robi się bardzo prosty test. Całość roboty zajmuje około godzinki. Po pierwsze zdejmujemy dolny przewód z intercoolera i patrzymy ile tam mamy oleju? potem wszystkie węże gumowe i rurę dolną wycieramy do sucha i na tyle ile damy rady myjemy zmywaczem do hamulców intercooler w środku. Następnie odłączamy odmę na trójniku przy głowicy i zaślepiamy ten idący w stronę turbiny. Do wyjścia z głowicy podłączamy wąż gumowy i wkładamy go do butelki plastikowej prawie do samego dna i nawiercamy na górze parę otworków, robimy poprostu "profesjonalnego" decayed OilCatchTanka. I dalej tylko jeździmy. Starczy 150km Jeśli olej się pojawi w butelce większej niż z samego studzenia mgły olejowej to silnik mamy do przeglądu ( uszczelniacze i/lub prowadnice, dół silnika), jeśli dojdzie do tego olej w przewodach turbo - turbina puszcza. i jeszcze jedno, na pracującym silniku odkręć korek wlewu oleju ale nie zdejmuj go z pokrywy i zobacz co się dzieje. Jak będzie skakał i nie zdmuchnie go z sinika to dół masz raczej OK, jak spadnie to albo odma zatkana albo komprecha cienka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odma byal cala w drobiazgacj i wymienilem ja a teraz ktos napisal mi ciekawy pomysł:

Robi się bardzo prosty test. Całość roboty zajmuje około godzinki. Po pierwsze zdejmujemy dolny przewód z intercoolera i patrzymy ile tam mamy oleju? potem wszystkie węże gumowe i rurę dolną wycieramy do sucha i na tyle ile damy rady myjemy zmywaczem do hamulców intercooler w środku. Następnie odłączamy odmę na trójniku przy głowicy i zaślepiamy ten idący w stronę turbiny. Do wyjścia z głowicy podłączamy wąż gumowy i wkładamy go do butelki plastikowej prawie do samego dna i nawiercamy na górze parę otworków, robimy poprostu "profesjonalnego" decayed OilCatchTanka. I dalej tylko jeździmy. Starczy 150km Jeśli olej się pojawi w butelce większej niż z samego studzenia mgły olejowej to silnik mamy do przeglądu ( uszczelniacze i/lub prowadnice, dół silnika), jeśli dojdzie do tego olej w przewodach turbo - turbina puszcza. i jeszcze jedno, na pracującym silniku odkręć korek wlewu oleju ale nie zdejmuj go z pokrywy i zobacz co się dzieje. Jak będzie skakał i nie zdmuchnie go z sinika to dół masz raczej OK, jak spadnie to albo odma zatkana albo komprecha cienka.

ma sens :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gelooo, trzeba było zostawić sedana bo jak czytam to z tym avantem masz same problemy :confused4::wink4:

i co i co i co że niby sedany lepsze niż avanty tak? :D :D :D:polew::P:bag:

Hehehe, wpadłeś w sidła :decayed:

Po prostu pamiętam, że z sedanem (nie pamiętam jaki silnik) nie było problemów a z avantem co raz. Najpierw czytałem o remontcie silnika a później o turbo. Jeśli chodzi o awaryjność to chyba sedan był lepszy :wink4:

[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 09:23_________________________________________________Albo nie pisałeś o awariach.

Ja bym się wkurzył gdybym po kupnie auta w krótkim czasie musiał remontować silnik albo regenerować turbo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gelooo masz bliżej dobrych fachmanów od sprężarek nie pamiętam jak sie firma nazywa ale gościu jest co niedziele na Elizówce box 119 tel 609 776 006 oddajesz mu turbinę w niedziele a w środę jest u ciebie. robiłem u nich 3 turbinki i wszyscy znajomi i nikt nie narzeka można sie targować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zaczynaj bo Cie zjemy z Adaśkiem :kox:

:kox::D cicho cicho bo może ja na wiosnę przejdę na waszą ciemną stronę mocy :D Ale do tego czasu dzielnie bronię avantów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zaczynaj bo Cie zjemy z Adaśkiem :kox:

:kox::D cicho cicho bo może ja na wiosnę przejdę na waszą ciemną stronę mocy :D Ale do tego czasu dzielnie bronię avantów :D

to przechoć szybko na te lepsza strone mocy i nie piskaj :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geloo jeśłi chodzi o reampoland to czołówka w polsce od turbin :good: na googlach cieszą sie dobrą opinią, mi jak klęknie i nie znajde tego co chce to hybryde u nich robie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja raczej tez tam oddam na turbo nie bede oszczedzal i zalezy mi na gwarancji (12 miesiecy) zawsze to jakies ubezpieczenie :) a i opinia i liczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja raczej tez tam oddam na turbo nie bede oszczedzal i zalezy mi na gwarancji (12 miesiecy) zawsze to jakies ubezpieczenie :) a i opinia i liczy :)

z gwara to najlepiej u nich montaż zrób zawsze to gwarancje podważy przy ewentualnej reklmacji, nie będa gadać że wina montazu itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wszystko jasne po rozebraniu intercoolera i wszystkich wezy jest olej i sa opilki a na turbine luz gora dol nie ma luzu wzdluz ale to male pocieszenie wiec teraz szukam turbiny do 1.8T albo regeneracja ( o ile jest co regenerowac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wszystko jasne po rozebraniu intercoolera i wszystkich wezy jest olej i sa opilki a na turbine luz gora dol nie ma luzu wzdluz ale to male pocieszenie wiec teraz szukam turbiny do 1.8T albo regeneracja ( o ile jest co regenerowac)

to to masz jasną sytuację.

Więc albo rób turbine albo szukaj innej może mocniejszej jeśli planujesz modzić coś z mocą.[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 16:34_________________________________________________mrogal dzieje sie tam u Was :decayed:

http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/444533,gole-kobiety-na-ulicach-chelma-prowokacja-czy-zaklad,id,t.html :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś tydzień temu pisali o podobnej akcji niejakiego Marcina R. :D więc on pewnie zainspirował dziewczynki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś tydzień temu pisali o podobnej akcji niejakiego Marcina R. :D więc on pewnie zainspirował dziewczynki :D

pewnie "maczał" w tym palce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...