Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

elegancko :naughty: dziś z roboty wracałem 1h zamiast 10 min. zaraz ide znowu, baniak LPG dziś pójdzie :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elegancko :naughty: dziś z roboty wracałem 1h zamiast 10 min. zaraz ide znowu, baniak LPG dziś pójdzie :evil: :evil: :evil:

:polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elegancko :naughty: dziś z roboty wracałem 1h zamiast 10 min. zaraz ide znowu, baniak LPG dziś pójdzie :evil: :evil: :evil:

ja też w się poślizgałem ale krótko na pustym parkingu :kox: chyba już nie zapowiadają sniegu ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baniak jednak nie poszedł cały, opamiętałem się troche (mówie, szkoda opon :polew: ) Zastanawia mnie jedna rzecz, przy ostrym dawaniu w palnik z włączonym ESP coś mi stuka w zawieszeniu :blink: słyszę jak pompa ABS pracuje, a chwilę później coś stuknie pod pedałami, jakbym po gałęziach jeździł. Czuje że po tej zimie coś padnie w napędzie a na pewno dobije lewy zew. przegub :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baniak jednak nie poszedł cały, opamiętałem się troche (mówie, szkoda opon :polew: ) Zastanawia mnie jedna rzecz, przy ostrym dawaniu w palnik z włączonym ESP coś mi stuka w zawieszeniu :blink: słyszę jak pompa ABS pracuje, a chwilę później coś stuknie pod pedałami, jakbym po gałęziach jeździł. Czuje że po tej zimie coś padnie w napędzie a na pewno dobije lewy zew. przegub :kox:

a przy wyłaczonym ESP? kto jeździ bokiem z włączonym ESP :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wyłączonym ESP to się dzieje allleluja :naughty: miota nim jak szatan!

Ja jeżdżę z włączonym ESP bokiem, trzeba było przetestowac elektronikę czy to działa i jakie efekty daje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baniak jednak nie poszedł cały, opamiętałem się troche (mówie, szkoda opon :polew: ) Zastanawia mnie jedna rzecz, przy ostrym dawaniu w palnik z włączonym ESP coś mi stuka w zawieszeniu :blink: słyszę jak pompa ABS pracuje, a chwilę później coś stuknie pod pedałami, jakbym po gałęziach jeździł. Czuje że po tej zimie coś padnie w napędzie a na pewno dobije lewy zew. przegub :kox:

w zawieszeniu na pewno :mysli: ja tam nie mam ESP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paput,widzę, że bardzo chcesz rozpropagować spoty w Puławach.

Zarejestrowałeś się chyba na wszystkich forach związanych z audi, umieszczasz na nich zdjęcia ze spotów - ok. Ale mogłbyś chociaż zamazać rejestracje. Są to fora na które można wchodzić bez rejestracji, każdy może te zdjęcia zobaczyć.

Być może nie zdajesz sobie sprawy co może się z tym wiązać. Dlatego podpowiem, taki samochód można bardzo łatwo na forum namierzyć, odnaleźć użytkownika, poczytać posty i wykorzystać takie informacje.

A później zdziwienie, że komuś zginęły felgi, komuś ukradziono sprzęt audio a jeszcze innemu całe auto :gwizdanie:

Albo ktoś z czystej zawiści zrobi donos, ludzi życzliwych nie brakuje. Temat przerabiany już w dbl, gdzie bez rejestracji można było na fejsbuku przeczytać, gdzie i o której zbiera się grupa rezaczy. Policja tematem się zainteresowała i dowody po kolei leciały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paput,widzę, że bardzo chcesz rozpropagować spoty w Puławach.

Zarejestrowałeś się chyba na wszystkich forach związanych z audi, umieszczasz na nich zdjęcia ze spotów - ok. Ale mogłbyś chociaż zamazać rejestracje. Są to fora na które można wchodzić bez rejestracji, każdy może te zdjęcia zobaczyć.

Być może nie zdajesz sobie sprawy co może się z tym wiązać. Dlatego podpowiem, taki samochód można bardzo łatwo na forum namierzyć, odnaleźć użytkownika, poczytać posty i wykorzystać takie informacje.

A później zdziwienie, że komuś zginęły felgi, komuś ukradziono sprzęt audio a jeszcze innemu całe auto :gwizdanie:

Albo ktoś z czystej zawiści zrobi donos, ludzi życzliwych nie brakuje. Temat przerabiany już w dbl, gdzie bez rejestracji można było na fejsbuku przeczytać, gdzie i o której zbiera się grupa rezaczy. Policja tematem się zainteresowała i dowody po kolei leciały.

wystarczy że ktoś tutaj się zarejestruje i poogląda... Sami wklejacie fotki bez zamazywania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może to ESP tak ma działać, mówię tu o ostrym świrowaniu z ESP, bo przy normalnych i lekkich odchyłkach na śniegu działa cicho. Fajna sprawa to Q, na śniegu start z pod świateł konkretny, z WYŁ. ESP zamiata tyłkiem :wink4:

Co do pogody to dziś jade do roboty, w RADIU ZET gość mówi "Dziś piękna pogoda w całej PL, gdzieś tam gdzieś tam +6C, nigdzie nie powinno padać" a ja zaczynam kręcić pierwsze bączki na śniegu :polew: Nie wierze w te pogody, sprawdza się jedna dla lotników ale ona jest na kilkanaście godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że trzeba się zarejestrować odgania większość podglądaczy.

Ja dostałem esa od kolegi, że nasze auta (włącznie z rejestracjami) widać na innych forach związanych z audi :gwizdanie:

Mogłeś chociaż wspomnieć, że masz zamiar wrzucać te zdjęcia nie tylko na nasze forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że trzeba się zarejestrować odgania większość podglądaczy.

Ja dostałem esa od kolegi, że nasze auta (włącznie z rejestracjami) widać na innych forach związanych z audi :gwizdanie:

Mogłeś chociaż wspomnieć, że masz zamiar wrzucać te zdjęcia nie tylko na nasze forum.

zaraz je usunę jak się nie podoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o umieszczanie zdjęć :wink4:

Chodzi mi tylko o to, że jak umieszczasz zdjęcia na forum do którego mają dostęp wszyscy bez rejestracji to lepiej tablice zamazywać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o umieszczanie zdjęć :wink4:

Chodzi mi tylko o to, że jak umieszczasz zdjęcia na forum do którego mają dostęp wszyscy bez rejestracji to lepiej tablice zamazywać :gwizdanie:

Ale paput i tak już się na Ciebie obraził że zwracasz mu uwagę :) Jak śmiesz, przecież on wszystko robi dobrze i powinieneś mu dziękować że tak dzielnie spoty ogarnia i zachęca nowych :good:

A ty jaki masz status na forum?

champrostakpaputeliminator :decayed:

siema kozy :hi: było boczkiem boczkiem? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi:

pewnie boczkiem boczkiem i w rów :polew:

Tak jak niektórzy szkoleni na torze w niedziele :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już wczoraj wieczorem poboczkowałem :D

no i dziś rano chwilę ;)

wreszcie jest śnieg ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam rów... :kox: osiedlowe uliczki, śliska kostka i jest spoko :) tylko jeszcze trochę mało tego śniegu :disgust: Bo momentami opony piszczą a głupio tak koło 1.00 w nocy ludzi budzić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam rów... :kox: osiedlowe uliczki, śliska kostka i jest spoko :) tylko jeszcze trochę mało tego śniegu :disgust: Bo momentami opony piszczą a głupio tak koło 1.00 w nocy ludzi budzić :decayed:

no nie pamiętasz jak Kowi w zeszłą zime wyciągał parcha Q z rowu bo zawisł jak chciał przyszaleć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...