Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś chłopaki z forum Vectry zrobili chyba wojewódzki z firleju, znaki przy drodze postawili gdzie skręcić żeby dojechać, oj duzo ich było, biba konkret

ale do takich akcji jest potrzebny taki ktoś jak "Marcin Trybura" i zamiłowanie do motoryzacji, i najważniejsze MARKI.

Nie wojewódzki tylko ogólnopolski i nie w Firleju tylko w Nowodworze, do Firleja był tylko przejazd :wink4:

Pamiętam, bo się gość Calibrą zgubił i zamiast na lotnisko w Nowodworze przyjechał na lotnisko w Dęblinie :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 23:50_________________________________________________

Kiedyś chłopaki z forum Vectry zrobili chyba wojewódzki z firleju, znaki przy drodze postawili gdzie skręcić żeby dojechać, oj duzo ich było, biba konkret

ale do takich akcji jest potrzebny taki ktoś jak "Marcin Trybura" i zamiłowanie do motoryzacji, i najważniejsze MARKI.

Przyjedź na majóvwkę :naughty::kox:

Wystarczy gelo i krzylo (+aneta) = impreza&organizacja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tylko żeby nawet myslec o takich spotach jak kicker mówisz to od czegoś trzeba zacząć :disgust: A Ty nagadywałes na spota a sam sie nie pojawiłes :thumbdown: Wiec ktos kiedys powiedział: zanim zaczniesz wymagac od kogos wymagaj od siebie. :przebiegly:

Miała byc godz. 18. Bylismy do 18:30 i nikt się nie zjaił. Wiec pogadaliśmy jak cywilozowani ludzie i si rozeszliśmy.

Tak więc nie widze sensu spotów z takim podejściem do sprawy. :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lublinie nigdy nie było dobrego spotu, ostatnio w puławach zrobiliśmy mega miejscowy spot :gwizdanie: lublin mógł tylko pozazdroscić frekwencji :gwizdanie:

Ale jak macie takie nastawienie, przewidujecie ze pewnie nikt nie bedzie albo przyjedzie 2 i tyle i twierdzicie że lepiej zostać w domu itd to w sumie nie róbcie sztucznego zamentu :wink4:

chcecie zobaczyc spot vagowski przyjedźcie na WOŚP i na majVWke do ułeża na dwa dni :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic było nas dwóch i tyle

po co te dyskusje

kto chciał to był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic było nas dwóch i tyle

po co te dyskusje

kto chciał to był

:good:

i tej wersji się trzymajmy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety kiedy mogę to jestem ale tak jak pisałem musiałem w wawie zostać do 16 taka praca a ze w chu... ludzi wracało to jechałem 3,5 godziny

Ty możesz się czuć rozgrzeszony :decayed:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 08:11_________________________________________________Wszystkiego Najlepszego w nowym 2012 roku :hi:

Co by Pb i ON była w cenie piwa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by Pb i ON była w cenie piwa[/size] :kox:

:blink: nie wiem jakie Ty piwo pijesz ale moje za 0,5 kosztuje ponad 3 zeta :thumbdown: więc ponad 6 zeta za litr paliwa nam życzysz? :shocked: Ty CH#JU :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by Pb i ON była w cenie piwa[/size] :kox:

:blink: nie wiem jakie Ty piwo pijesz ale moje za 0,5 kosztuje ponad 3 zeta :thumbdown: więc ponad 6 zeta za litr paliwa nam życzysz? :shocked: Ty CH#JU :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Ja takie z biedronki po 3zł za litr :embarrassed:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez wlasnie sie zastanawiam co to za piwo:-) tania berbelucha jak widac ma zgubny wplyw na szare komorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez wlasnie sie zastanawiam co to za piwo:-) tania berbelucha jak widac ma zgubny wplyw na szare komorki

oj papuc nie znasz sie na żartach :tongue4:

Poza tym cena marketowa piwa to około 2-2,50zł więc jakby paliwko kosztowało od 4-5zł tez bys sie cieszył :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym cena marketowa piwa to około 2-2,50zł więc jakby paliwko kosztowało od 4-5zł tez bys sie cieszył :chytry:

ja nie... :tongue4::decayed: bo mam taniej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie czerwone lejesz heheheh i bez programu masz lepszego kopa :naughty:

:gwizdanie: :no: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie czerwone lejesz heheheh i bez programu masz lepszego kopa :naughty:

:gwizdanie: :no: :gwizdanie:

a co na nafcie jak samolot ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co na nafcie jak samolot ? :polew:

AFN jeździ na wszystkim :polew::decayed:

Wiem ale ja szukam dla siebie tańszej alternatywy ON. Zdradź co i gdzie tankujesz na pw :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solar... przez to Twoje "WAL ŚMIAŁO" na zderzaku u mnie tera każdy myśli że może coś napisać palcem na tyle :D wczoraj pojawiło mi się jakieś kolejne malowidło... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...