Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lipton, czułem że tak będzie i zostałem w domu... trzeba coś pomyśleć nad tymi regularnymi spotkaniami, jak lud podłapie to później samo już poleci, ale widzę że większość to młodzi, dwadzieścia parę lat, a tacy mają zawsze dużo zajęć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipton, czułem że tak będzie i zostałem w domu... trzeba coś pomyśleć nad tymi regularnymi spotkaniami, jak lud podłapie to później samo już poleci, ale widzę że większość to młodzi, dwadzieścia parę lat, a tacy mają zawsze dużo zajęć :naughty:

a ja myślałem że starsi własnie mają, dzieci, żona, praca, dom itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeździłem na spoty SAABa to średnia wieku 30 lat, tylko że ludziska przyjeżdżali całymi rodzinami, z dzieciakami, pasami i kotami... fajnie było, fajnie było podjechać nad jeziorko kolumną SAABolotów, spojrzenia przechodniów :slina::blink::shocked::slina::blink::shocked: to to były spoty.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeździłem na spoty SAABa to średnia wieku 30 lat, tylko że ludziska przyjeżdżali całymi rodzinami, z dzieciakami, pasami i kotami... fajnie było, fajnie było podjechać nad jeziorko kolumną SAABolotów, spojrzenia przechodniów :slina::blink::shocked::slina::blink::shocked: to to były spoty.... :gwizdanie:

no i tak powinno być :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chłopaki z forum Vectry zrobili chyba wojewódzki z firleju, znaki przy drodze postawili gdzie skręcić żeby dojechać, oj duzo ich było, biba konkret

ale do takich akcji jest potrzebny taki ktoś jak "Marcin Trybura" i zamiłowanie do motoryzacji, i najważniejsze MARKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...