Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Mi wczoraj moja niunka zapaliła, ale już dosyć cięzko, ciekawe jak dzisiaj...

sprawdź świece żarowe i czy jest dobre ładowanie z alternatora oraz kąt wtrysku. Jak te 3 elementy będa ok to będzie palił dobrze, :gwizdanie:

świece niby dobre sprawdzałem, ładowanie też jest ok, a kąt wtrysku to nie mam jak sprawdzić, nie mam vaga, wybieram się gdzieś pojechać podczepić niunke ale nie mam za bardzo kiedy i i z $$$ mam na razie krucho.

ja mam VAGa wiec możemy sie ustawic i się spradzi. Musze tylko dzialający program dorwac bo straciłem jak komp mi padł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi wczoraj moja niunka zapaliła, ale już dosyć cięzko, ciekawe jak dzisiaj...

sprawdź świece żarowe i czy jest dobre ładowanie z alternatora oraz kąt wtrysku. Jak te 3 elementy będa ok to będzie palił dobrze, :gwizdanie:

świece niby dobre sprawdzałem, ładowanie też jest ok, a kąt wtrysku to nie mam jak sprawdzić, nie mam vaga, wybieram się gdzieś pojechać podczepić niunke ale nie mam za bardzo kiedy i i z $$$ mam na razie krucho.

ja mam VAGa wiec możemy sie ustawic i się spradzi. Musze tylko dzialający program dorwac bo straciłem jak komp mi padł.

to kolego kiedy masz czas, ja jutro i pojutrze popołudnia mam wolne, weekend niestety pracuje do 22;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj moja niunka zapaliła, ale już dosyć cięzko, ciekawe jak dzisiaj...

sprawdź świece żarowe i czy jest dobre ładowanie z alternatora oraz kąt wtrysku. Jak te 3 elementy będa ok to będzie palił dobrze, :gwizdanie:

świece niby dobre sprawdzałem, ładowanie też jest ok, a kąt wtrysku to nie mam jak sprawdzić, nie mam vaga, wybieram się gdzieś pojechać podczepić niunke ale nie mam za bardzo kiedy i i z $$$ mam na razie krucho.

ja mam VAGa wiec możemy sie ustawic i się spradzi. Musze tylko dzialający program dorwac bo straciłem jak komp mi padł.

to kolego kiedy masz czas, ja jutro i pojutrze popołudnia mam wolne, weekend niestety pracuje do 22;(

w weekend niema mnie w lublinie wiec odpada. Postaram sie jutro ogarnąc VAGa na swoim samochodzie i mysle że pojutrze moglibysmy sie ustawić na sprawdzenie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, to daj mi znać na PW gdzie i o której, ja pracuje pojutrze do 14.30, w lu jestem ok 15.15

Ok ja jutro się odezwe jak będe pewny że będe miał sprawnego VAGa. Ja wczesniej jak koło 18 nie dam rady bo mam robote do 15 i póxniej angielski do 17:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) bo mam robote do 15 i póxniej angielski do 17:30.

jeb@ny i jeszcze się dokształca :shocked: że też masz czas na to :decayed: no ale jak się pracuje 8 godzin albo mniej to ma się czas na wszystko :thumbdown: nie to co ja :disgust: jak dobrze wychodzi to na 18.30-19 jestem w domu a wychodzę przed 7 :thumbdown::disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) bo mam robote do 15 i póxniej angielski do 17:30.

jeb@ny i jeszcze się dokształca :shocked: że też masz czas na to :decayed: no ale jak się pracuje 8 godzin albo mniej to ma się czas na wszystko :thumbdown: nie to co ja :disgust: jak dobrze wychodzi to na 18.30-19 jestem w domu a wychodzę przed 7 :thumbdown::disgust:

niestety angielski jest moja ogromna słabością. Chcąc robić coś sensownego to pierwsze co pytaja to czy znasz angielski. A tak jak ja robie doktorat to wyjazdy na konferencje itp tego wymaga :disgust:

Nie chce mi sie tego uczyc ale co poradzić :wallbash:

A najbardziej mnie kuria to że łaże tam a oni płacic nie chcą :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pastaldo to z czego się doktoryzujesz? :P To widzę e same mądre głowy na tym forum :) Mnie nie wezmą na doktorat ze względu na moją średnia i nie chce mi się prowadzić zajęć ze studentami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pastaldo ja na szczęście mam luz bo mój zawód nie wymaga znajomości języka obcego :) Nawet nikogo to nie obchodzi ;) Może kiedyś będzie potrzebny ale raczej niekoniecznie, można sobie radzić inaczej :) Za to u Ciebie lipa :decayed: jakieś doktoraty sraty i jeszcze języki :thumbdown: a płacić nie chcą :decayed:

U mnie od dzisiaj wszystko w robocie stoi - zbyt wysokie mrozy. Fizyczni na urlopach :) A ja się opiertalam :decayed:

Ale te mrozy nie straszne dla mojego AFNika :naughty: pali jak trza za pierwszym :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pastaldo to z czego się doktoryzujesz? :P To widzę e same mądre głowy na tym forum :) Mnie nie wezmą na doktorat ze względu na moją średnia i nie chce mi się prowadzić zajęć ze studentami :P

Ja robie z Agrofizyki i u nas niema dydaktyki wiec luz nie trzeba prowadzic zajęć :naughty:

Pastaldo ja na szczęście mam luz bo mój zawód nie wymaga znajomości języka obcego :) Nawet nikogo to nie obchodzi ;) Może kiedyś będzie potrzebny ale raczej niekoniecznie, można sobie radzić inaczej :) Za to u Ciebie lipa :decayed: jakieś doktoraty sraty i jeszcze języki :thumbdown: a płacić nie chcą :decayed:

U mnie od dzisiaj wszystko w robocie stoi - zbyt wysokie mrozy. Fizyczni na urlopach :) A ja się opiertalam :decayed:

Ale te mrozy nie straszne dla mojego AFNika :naughty: pali jak trza za pierwszym :good:

No zazdroszcze. Sam bym rzucił w diabły ten angielski ale może sie do czegos przyda. :evil:Np jechac na zmywak do Londynu :decayed:

No z moim AFNem tez problemów niema :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mój akumulator o nieznanej dacie zakupu dał dziś radę przy -18st C trzecia zima a on nadal kręci, ciekawe ile jeszcze wytrzyma jak dziennie robię po 15km :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mój akumulator o nieznanej dacie zakupu dał dziś radę przy -18st C trzecia zima a on nadal kręci, ciekawe ile jeszcze wytrzyma jak dziennie robię po 15km :mysli:

ja jeszcze akumulatora od zakupu auta nie zmieniałem, a autko jest ze mną już 6 lat :naughty: Nie wiem ile siedział w aucie jak je kupowałem, ale nówka to to nie była :) Jakiś rok 2 przed zakupem pewnie, więc akumulator ma 7-8 lat :kox: I przy dzisiejszym -17* rano jak paliłem pokazał ładowanie 12 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mój akumulator o nieznanej dacie zakupu dał dziś radę przy -18st C trzecia zima a on nadal kręci, ciekawe ile jeszcze wytrzyma jak dziennie robię po 15km :mysli:

ha mój też, nie mogłem odszyfrować roku ale raczej nie wygląda na nowy.... u mnie dzisiaj -19 i za pierwszym, ale musze powiedzieć że to odczuł akumulator, bo do pracy mam 6.6 km to nie ma się kiedy podładować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak będzie -28 a niby tak ma być w czwartek piątek

damy radę :pali:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój odpala bez problemu ogólnie to jest w garażu a tam temperatura spada max do -5 ale wczoraj go zostawiłem pod chmurka o 5 rano było -23 i od strzała zajarał tylko obroty miał większe i kiery sie dotknąć nie dało taka zimna :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój odpala bez problemu ogólnie to jest w garażu a tam temperatura spada max do -5 ale wczoraj go zostawiłem pod chmurka o 5 rano było -23 i od strzała zajarał tylko obroty miał większe i kiery sie dotknąć nie dało taka zimna :confused4:

ja od jakiegoś czasu tylko w rękawiczkach się dotykam kiery i gałki zmiany biegów :naughty: Skórka masakrycznie zimna jest i nie da się dotknąć :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego do 80 coupe nawet nie zamierzam wsiadać skóra bez grzania :wallbash:

no ja się zastanawiam jak ludzie jeżdżą na nieogrzewanych skórach zimą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslałem nawet kiedyś nad wyrezaniem grzanej kiery ale nie bardzo mam pomysł jak :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...