Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

obejrzeć moge ale nie am doświadczenia na tyle żeby go dobrze ocenić. Pod kontem blacharki, wycieków i wnętrze moge luknąć. Choć lepiej jakby jescze ktos kumaty sie znalazł to we dwóch łatwiej coś więcej wyhaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wycieki tam raczej trudno będzie dojrzeć bo wymyty cały. Chodzi mi żeby ogólny stan luknąć, jak zawieszenie i silnik pracuje. Dokładny stan blachy i zużycie wnętrza.

Jak będzie w miarę to wbiję tam i go dokładnie oblukamy.

Jak się będziemy liczyć za taką usługę z Twojej strony Tomku? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak. tera wyjeżdzam na weekend. Moge tam skoczyc w poniedziałek. Czteropak pifka w razie co załatwi sprawę :wink4:[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 16:28_________________________________________________choć zapytaj tez ludzi w lubartowie może ktoś będzie miał bliżej i ktoś jeszcze bardiej kumaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja akurat jestem w Lbn ale juz ciemno zeby ogladac

ale w opisie aukcji jest że z lubartowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh to auto mojego sąsiada zza płotu:tongue4: a zbieram się obejrzeć to auto już ze 2 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh to auto mojego sąsiada zza płotu :tongue4: a zbieram się obejrzeć to auto już ze 2 tyg.

to idź lukaj i zapytaj od razu czemu ma starą gałę :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a on ch**a będzie wiedział :tongue4: pewnie z 500 tyś. przejechane :wink4: Jutro sprawdzę.

"najlepszy silnik w audi" "bardzo dobrze współpracuje z instalacją gazową, w przypadku montażu" :polew:

niedługo każdy będzie najlepszym silnikiem

i zapytaj jeszcze gdzie podziały się emblematy z grilla i pupy :kox: czy czasem ich nie zaszpachlowano i nie wymieniono grilla po uderzeniu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia gdzie jest "quattro" bo emblematy w stylu "A4 i 2.8" sam bym wrzucił gdybym miał :naughty:

oj źle napisałem miało być "wYrzucił" :gwizdanie: ja emblematów nie potrzebuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia gdzie jest "quattro" bo emblematy w stylu "A4 i 2.8" sam bym wrzucił gdybym miał :naughty:

na forum handlują tymi emblematami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieki tam raczej trudno będzie dojrzeć bo wymyty cały. Chodzi mi żeby ogólny stan luknąć, jak zawieszenie i silnik pracuje. Dokładny stan blachy i zużycie wnętrza.

Jak będzie w miarę to wbiję tam i go dokładnie oblukamy.

Jak się będziemy liczyć za taką usługę z Twojej strony Tomku? :P

no i masz kolego już kogos bliżej do obejrzenia. Myśle że kicker pomoże :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dokładnie co pierwsze właśnie mi się rzuciło w oczka to brak emblematów, ale skoro masz tak blisko to dlaczego nie luknąć. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Rafalekxie :decayed:

c**jowo bo musiałem przyjść do roboty w garniaku w który nie bardzo się mieszczę. Po za tym raczej ok :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c**jowo bo musiałem przyjść do roboty w garniaku w który nie bardzo się mieszczę. Po za tym raczej ok :P

Pewno wszystkie koleżanki z pracy na Ciebie lecą :decayed: gorzej jak koledzy też... :decayed::polew: takie dopasowane wdzianko... :P aż strach sobie wyobrażać :D

cześc cipuleńko :hi:

:buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...