Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Przełącznik przedniej szyby


zyzgak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z włącznikiem szyby el. po stronie kierowcy. Żeby opuścić szybę trzeba naprawdę mocno nacisnąć. Podnoszenie działa bez problemów, szyba pasażera też działa ok w obie strony.

Ten przełącznik jest jakoś rozbieralny? Da się to naprawić czy wymiana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to jest w B6 ale w B5 jest rozbieralny może ci styki przyśniedziały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to jest w B6 ale w B5 jest rozbieralny może ci styki przyśniedziały

Liczę na to, że to jest tylko taki problem, ale najpierw chciałbym mieć pewność że zabawa w rozbieranie drzwi ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LukaszR kiedyś pisał że rozbierał i chyba jakimś preparatem do styków przeleciał i zaczęły śmigać... boczek do zdjęcia chyba był...

tak informacyjnie dodam że w zimę działały mi jednostopniowo a teraz po odpuszczeniu lodów działają normalnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LukaszR kiedyś pisał że rozbierał i chyba jakimś preparatem do styków przeleciał i zaczęły śmigać... boczek do zdjęcia chyba był...

Pocieszające. Boczek niestety do zdjęcia na 100%. Uzbroję się w zapinki do tapicerki i do dzieła.

tak informacyjnie dodam że w zimę działały mi jednostopniowo a teraz po odpuszczeniu lodów działają normalnie

U mnie jednostopniowo działał od roku mniej więcej. Wcześniej trochę napadało deszczu przez pozostawione uchylone okno, więc to może od tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Przełącznik od szyby kierowcy przestał działać dwustopniowo, działa tylko drugi stopień. Czy to też zaśniedziałe styki, czy coś może innego? Pamiętam jak instalowałem tempomat i odblokowywałem FIS'a, to po podłączeniu aku też tak było ale się samoistnie naprawiło. Teraz nic nie grzebałem i d...a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Przełącznik od szyby kierowcy przestał działać dwustopniowo, działa tylko drugi stopień. Czy to też zaśniedziałe styki, czy coś może innego? Pamiętam jak instalowałem tempomat i odblokowywałem FIS'a, to po podłączeniu aku też tak było ale się samoistnie naprawiło. Teraz nic nie grzebałem i d...a.

Wyciagasz przelacznik,rozbierasz go w drobny mak tylko ostroznie bo sa tam bardzo delikatne elementy.Wszystko czyscisz wacikiem i na 99% bedzie dzialac bo nie ma tam zadnej filozofi.Przed zlozeniem przelacznika na "stale" dobrze jest zlozyc go w palcach i zobaczyc czy bedzie dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...