Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Tuner telewizyjny - montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na pewno jest pod tapicerką i schowek OUT bo właśnie tuner zajmie jego przestrzeń.

Nie do konca...

21d988aa2ee9c955med.jpg

Opublikowano

Sprytnie :)

Trzeba ciąć tapicerke żeby to weszło?

Opublikowano

Ja chyba jutro sprawdze czy u mnie w ASO mają taki stelaż czy trzeba zamiawiać.

No a boczek raczej trzeba dociąć żeby to przykręcić. Nie ma wyjścia.

Opublikowano

No a boczek raczej trzeba dociąć żeby to przykręcić. Nie ma wyjścia.

albo kupic boczek pod tuner, ale taki ciezko znalezc, a nowy jesli dobrze pamietam kosztuje w ASO 600-700pln

Opublikowano

Ja jestem przyblokowany bo nie mam antenek.

Dzwoniłem do tego naviservis i gość kazał mi napisać e-maila, pomyślałem Ok, może e-mail nie doszedł albo ktoś inny sie tym zajmuje, napisałem ponownie zeby przysłali numer konta na który mam wpłacić kase i do tej pory cisza.

Ja rozumiem święta i te sprawy ale mineło już chyba z 10 dni, w dzisiejszych czasach jak ktoś coś sprzedaje lub handluje to chyba powienien szanować klienta... Jestem zniesmaczony podejściem do sprawy tej firmy i chętnie kupiłbym już gdzieś indziej te smętne anteki.

Opublikowano
  • Autor

Ja jestem przyblokowany bo nie mam antenek.

Dzwoniłem do tego naviservis i gość kazał mi napisać e-maila, pomyślałem Ok, może e-mail nie doszedł albo ktoś inny sie tym zajmuje, napisałem ponownie zeby przysłali numer konta na który mam wpłacić kase i do tej pory cisza.

Ja rozumiem święta i te sprawy ale mineło już chyba z 10 dni, w dzisiejszych czasach jak ktoś coś sprzedaje lub handluje to chyba powienien szanować klienta... Jestem zniesmaczony podejściem do sprawy tej firmy i chętnie kupiłbym już gdzieś indziej te smętne anteki.

Dzwoń do nich, bo ostatnio mieli jakieś problemy z mailem. Ja zamówiłem przez telefon antenę tv i gps. Doszła kurierem na drugi dzień. Co do tego stelaża w B6 to nie jest taki sam jak pod czytnik do małej navi?

Opublikowano

Zamawiałeś za pobraniem w tym naviservis ?

Ja chcialem zamówić telefonicznie ale ez sensu żeby mi przez telefon dyktował numer konta.

W sumie jak wysyłają za pobraniem to nawet lepiej by było.

Opublikowano
  • Autor

Zamawiałeś za pobraniem w tym naviservis ?

Ja chcialem zamówić telefonicznie ale ez sensu żeby mi przez telefon dyktował numer konta.

W sumie jak wysyłają za pobraniem to nawet lepiej by było.

Chciałem mieć szybko więc za pobraniem i kurierem

Opublikowano

No a boczek raczej trzeba dociąć żeby to przykręcić. Nie ma wyjścia.

albo kupic boczek pod tuner, ale taki ciezko znalezc, a nowy jesli dobrze pamietam kosztuje w ASO 600-700pln

jakby ktos potrzebowal taki boczek do avanta B6 B7 to gdzis mi lezy na kupie :wink4: kolor czarny

Opublikowano

jeśli chodzi o te dwa kabelki idące z anten to wzmacniacz i musi być podpięty pod zasilanie..inaczej odbioru tv nie będzie :wink4:

Opublikowano

jakby ktos potrzebowal taki boczek do avanta B6 B7 to gdzis mi lezy na kupie :wink4: kolor czarny

Ile sobie życzysz za niego ? Bo właściwie to nastawiłem sie na cięcie ale zapytać mozna

Opublikowano

Ja jestem przyblokowany bo nie mam antenek.

Dzwoniłem do tego naviservis i gość kazał mi napisać e-maila, pomyślałem Ok, może e-mail nie doszedł albo ktoś inny sie tym zajmuje, napisałem ponownie zeby przysłali numer konta na który mam wpłacić kase i do tej pory cisza.

Ja rozumiem święta i te sprawy ale mineło już chyba z 10 dni, w dzisiejszych czasach jak ktoś coś sprzedaje lub handluje to chyba powienien szanować klienta... Jestem zniesmaczony podejściem do sprawy tej firmy i chętnie kupiłbym już gdzieś indziej te smętne anteki.

Ja wypytałem o wszystko w Naviku przez tel. i łożyłem zamówienie mailem, doszło pocztą za pobraniem (bo taką opcję wybrałem) po 3 dniach. POLECAM!

Opublikowano

W takim razie jak mają problemy z pocztą elektronczną podanąna stronie to może przez allegro wezme do nich.

To jest to chyba ?

http://allegro.pl/item984914402_antena_tv_14_22db_wtyk_smb_najlepsza.html

bo jeszcze takie coś znalazło mi w wyszukiwarce allegro:

http://allegro.pl/item981729263_antena_tv_wewnetrzna_w_tym_smb.html

Chyba to samo tylko cena niższa. Nie wiem czy sie czymś nie różni.

Opublikowano
  • Autor

W takim razie jak mają problemy z pocztą elektronczną podanąna stronie to może przez allegro wezme do nich.

To jest to chyba ?

http://allegro.pl/item984914402_antena_tv_14_22db_wtyk_smb_najlepsza.html

bo jeszcze takie coś znalazło mi w wyszukiwarce allegro:

http://allegro.pl/item981729263_antena_tv_wewnetrzna_w_tym_smb.html

Chyba to samo tylko cena niższa. Nie wiem czy sie czymś nie różni.

ja mam właśnie dwie jak w pierwszym linku.

Opublikowano

a wie ktos moze gdzie zamontowac tv tuner w sedanie?. najlepiej jakies fotki by sie przydaly....

Opublikowano

Właśnie dzwoniłem do ASO i zamówiłem stelaż pod tuner TV - jak to gość powiedział : do "kombiego" :polew:

Powiedział mi 40zł :naughty: Nie chce mi sie wierzyć że to ta część ale zamówiłem. Zobaczymy.

@Rosemeyer możesz zapodać lepszą fote ?

Opublikowano

No a boczek raczej trzeba dociąć żeby to przykręcić. Nie ma wyjścia.

albo kupic boczek pod tuner, ale taki ciezko znalezc, a nowy jesli dobrze pamietam kosztuje w ASO 600-700pln

jakby ktos potrzebowal taki boczek do avanta B6 B7 to gdzis mi lezy na kupie :wink4: kolor czarny

mam i ja jakby ktoś potrzebował i stelaż do montażu małej navi, sprawdzę numer to napiszę czy jest taki sam.

Opublikowano

Właśnie dzwoniłem do ASO i zamówiłem stelaż pod tuner TV - jak to gość powiedział : do "kombiego" :polew:

Powiedział mi 40zł :naughty: Nie chce mi sie wierzyć że to ta część ale zamówiłem. Zobaczymy.

Z tego co wiem, to komplet to stelaż + półka - tu masz przykład: http://www.allegro.pl/item962054818_audi_tuner_tv_stelaz_polka_mocowanie.html

Właśnie ten zestaw do mnie dotarł, tylko zapomniałem odebrać go z pracy :decayed:

Opublikowano

a jak z odbiorem jest w innych krajach??np w szwecji nie ma telewizji analogowej,to bedzie to odbierac czy nie??

Opublikowano

Na pewno nie będzie odbierać tam gdzie nie ma TV analogowej...

Ale mi to nie przeszkadza, bo do Szwecji się nie wybieram :tongue4: A nawet gdybym się wybrał, to raczej nic bym nie zrozumiał :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.