Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Tuner telewizyjny - montaż


Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś powiedzieć w jaki sposób podłącza się dodatkowe źródła do tunera TV? Rozumiem, że w grę wchodzi jakaś przejściówka - i do przesyłania obrazu użyto nie wykorzystane przewody wiązki łączącej tuner z RNS-E?

Kolejna sprawa - szukam kogoś z ori instalacją TV w nadwoziu B6. Potrzebne zdjęcie lewego boczka bagażnika w Avancie oraz gdyby się udało - numer tej części (wybity na wewnętrznej stronie tapicerki, niestety aby się tam dostać trzeba ściągnąć boczek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zamontowałem tuner i dwie anteny obraz odbiera ale z dźwiękiem jest problem. Chwile poszczy i po chwili pokaże się ikona przekreślonego głośniczka i tyle było słychać. Jaki może być powód?

[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 10:23_________________________________________________

Może mi ktoś powiedzieć w jaki sposób podłącza się dodatkowe źródła do tunera TV? Rozumiem, że w grę wchodzi jakaś przejściówka - i do przesyłania obrazu użyto nie wykorzystane przewody wiązki łączącej tuner z RNS-E?

Kolejna sprawa - szukam kogoś z ori instalacją TV w nadwoziu B6. Potrzebne zdjęcie lewego boczka bagażnika w Avancie oraz gdyby się udało - numer tej części (wybity na wewnętrznej stronie tapicerki, niestety aby się tam dostać trzeba ściągnąć boczek).

Kolego mi się wydaje ze podłącza się to przez cinche, przynajmniej u mnie tak jest NavigationPlus. Co do tego boczka tapicerki to wczoraj poskładałem wszystko, ale nie powinno być problemu znaleźć to po ETCE. Zdjęcie mam ale ze ściągniętą tapicerka i zamontowana pulka na tuner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mi się wydaje ze podłącza się to przez cinche, przynajmniej u mnie tak jest NavigationPlus. Co do tego boczka tapicerki to wczoraj poskładałem wszystko, ale nie powinno być problemu znaleźć to po ETCE. Zdjęcie mam ale ze ściągniętą tapicerka i zamontowana pulka na tuner.

Numer w ETCE jest - niby końcówka J - a ja dostałem od wrclaguny boczek DEFG wg ETKI nie powinien pasować a jednak (niby) jest OK. Dlatego chciałem sprawdzić numery u kogoś kto boczek ma fabrycznie... Jeśli możesz zrób fotkę jak wygląda tuner z zamontowanym boczkiem (chodzi mi o kształt wycięcia profilu na tuner).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz sobie w ustawienia jak masz problem z głosem i ustaw na east europe DK czy inny skrót. Juz nie pamiętam, ale spróbuj wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mi się wydaje ze podłącza się to przez cinche, przynajmniej u mnie tak jest NavigationPlus. Co do tego boczka tapicerki to wczoraj poskładałem wszystko, ale nie powinno być problemu znaleźć to po ETCE. Zdjęcie mam ale ze ściągniętą tapicerka i zamontowana pulka na tuner.

Numer w ETCE jest - niby końcówka J - a ja dostałem od wrclaguny boczek DEFG wg ETKI nie powinien pasować a jednak (niby) jest OK. Dlatego chciałem sprawdzić numery u kogoś kto boczek ma fabrycznie... Jeśli możesz zrób fotkę jak wygląda tuner z zamontowanym boczkiem (chodzi mi o kształt wycięcia profilu na tuner).

Mam tylko taka fotkę. W poniedziałek odbiorę szufladę to zrobię fotkę jak to wygląda zabudowane.

9f349ff6e2710b34med.jpg

Na razie nie jestem mocno zadowolony z odbioru.

[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 02:21_________________________________________________

Odebrałem dziś szufladę i zonk nie pasuje trzeba będzie ciąć i spawać :>

09ac0502cc42ddb9med.jpg

875254c1eca6b194med.jpg

fd2a1580e1f87b86med.jpg

Wszystko ładnie pięknie tylko tuner jest prawdopodobnie z B5 albo A6i jest za wysoki trzeba będzie coś pokombinować.

No i jest zamontowane tak wyszło.

8050acbfc66a945bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy mam problem z antenami do tunera 4 D0 919 146 (fuba automotiv) naprawde nie mam pojecia jakie anteny tam maja byc , jest to oczywiscie dokladany tuner do navi wiec nie mam ich nigdzie w szybach , gdzie mozna cos takiego kupic

tuner.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...