Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tanie Opony


19Martin86

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !!

Za oknem już wiosna więc trzeba zmienić oponki na letnie. W tym problem, że moje opony są łyse jak koń hehe :) Więc jestem zmuszony do kupna oponek :) Średnio się znam na oponach więc proszę was o jakieś rady i wskazówki. Kasy na opony też nie za dużo moge przeznaczyć max 700zł za komplet. Pewnie nówek żadnych dobrych w tej cenie nie kupie więc biorę pod uwagę też jakieś używki w dobrym stanie.

Na necie znalazłem taką ofertę, która mnie zaciekawiła:

http://www.moto.allegro.pl/item959807509_letnie_infinity_205_55r16_w_270km_wa_wa_wysylka.html

Warto zainwestować?? Jak nie, to dlaczego? Na co zwracać owage przy kupnie itp.

Z góry dzięki za każdą wypowiedź.

Pozdro !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item970468040_205_55r16_barum_bravuris_2_lato_205_55_16_nowe.html

Jeżeli chcesz coś w miarę dobrej firmy to polecam takie

Te co podałeś to chińczyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam pisze 796zł za sztukę :blink: Ale dziwnie niżej podane jest że za komplet. A kupujący allegrowicze kupują: liczba sztuk = 1.

Jak to jest komplet to może i bym sie skusił :)

na logikę - 796zł za 1szt 16-tek :no: cena na bank jest za komplet zresztą zawsze możesz zapytać sprzedawcy, a co do samych gum to o tych Barumach słyszałem też, że dobre

chińskie też nie są złe zależy wszystko od jazdy, ja np jeżdżę w miarę normalnie i na chińczykach daję radę - nie zawiodły mnie jeszcze, no może na mokrym troszkę nie trzymają ale nie wiem czy to kwestia zbyt szybkiej jazdy czy samej gumy, dodam, że na ślimakach i zakrętach lubię jak reszta zostaje w tyle :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chińskich nie polecam.. miałem Diamondback (na Polske Triangle) i na czwórce przy 60km/h zapalało mi się esp jak dałem do gleby :| jak zmieniłem z przodu na Fuldy Carat Exelero (dobre opony i tanie - polecam) to tył mi na rondach uciekał jak w tylnonapędowym.. teraz dokupiłem sobie na tył dwie fuldy, a cały komplet diamondback spaliłem w piz*ziet na ognisku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa tygodnie temu zakupiłem komplecik barum bravuris 2 205/55/16 i jestem bardzo zadowolony. są ciche i na prawde ładnie trzymają w zakrętach. Na mokrym jescze nie jezdziłem, ale ogólnie jestem mile zaskoczony tymi oponami. Myśle że za te pieniądze nic lepszego sie nie kupi. Nie kupuj broń Boże żadnej chińszczyzny-juz lepiej markowe używki.Na barumach jeżdze juz pare lat, wcześniej miałem je w golfie 3 1,8 w rozm. 195/50/15 i też były super.Myślę ze za ta kase jest to najlepszt wybór. Ostatnio w motorze był test opon i bravuris 2 wypadły nie gorzej niż markowe opony po 300-400 zł, więc chyba nie warto przepłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...