Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE


kamelus_

Rekomendowane odpowiedzi

No więc i ja się pochwalę moją audiczką.
Mile widziane wszelkiego rodzaju komentarze i sugestie :)

Autko zakupiłem jako sprowadzone z niemiec w 2009 roku w czerwcu z pełną dokumentacją książką serwisową (do końca serwis w ASO) itp.
Autko absolutnie bez wypadkowe mierzone czujnikiem lakieru.
Siliczek oczywiście na gnojówkę 1,9 TDI AWX 131 KM (według hamowni 134 KM )

Stan samochodu wizualnie i mechanicznie IDEALNY - wręcz kolekcjonerski - auto w oryginalnym lakierze - jak ludzie pytają, który to rocznik to wierzyć nie chcą :naughty:

Aktualnie na wypasie mamy: :kox:

-ORYGINALNY spoiler tylnej klapy S-line
-ORYGINALNE dolne listwy drzwi S-line
-zderzak przedni S-line
-dokładka zderzaka leon CUPRA R
-zderzak tylni S-line
-grill przedni S4 granit metalic
-emblematy S-line na listwy i grill
-nakładki na progi S-line

-alu felgi ORI RS4 19" x 9" ET29
-gwintowane zawieszenie H&R
INOX monotube
-multi funkcyjna kierownica z audi R8/TT S-line
-wpełni elektryczne skórzane fotele Sport (takie jak S-line ale bez emblematu) z B7

-kubek, wizytownik, ESP z chromikiem S-line

-hamulce przód z S4 + ZIMMERMAN SPORT 345 mm + klocki FERODO DS PREFORMANCE
-pełna skóra wnętrza - w niemal idealnym stanie (kilka niewielkich zagnieceń co na skórę jest sukcesem)
-tylna kanapa z trzema zagłówkami oraz środkowym pasem trzypunktowym
-dwa podłokietniki
-8 x AIR BAG (w tym rarytasik poduchy w tylne kanapie)

-RNS-E High

-kompletne nagłośnienie BOSE

-blendy BOSE
-pełny pakiet oświetlenia wnętrza (klamki, schowki, kokpit, kratki nawiewów, boczki drzwi itp)
-oświetlenie AMBIENTE dla pasażerów tylnej kanapy - w lampce podsufitki

-AMBIENTE ala A6 C6 w dekorach drzwi - o ile się orientuje poza mną tylko dwie osoby na forum mają takie :kox:
-pakiet zima (podgrzewane fotele, lusterka, spryskiwacze i wkładki zamków)

-elektrycznie składane lusterka zewnętrzne
- 4 x szyby elektryczne
-bluetooth z pełną funkcjonalnością
-tempomat

-pełny FIS

-zegarek radiowy
-alu dekory wnętrza - rybia łuska
-dwustrefowy klimatronic
-elektrycznie regulowane lusterka
-ABS, TCS, ESP
-komfortowe kierunkowskazy
-domykanie / otwieranie szyb z pilota
-autoryglowanie drzwi
-xenony 6000K
-oryginalny zestaw doposażenia
aero-twin AUDI wycieraczki + ramiona
-czarne wnętrza lamp (ogólnie schwarz front)

-pakiet chrom i pakiet błyszczący
-wirus by Comp Sport co końcowo dało 160 KM i 367 Nm
-dokładki w kolor




Jak chodzi o plany: :eusathink:

- Ledy drzwi i być może na nogi (żeby się komponowało z AMBIENTE A6)

- GRUBO BĘDZIE z mocą na wiosnę 2xx KM (tzn. nie moc gruba ale grubo jak na ten silnik :naughty: - Gruba moc dla mnie to tak powyżej 350 KM)

- Nakładki na pedały RS4 + podstopnica

i to chyba tyle bo nie ma już co dłubać... chociaż...




PONIŻEJ KILKA FOTEK JAK TO WYGLĄDAŁO PO ZAKUPIE


po zakupie...

ubEzS.jpg


SNV32799.jpg


SNV32874.jpg


SNV32797.jpg


SNV32873.jpg

A jak wygląda teraz? NOWE foto str 2

Edytowane przez kamelus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna B6 widać zadbana :good: tylko przedni grill i dół zderzaka mi jakoś się nie widzi ale to już kolej gustu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna fura....podoba mi sie....tylko co to są te niby ''komfortowe kierunkowskazy''??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjebaj ten madafaka chrom :hi:

Jerzu w zywiole :naughty: ale przy zmianie zderzaka na S LINE chyba zmieni :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjebaj ten madafaka chrom :hi:

ale Jerzu dajesz przykład młodzieży :gwizdanie:

ale masz rację ten chrom madafaka :thumbdown::sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka kox, prócz chromu jak koledzy napisali :) A ta lotka S4 to rozumiem że replika? Gdzie kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna fura....podoba mi sie....tylko co to są te niby ''komfortowe kierunkowskazy''??

komfortowe kierunki polwgają na tym że przy jednokrotnym lekkim naciśnięciu manetki kierunku kierunkowskaz mruga sam trzy razy.[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 19:35_________________________________________________

Wyjebaj ten madafaka chrom :hi:

Chrom na zdjęciu nie oddaje tego efektu który jest w realu (podobnie zresztą jak felgi). To rzecz gustu a szczerze mówiąc (pomijając te komentarze tu na forum) wśród naprawdę dziesiątek osób spotkałem się tylko z jedną negatywną opinią. POZDRAWIAM :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow ... to w starej B6 i teraz B7 mam komfortowe kierunki, nawet nie wiedziałem :kox:

Zadbana sztuka, gratki :good: tylko tunel bym wymienił na wersję bez uchwytu na telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wywalił ten pseudo chrom z grilla kiedys mialem to samo tylko nie w pionie ale w poziomie , lipa jednak , wg mnie to szpeci auto, widac ze to lipa, zerwij bo do zderzaka s-line ci nie bedzie pasowac, zostaw grill jak narazie ori , a co do zderzaka przedniego s-line to jestem za :good: mod jak najbardziej polecany, tylko jak cos to bym poleciał całkiem w zewnetrzny pakiet s-line boki oraz tył , fjanie by sie furka prezentowała :) cos takiego jak u kolegi bartek1351 i do tego jakas fajna gleba ten 1bv u ciebie cos za wysoko jest,ale jesli ci tak pasuje to oki (ja bym z 2cm dał w doł), silnik masz ten sam co ja , wiec nie jest żle :naughty: tak pozatym furka :good: fajny kolorek :kox: . bezawaryjnej jazdy życzę, pozdrooo!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrom na metry :kox:

podłokietnik! :):good:

felgi mi tu w ogóle nie pasują... no, ale - co gust, to gust. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wywalił ten pseudo chrom z grilla kiedys mialem to samo tylko nie w pionie ale w poziomie , lipa jednak , wg mnie to szpeci auto, widac ze to lipa, zerwij bo do zderzaka s-line ci nie bedzie pasowac, zostaw grill jak narazie ori , a co do zderzaka przedniego s-line to jestem za :good: mod jak najbardziej polecany, tylko jak cos to bym poleciał całkiem w zewnetrzny pakiet s-line boki oraz tył , fjanie by sie furka prezentowała :) cos takiego jak u kolegi bartek1351 i do tego jakas fajna gleba ten 1bv u ciebie cos za wysoko jest,ale jesli ci tak pasuje to oki (ja bym z 2cm dał w doł), silnik masz ten sam co ja , wiec nie jest żle :naughty: tak pozatym furka :good: fajny kolorek :kox: . bezawaryjnej jazdy życzę, pozdrooo!!

jaki masz zawias wsadzony że tak fajnie leży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna fura....podoba mi sie....tylko co to są te niby ''komfortowe kierunkowskazy''??

komfortowe kierunki polwgają na tym że przy jednokrotnym lekkim naciśnięciu manetki kierunku kierunkowskaz mruga sam trzy razy.[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 19:35_________________________________________________

Wyjebaj ten madafaka chrom :hi:

Chrom na zdjęciu nie oddaje tego efektu który jest w realu (podobnie zresztą jak felgi). To rzecz gustu a szczerze mówiąc (pomijając te komentarze tu na forum) wśród naprawdę dziesiątek osób spotkałem się tylko z jedną negatywną opinią. POZDRAWIAM :tongue4:

Bo do tej pory miałeś do czynienia z osobami "niewtemacie".

Tutaj masz wyznawców OOOO i ich się słuchaj, a daleko zajdziesz - już byli tacy megachrommadafakerzy na forum i teraz podąrzają właściwą drogą :good:

A teraz konkretnie.

Tylny spojlerek megawypas - zajeb... delikatnie podkreśla sylwetkę auta. I takich właśnie akcentów oczekuja Audi. A przedni grill to totalnie przeciwny kierunek. Nie pasuje jedno do drugiego.

Zmień chromy na czerń, załóż BIXi (z czarnym środkiem), a dopiero wtedy zobaczysz jak cudnie będzie wyglądało Twoje auto. W tej chwili wygląda jak tysiące Mondeo itp. z toną chromu dookoła.

Dla mnie ogólnie nic specjalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o fak jaki chrom po prostu miazga :blink: , zobaczymy kiedy kolega się nawróci :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się wypowiedziałem na PJ. Zresztą nawet na forum był link :P Grill moim zdaniem to totalna porażka! :wallbash: :wallbash: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hołly szit :shocked: co to za gril ? wyglada jakby jakas ozdoba sciagnieta z kotla centralnego ogrzewania.

Jesli nikt nic negatywnego nie mowil Ci o tym osobiscie tzn ze poprostu sie nie zna lub boi sie krytykowac madafaka chrom na metry :tongue4:

Jak juz ktos pisal daj ori gril gora i dol a lampy z czarnym srodkiem ..niekoniecznie xenon chyba ze lubisz slepic innych :thumbdown:

Pozatym fajny kolor i :mysli: fajny kolor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hołly szit :shocked: co to za gril ? wyglada jakby jakas ozdoba sciagnieta z kotla centralnego ogrzewania.

Jesli nikt nic negatywnego nie mowil Ci o tym osobiscie tzn ze poprostu sie nie zna lub boi sie krytykowac madafaka chrom na metry :tongue4:

Jak juz ktos pisal daj ori gril gora i dol a lampy z czarnym srodkiem ..niekoniecznie xenon chyba ze lubisz slepic innych :thumbdown:

Pozatym fajny kolor i :mysli: fajny kolor :)

jeśłi nikt nic negatywnego nei pisał....a późńiej piszesz "Jak juz ktos pisal" chyba coś tu kręcisz... :polew: :polew: to pisał czy nie pisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLA WSZYSTKICH KRYTYKANTÓW CHROMU !!!! :>

Jak to zdania na forum są podzielone...

Kolega tomus1985 ma dwa razy więcej chromu na grilu niż ja (co nawet dla mnie jest przesadą) A JAKOŚ WIĘKSZOŚCI AŻ :slina: CIEKNIE NA JEGO WIDOK. Czyżby komenty dawali amatorzy krytyki :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...