Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
za te koła nie dostaniesz ode mnie lustra z kompasem :thumbup1:

Ja czy Arty :eusathink::grin:

a to koła od Ciebie to i Ty lustra nie dostaniesz :decayed:

Opublikowano
  • Autor
za te koła nie dostaniesz ode mnie lustra z kompasem :thumbup1:

Ja czy Arty :eusathink::grin:

a to koła od Ciebie to i Ty lustra nie dostaniesz :decayed:

:polew::polew::polew:

Było się Bartek nie odzywać...ja wiedziałem, że Marcino tak mnie potraktuje :whistling:

:decayed::decayed::decayed::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

Zbyszku co Ty zrobiłeś u nas MIG 29 tak nie kopci jak Artura webasto :grin:

No i ja miałem być ale nie dałem rady :kwasny:

To nie dym Marcin tylko Artur zrobil saune swojej Audi hi hi!

(Po kolejnych rozruchach bylo juz git)

Zbyszek Webasto śmiga aż miło a wrażenie jak się wsiada do ciepłego auta w mrozie...BEZCENNE!!

Opublikowano

no to kolejny z kuj-pom na 19tkach :kox::kox::kox:

Opublikowano

super komplecik Artur :decayed: szkoda tylko lustra z kompasem :grin:

Opublikowano

[...]

Zbyszek Webasto śmiga aż miło a wrażenie jak się wsiada do ciepłego auta w mrozie...BEZCENNE!!

Zazdroszczę :decayed: i sam nie mogę się doczekać kiedy u mnie się pojawi webasto na pokładzie. :good:
Opublikowano
za te koła nie dostaniesz ode mnie lustra z kompasem :thumbup1:

I

Ja czy Arty :eusathink::grin:

a to koła od Ciebie to i Ty lustra nie dostaniesz :decayed:

:polew::polew::polew:

Było się Bartek nie odzywać...ja wiedziałem, że Marcino tak mnie potraktuje :whistling:

:decayed::decayed::decayed::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

Zbyszku co Ty zrobiłeś u nas MIG 29 tak nie kopci jak Artura webasto :grin:

No i ja miałem być ale nie dałem rady :kwasny:

To nie dym Marcin tylko Artur zrobil saune swojej Audi hi hi!

(Po kolejnych rozruchach bylo juz git)

Zbyszek Webasto śmiga aż miło a wrażenie jak się wsiada do ciepłego auta w mrozie...BEZCENNE!!

Ciesze się ze smiga jak trzeba.

Cieplo w autku to jedno a miny sasiadow skrobiacych szyby rano bezcenne hi hi!

---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ----------

Felgi koksik;-)

Opublikowano

Artur na ile masz ustawiony cykl grzania jak odpalasz z pilota?

Opublikowano
  • Autor
Artur na ile masz ustawiony cykl grzania jak odpalasz z pilota?

na 30minut...a Ty masz takie samo webasto?

Opublikowano

Ja mam thermo top c i tez mam wlasnie na 30min teraz ustawione i przy tych temperaturach kolo 0 mysle ze jest oki

Opublikowano
  • Autor
Ja mam thermo top c i tez mam wlasnie na 30min teraz ustawione i przy tych temperaturach kolo 0 mysle ze jest oki

a można to jakoś zmienić??

Opublikowano

zalezy jakiego masz pilota, bo ten moj uniwersalny ma opcje ze czasowke mozna ustawic od 1s do 60min

Opublikowano
  • Autor
zalezy jakiego masz pilota, bo ten moj uniwersalny ma opcje ze czasowke mozna ustawic od 1s do 60min

Ty masz ten z antenka wysuwaną?

Opublikowano

tak

Opublikowano
zalezy jakiego masz pilota, bo ten moj uniwersalny ma opcje ze czasowke mozna ustawic od 1s do 60min

Ty masz ten z antenka wysuwaną?

Webasto Twoje Arur pracuje 30min ale na zegarku.

Gdy wlaczysz je pilotem dziala az skonczy sie paliwo w zbiorniku webasto czyli do okolo godziny.

Opublikowano
zalezy jakiego masz pilota, bo ten moj uniwersalny ma opcje ze czasowke mozna ustawic od 1s do 60min

Ty masz ten z antenka wysuwaną?

Webasto Twoje Arur pracuje 30min ale na zegarku.

Gdy wlaczysz je pilotem dziala az skonczy sie paliwo w zbiorniku webasto czyli do okolo godziny.

Chyba że się prędzej odpali auto to się zatrzyma tak?
Opublikowano

Nie jesli odpalisz autko gdy piecyk dziala to w przeciwieństwie do ori webasto z a4 to nasze bedzie smigac dalej.

Wtedy dziala jak dogrzewacz i szybciej silnik osiaga 90stopni:-)

Opublikowano

Czyli trzeba go wyłączyć pilotem żeby nie chodziło?:wink:

Opublikowano

Dokladnie tak.

Tylko ze jak plyn osiagnie 80stopni to piec przechodzi w czuwanie.

Gdy temperatura plynu spadnie poniżej chyba 60stopni piec znow ruszy.

Opublikowano

szkoda ze nie wrzuciliscie tej centralki co sa za niecala 100zl na allegro, zalanczanie no/off i czasowka, ma tez dodatkowy przekaznik, pod krory mozna podpiac hallo czy kierunki zeby bylo jakiesinfo ze piec sie zalaczyl,

rozumie ze ten piec ma swoj zbiornik i wpiety jest na powrocie paliwa do baku? tak jak wpina sie np DW50 czy BW50?

Opublikowano
  • Autor
szkoda ze nie wrzuciliscie tej centralki co sa za niecala 100zl na allegro, zalanczanie no/off i czasowka, ma tez dodatkowy przekaznik, pod krory mozna podpiac hallo czy kierunki zeby bylo jakiesinfo ze piec sie zalaczyl,

rozumie ze ten piec ma swoj zbiornik i wpiety jest na powrocie paliwa do baku? tak jak wpina sie np DW50 czy BW50?

ale ja mam ta centralke :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.