Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ooo człowieku, ale narodu będzie :>

Biorę aparat na pierwszy MiniSpot, szkoda tylko że samochodami bo nic :drunk: nie można będzie. Może kolejny spot zrobimy w banicie :naughty:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 159,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A jak w Pruszkowie chcemy się spotkać to każdemu daleko ? :chytry:

Centusie grodziskie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A jak w Pruszkowie chcemy się spotkać to każdemu daleko ? :chytry:

Centusie grodziskie :naughty:

Nosferski nie pitol wpadaj do WGM :decayed:

Opublikowano

Nie jeżdżę na wieś :decayed:

Opublikowano

Mam nadzieję być.

Chyba będę musiał wziąć Młodego (6lat), niechcący chlapnąłem o spocie i pozamiatane.

Opublikowano
  • Autor

Mam nadzieję być.

Chyba będę musiał wziąć Młodego (6lat), niechcący chlapnąłem o spocie i pozamiatane.

nie ma problemu młodych klubowiczów też mamy :wink4:

Opublikowano

sorry ale to srodek tygodnia daleko nie jest bo tylko 80km sprawdzilem mam ale troche pozno nie stety w wolniejszej chwili napewno wpadne np w maju

Opublikowano

Witam, dzięki za zaproszenie :)

Przy której poczcie ten spot? Starej przy pkp czy nowej przy orzeszkowej?

Chętnie bym się pofatygował ale praca do późnych godzin :confused4:

Jeśli tylko coś się zmieni i uda mi się wyrwać to postaram się być :>

Opublikowano
  • Autor

Witam, dzięki za zaproszenie :)

Przy której poczcie ten spot? Starej przy pkp czy nowej przy orzeszkowej?

Chętnie bym się pofatygował ale praca do późnych godzin :confused4:

Jeśli tylko coś się zmieni i uda mi się wyrwać to postaram się być :>

Kolego parking pod starą pocztą przy PkP :hi: jeśli się wyrwiesz to zapraszamy :)

Opublikowano

Nie jeżdżę na wieś :decayed:

zwłaszcza żydowską :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

sorry ale to srodek tygodnia daleko nie jest bo tylko 80km sprawdzilem mam ale troche pozno nie stety w wolniejszej chwili napewno wpadne np w maju

Przyjedź we wtorek do Warszawy, masz połowę bliżej.. :hi:

Opublikowano

Bierzemy VAG-a? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Bierzemy VAG-a? :kox:

jeśli masz vaga i interfejs to wrzuć do auta :good:

Opublikowano

Bierzemy VAG-a? :kox:

Nic nie zabieraj.. Nic mu nie pożyczaj - Ja swojego kabla nie widziałem już od kilku miesięcy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Bierzemy VAG-a? :kox:

Nic nie zabieraj.. Nic mu nie pożyczaj - Ja swojego kabla nie widziałem już od kilku miesięcy :gwizdanie:

no właśnie Nosferski moskal ma Twój kabel ? pożyczył bym jeśli mogę na trochę :mysli:

Opublikowano

Ja swojego kabla nie widziałem już od kilku miesięcy :gwizdanie:

jutro zobaczysz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

no właśnie Nosferski moskal ma Twój kabel ? pożyczył bym jeśli mogę na trochę :mysli:

nie mozesz :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:mysli:

Ma ktoś współrzędne GPS miejsca spotu WGM...?

:polew:

Opublikowano

Paraf1982 jak podjedziesz na Pocztę ul. 1 maja nr.22 to na bank nas zobaczysz, parking jest oświetlony i jest visavis poczty.

Co to dzisiaj za kolega mnie na myjce zaczepił w granatowej A4?

Opublikowano

:mysli:

Ma ktoś współrzędne GPS miejsca spotu WGM...?

współrzednych ci nie podam ale :

jak wjedziesz od milanówka to przy shellu w prawo , na następnych światłach w lewo , potem z pierszeństwiem w prawo , do końca i bedziesz miał zakręt w lewo , jak skręcisz to po prawej ręce masz poczte i parking :good:

zadzwoń to ci wytłumacze : 693-870-335 :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

musti a ty czego dzisiaj tak szukałeś na mieście :> Fura umyta szpan robimy :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.