Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

musti[/b] a ty czego dzisiaj tak szukałeś na mieście :> Fura umyta szpan robimy

Aaa wracałem od Rzeczko byłem na ciachu z panną :kox:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 23:09_________________________________________________

mysli:

Ma ktoś współrzędne GPS miejsca spotu WGM...?

Dzwoń jak coś do mnie to wyjadę wcześniej gdzieś po Ciebie :hi:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

musti[/b] a ty czego dzisiaj tak szukałeś na mieście :> Fura umyta szpan robimy

Aaa wracałem od Rzeczko byłem na ciachu z panną :kox:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 23:09_________________________________________________

mysli:

Ma ktoś współrzędne GPS miejsca spotu WGM...?

Dzwoń jak coś do mnie to wyjadę wcześniej gdzieś po Ciebie :hi:

Taaa woziłeś się na kilińskiego i kościuszki w tą i z powrotem.

Ja grałem w piłke na piątce i widziałem Cię ze dwa razy.

Opublikowano

bo musti tak ma lubi ganiać w kółko :gwizdanie:

Opublikowano

musti a ty czego dzisiaj tak szukałeś na mieście :> Fura umyta szpan robimy :polew:

Dobry lans nie jest zły :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ja tez wczoraj pojeździłem popsssssyczeć po mieście :gwizdanie:

Opublikowano

A Ciebie nie widziałem. Jakoś co chwile mustiego widywałem

Opublikowano

A Ciebie nie widziałem. Jakoś co chwile mustiego widywałem

mnie nie widać , mnie słychać :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

kiedys musimy sie ustawić , ale w weekekend bo w tygodniu mnie nie ma :wink4:

Opublikowano

spocik aktualny czy coś się zmieniło ze względu na pogodę?

Opublikowano

Witam!!! Chetnie sie pojawie u Was Grodzisku, przy najblizszej okazji :) tylko czy moge podjechac B6? Bo widze ze smigacie B5 :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Witam!!! Chetnie sie pojawie u Was Grodzisku, przy najblizszej okazji :) tylko czy moge podjechac B6? Bo widze ze smigacie B5 :tongue4:

Witaj :) nie tylko B5 są więc śmiało wpadaj :naughty:

Chłopaki ze spota macie to mówiłem :good:

http://www.allegro.pl/item987243530_audi_a4_b6_00_04r_obudowa_przyciskow_szyby.html

Opublikowano

Sorry musti, że nie zdążyłem

Jest 22:57 a ja dopiero wpadłem do WPR...

Opublikowano

Hej,

i jak się spocik udał?

Ja tak jak przewidywałem niestety nie mogłem się pojawić :confused4:

Opublikowano

ile fur było ??? mustiego padaczki nie liczcie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ooo, gość ma też osłonę akumulatora której tyle szukałem - dzięki :good:

ile fur było ??? mustiego padaczki nie liczcie :kox: :kox: :kox:

to będzie... :mysli: chyba... :wallbash: SIEDEM!

Opublikowano

ile fur było ??? mustiego padaczki nie liczcie :kox: :kox: :kox:

Z tego co pamiętam to chyba 7 osób czyli 7 fur, bez padaki mustiego będzie 6 :D

Spocik ogólnie udany :good:

Opublikowano

Ogólnie udany tylko krótki i pogoda kijowa. Miejsce też w porządku, no może gdyby ten koleś tym tico między nas nie wpadł to by się zdjęcie jakieś zrobiło.

Opublikowano

Ogólnie udany tylko krótki i pogoda kijowa. Miejsce też w porządku, no może gdyby ten koleś tym tico między nas nie wpadł to by się zdjęcie jakieś zrobiło.

A no pogoda była nie bardzo nie za specjalna. Co do zdjęcia to najlepiej się ustawić w jakiś wolny weekend w ciągu dnia i zrobić parę porządnych zdjęć z oświetleniem, blendami itp. Tylko pierw trzeba fury wyszorować :D

Opublikowano

No to Panowie proponuję powtórzyć spocik może tym razem w jakąś słoneczną sobotę :cool1:....

Opublikowano

No to Panowie proponuję powtórzyć spocik może tym razem w jakąś słoneczną sobotę :cool1:....

ja w sobote moge podjechać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

INFO W PIERWSZYM POŚCIE :)

Opublikowano

o 20:00 w sobote to mi nie pasi , leci Grand Prix na żuzlu i bede sobie siedział przed TV z bronkiem.

Jeśli 20:00 to ewentualnie niedziela 25.4.2010 :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.