Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W środku nie pada :wink4:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie pada więc chyba się spotować nie będziemy :no:

męski bądź, z cukru jesteś?? :D

Opublikowano

panowie pada więc chyba się spotować nie będziemy :no:

męski bądź, z cukru jesteś?? :D

żem nie z cukru ani soli tylko z tego co mnie boli :polew: :polew:

Opublikowano

panowie pada więc chyba się spotować nie będziemy :no:

męski bądź, z cukru jesteś?? :D

żem nie z cukru ani soli tylko z tego co mnie boli :polew: :polew:

boli, boli, :mysli: wrzód?

Opublikowano

hepatitis :decayed: :decayed:

Opublikowano

Jak panowie spocik aktualny?

Opublikowano

Jak panowie spocik aktualny?

jak najbardziej

Opublikowano

To jak spotujem sie? Bo nie wiem czy na myjke jechać bo fura brudna :>

Opublikowano

no ja juz w domu pije bro , tego mi brakowało :kox: :kox: :kox:

dzieki za spota chłopy :hi::good:

Opublikowano

szybko poszło:)

Opublikowano

Podziekowal za spocik :notworthy: Do nastepnego razu

Opublikowano

Góral po dzisiejszym dniu pier**li spoty w Grodzisku :polew:

Opublikowano

hah, też podziękował ;D

Opublikowano

podziękował i ja :) już miałem boczek zdejmować a tu się dowiaduje ,że blokada rodzicielska była :D

Opublikowano

no ja juz w domu pije bro , tego mi brakowało :kox: :kox: :kox:

dzieki za spota chłopy :hi::good:

dzięki za wpkop jest po prostu :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: i jescze jest tak :drool: :drool: :drool: i może tak :dance2: :dance2:

[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 23:00_________________________________________________

Góral po dzisiejszym dniu pier***i spoty w Grodzisku :polew:

spoko spoko

daje radę wyczaję jakiś przyłącz i będziemy działać :good: :good:

podziękował i ja :) już miałem boczek zdejmować a tu się dowiaduje ,że blokada rodzicielska była :D

no dobrze że zostałeś do końca i się pochwaliłeś usterką :good: :good:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 23:02_________________________________________________moskal olej browar dawaj na gorzołę :decayed:

Opublikowano

Góral następnym razem wezmę swój kabel to zobaczy na moim czy się połączy.

Spocik liczny i udany mimo kiepskiej aury początkowo :)

Opublikowano

moskal olej browar dawaj na gorzołę :decayed:

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 08:57_________________________________________________

bede wymieniał lampy w długi weeeeekend , odezwij sie to ci je podrzuce 693-870-335

Opublikowano

bede wymieniał lampy w długi weeeeekend , odezwij sie to ci je podrzuce 693-870-335

Luzik, odezwę się i jakoś się ustawimy. A czy te lampy są P&P, że tylko odepnę swoje i w te same kostki podepnę Twoje ? Ja u siebie nie mam halogenów czy to w czymś przeszkadza ?

Opublikowano

A czy te lampy są P&P, że tylko odepnę swoje i w te same kostki podepnę Twoje ? Ja u siebie nie mam halogenów czy to w czymś przeszkadza ?

podejdą P&P , o halogeny sie nie martw , w tych lampach też ich nie ma :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

no dzieki Pany :hi: szkoda ze sie nie polaczyl Goral z b6 :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.