Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A sam nie wiem czy to ogarnę

srednio rozgarniety szympans jest w stanie to ogarnąc wiec mysle ze dasz rade :good:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

skoro mówicie, że nie za trudne to się trzeba będzie jakoś w weekend za to zabrać.

byle śruby nie były zapieczone to jakoś może pójdzie..

Opublikowano

skoro mówicie, że nie za trudne to się trzeba będzie jakoś w weekend za to zabrać.

byle śruby nie były zapieczone to jakoś może pójdzie..

zacznij robote od wybicia tej długiej która trzyma dwa górne wahacze w zwrotnicy , jesli Ci puści to reszta z palcem w dópie :good:

Opublikowano
  • Autor

LENIE W NIEDZIELE SPOTUJEMY SIĘ Z WIECZORA ??? :decayed: :decayed:

Opublikowano

zacznij robote od wybicia tej długiej która trzyma dwa górne wahacze w zwrotnicy , jesli Ci puści to reszta z palcem w dópie :good:

a dziękować piknie :)

Opublikowano

LENIE W NIEDZIELE SPOTUJEMY SIĘ Z WIECZORA ??? :decayed: :decayed:

Można by się jakoś ogarnąć na bułkę z tym, że ja mam szkołę więc wcześniej niż o 20 nie dam rady.

Opublikowano

LENIE W NIEDZIELE SPOTUJEMY SIĘ Z WIECZORA ??? :decayed: :decayed:

odpadam , żuże jest :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ja chetnie w niedziele

Opublikowano

Ja jednak dziś nie wpadnę, chory jestem :wallbash:

Opublikowano

Robimy spota w niedziele 15 maja pod MC o 19:00

Opublikowano

nie

Opublikowano

Robimy spota w niedziele 15 maja pod MC o 19:00

:good:

Opublikowano

Tym razem będę bo nie mam szkoły i mam nadzieję że zdrowie też dopiszę bo w ostatnią niedzielę czułem się tragicznie :sick3:

Sqizzy bądź w niedziele bo muszę Twojego parcha ogarnąć w celach porównawczych :D

Opublikowano

Tym razem będę bo nie mam szkoły i mam nadzieję że zdrowie też dopiszę bo w ostatnią niedzielę czułem się tragicznie :sick3:

Sqizzy bądź w niedziele bo muszę Twojego parcha ogarnąć w celach porównawczych :D

Dziurku w dolotku jest... katowania nie ma...

Opublikowano

Sqizzy bądź w niedziele bo muszę Twojego parcha ogarnąć w celach porównawczych :D

mozesz porównać z moją esą :decayed:

Opublikowano

Sqizzy bądź w niedziele bo muszę Twojego parcha ogarnąć w celach porównawczych :D

mozesz porównać z moją esą :decayed:

A wiadomo czy odpali :mysli: raz na dwa tygodnie w niedziele odpalisz :decayed:

Opublikowano

Sqizzy bądź w niedziele bo muszę Twojego parcha ogarnąć w celach porównawczych :D

mozesz porównać z moją esą :decayed:

A wiadomo czy odpali :mysli: raz na dwa tygodnie w niedziele odpalisz :decayed:

jak zdaze pomalować rury to bedzie git :good:

Opublikowano

Dziurku w dolotku jest... katowania nie ma...

Gumą do żucia się zaklei i będzie :good:

Wujas maluj te kanalizację bo jestem ciekaw jak to wyjdzie :kox: a kiedy dach kleimy :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.