Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20


musti

Rekomendowane odpowiedzi

Za ile ?czemu tak drogo?czemu 235? :) zgaduje oczywiscie :) narazie to nie wiem co z moim drewniakiem :/ smiem watpic ze to swiece :/ zreszta juz od poczatku mi sie wydawalo ze nie rowno pracuje ale bylo to niemal niewyczowalne i obroty nie skakaly i nie skacza no zobaczymy bledow nie ma na vagu swiece najtansze poki co a nie wymieniane pewnie byly dawno jak i cala reszta rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To co znów dużo planów, a później trzy samochody będą :-)

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko boska ledwo dojechalem :) i zdalem sobie sprawe ze pod maka bez swiatel jechalem hahaha dlatego mi machali cos ludzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dzięki za spota , oby do następnego :decayed:

Bongod Ty się nie czaj z tymi 17" tylko bierz ode mnie te 18" możesz przyjechać do mnie przymierzysz sobie.Cenowo się dogadamy :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musti to ty masz na handel te mam8 ? fajnie one na b6 wyglądały

ta właśnie te MAM8 sprzedaję , na B6 ładnie się prezentowały do Bongoda furki by idealnie pasowały :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oponki??ja to bym musial hyba w ratach przez rok splacac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oponki??ja to bym musial hyba w ratach przez rok splacac :D

Nie przesadzaj , poza tym jesteśmy ludźmi więc byśmy się dogadali . Poniżej link do felg

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/sprzedam-felgi-18-s-line-270647/#post3500297

---------- Post dopisany at 08:25 ---------- Poprzedni post napisany at 08:19 ----------

Odbierzesz auto to możesz podjechać i przymierzymy zerkniesz sobie jak będzie to wyglądało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie musti fajnie wyglądały na b6 pomimo że była jasna, na czarnej będzie jeszcze lepiej. Kiedyś sam miałem na nie chrapkę, ale ze trafiły się te co mam teraz....

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie umiem jezdzic :) a na takich to tylko autostrada :)

---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

Eeee nie ori :) i opony ledwo zywe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bongod też tak myślałem jak Ty jak wymieniałem koła na większe że bedzie problem z jazdą i chciałem kupić 17 i teraz jestem zadowolony że nie kupiłem bo 18 to minimum wydaje mi sie w nadkole b6 i tak wyglada dosyć mało większość osob z forum powie ci prawdopodobnie to samo co Ja zauważ nawet że wiele osob sprzedaje 17 na forum bo zrobilo ten błąd

---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------

a wulkanizator mi gadal ze komfort jazdy na 15 i 16 jest podobny i na 17 i 18 najwiecej sie odczuwa przechodzac z 16 na 17 ale ile w tym prawdy to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 18" to jest max felga na polskie drogi i do tego auto ładnie wygląda oraz dobrze się prowadzi.

Mi na PW piszą ciągle od kiedy wrzuciłem fele na sprzedaż :

"Cześć kolego.Interesuje Cię zamiana felg 18" na 17" ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że ja dodam że pomykam na 50tkach 215stkach więc napewno odczuje :) teraz jeżdzi mi się cycuś a na wyglądzie tak bardzo mi nie zależy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co zmieniłeś b5 na b6 skoro na wyglądzie Ci nie zależy :-)

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że ja dodam że pomykam na 50tkach 215stkach więc napewno odczuje :) teraz jeżdzi mi się cycuś a na wyglądzie tak bardzo mi nie zależy :D

Odczuć to byś odczuł gdybyś zmieniał koła tak jak ja w b5 z 15" 195x65 na 17" 235x45 wtedy dopiero można poczuć znaczny spadek komfortu ale przy zmianie 17" na 18" i 215 na 225 nie będziesz miał żadnej różnicy. Chyba, że lubisz atakować krawężniki prostopadle wtedy faktycznie mniejsza felga i wyższa opona pomaga. Na dziurach noga z gazu i wszystko spokojnie przejedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że ja dodam że pomykam na 50tkach 215stkach więc napewno odczuje :) teraz jeżdzi mi się cycuś a na wyglądzie tak bardzo mi nie zależy :D

Odczuć to byś odczuł gdybyś zmieniał koła tak jak ja w b5 z 15" 195x65 na 17" 235x45 wtedy dopiero można poczuć znaczny spadek komfortu ale przy zmianie 17" na 18" i 215 na 225 nie będziesz miał żadnej różnicy. Chyba, że lubisz atakować krawężniki prostopadle wtedy faktycznie mniejsza felga i wyższa opona pomaga. Na dziurach noga z gazu i wszystko spokojnie przejedziesz.

dokładnie ja z 15 195/65 przechodzilem na 18 to sporo odczulem i jeszcze jak zawias sline zalozylem

---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

bongod jak na wygladzie ci nie zalezy to po co te co teraz masz zmieniasz?

---------- Post dopisany at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

a jak chcesz miec komfort to albo 15 albo 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...