Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Mój skromny nabytek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo Ty masz S4 a Tu w temacie masz s-lina zderzak :naughty:

Jaka jest różnica hm jeśli ktoś to dobrze polakieruje i po jakimś czasie farba nie będzie schodziła to nie ma większej różnicy. Ja jednak kupiłem ori grille. Myślę, że gdyby zmatowił chrom i dobry matowy lakierek nie powinno być problemów.

Ładne "skromne" wozidło :kox: :kox:

Wymieniasz się ?? :polew:

Co do felgi hm Lamborghini Gallardo jest wypas :kox:

Ciekawe jaka trwałość tych replik

http://www.allegro.pl/item990682680_felgi_aluminiowe_19_lambo_wzor.html

:decayed:

Szkoda, że kupiłem swoje :confused4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Panowie, jako że znacie się dużo lepiej proszę o pomoc:

http://www.allegro.pl/item1068228189_audi_sline_kierownica_s_line_a3_a4_a6_s4_s6_s3_now.html

czy

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1037468534&msg=Twój+e-mail+został+wysłany

rozważam w tym drugim tą czarną albo rs4

listwy zmienione już na chrom

jeszcze pytanie o oświetlenie nóg jakie tam żarówki!!

no i zaczynam szukać nakładek na pedały plus kamera cofania

pozdrawiam i dzięki !

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

bardzo ładna sztuka, dobrze że manual

kiedyś miałem przyjemność stanąć z podobnym na kresce tylko że w automacie i nie dał rady 250 konnemu s3, co mnie trochę zdziwiło, ale dźwięk silnika jest konkret, sprawdź moc, może trzyma :)

Opublikowano

S3 duzo lzejsze, mniejsze straty napedu :) a tamto S4 na pewno nie mialo 340PS :wink4:

Opublikowano
  • Autor

hmm, tak samo miałem jak stanąłem na kresce z niby rs6 w gazie jak się później okazało, też dostawał baty nie miałem ani ja ani wł ereski bladego pojęcia dlaczego...

do dwóch tygodni jak uporam się z awarią jadę na hamownie. Jak wyjdzie w okolicach 280KM sprzedaje

Opublikowano

a jaki kapec do 19

235 40 r19 wejdzie czy 35 profi

kolego może moje chcesz kupić?? :gwizdanie: za 1750zł oddam bez opon :gwizdanie:

Lub chętnie wymienie na Twoje avusy :cool1:

Piękna maszyna i + że manual :good:

Opublikowano
  • Autor

to co jest teraz zostaje na zime

podaj linka z felami

lub zdjecia na maila

Opublikowano

Andrzej tylko mi nr nie wywiń :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

przemyśle, zobaczę ile mnie wyjdzie naprawa autka, a powiedz mi dlaczego sprzedajesz?

Opublikowano

przemyśle, zobaczę ile mnie wyjdzie naprawa autka, a powiedz mi dlaczego sprzedajesz?

chcę 18 :cool1: Jak widać mam 130KM więc średnio to jedzie z takim kapciem :decayed:

mARCIN607spoko :wink4: Chcę bez opon sprzedać :good:

Opublikowano

piekna esa :kox:

fotele chetnie bym przygarnął jak i cale auto :gwizdanie:

zycze bezawaryjnosci i jak najmniej odwiedzin na stacji po PB :evil:

Opublikowano
  • Autor

ze spalaniem nie jest tak źle.

12 do 15 max w mieście nie mówię o dawaniu w piz%e.

trasa 11-13L/100

prawdopodobnie będę szukał nowej pompy oleju:(

Opublikowano

to spalanie po miescie masz jak u mojej ja lekka noga od 12 litrow wzywz

a w trasie od 7,7 dalem rade

takze nie masz co narzekac

Opublikowano
  • Autor

no tak ale mi potrafi pokazac 25 l/100 km w miescie:)

Opublikowano

no tak ale mi potrafi pokazac 25 l/100 km w miescie:)

pokazać to może :gwizdanie: u mnie 30 pokazuje jak się zapomną

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.