Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Dziwne przerywanie podczas przyśpieszania


jarrrol

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam to samo. Tylko przy delikatnym przyspieszaniu w zakresie 1800-2100 obr. Pompowtryski wykluczam bo 5tys temu zalozylem komplet nowych z Aso. Podobno moze to byc vaccupompa ktora podaje paliwo przy niskich obrotach. Najpoerw jednak przeczyszcze EGR. A czy ktos go zaslepial w BRD? Moze zamiast wymiany to bedzie lepsze?

Lepsze i tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest regeneracja DPF i tyle w temacie zostawcie chłopy te EGRy jak się skonczy regenerować to juz ci nie szarpie (poprostu musi się wypalić to co napisał wyżej nasz szaman Siemian w czasie wypalanie które trwa 5 min turbo przeładowuje i gdy mu klepniesz w gaż następuje szarpanie, ale sprubuj pojeżdzić dłużej i ponów próbe to odczujesz żę jakby auto chodzi inaczej przesaje buczeć i płyniej się wkręca na obroty to świadczy żę DPF się do czyścił BRD miały akcje i co 1000 kilometrów podajzę czyszczą się to powoduje te nieprzyjemności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Popo ma racje. U mnie wszystko minelo. Tak vzy inaczej jutro jade na wyciecie dpfa i zmiane napedu pompy oleju. Przy okazji czeka mnie mala naprawa bo wczoraj wpadl we mnie pijany motocyklista. 2,5 promila wystarczylo zeby jadac z naprzeciwka uderzyc (na szczescie tylko) kierownica w moje lewe lusterko, ktore lamiac sie wybilo mi przednia lewa szybe. Do tego lekko zarysowany przedni slupek przy przedniej szybie. Najgorsze ze troche mi sie skora na fotelu porysowala jak zakrecilem tylkiem wysiadajac z samochodu...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Popo ma racje. U mnie wszystko minelo. Tak vzy inaczej jutro jade na wyciecie dpfa i zmiane napedu pompy oleju. Przy okazji czeka mnie mala naprawa bo wczoraj wpadl we mnie pijany motocyklista. 2,5 promila wystarczylo zeby jadac z naprzeciwka uderzyc (na szczescie tylko) kierownica w moje lewe lusterko, ktore lamiac sie wybilo mi przednia lewa szybe. Do tego lekko zarysowany przedni slupek przy przedniej szybie. Najgorsze ze troche mi sie skora na fotelu porysowala jak zakrecilem tylkiem wysiadajac z samochodu...:(

Przed przyjazdem rzeczoznawcy ubezpieczeniowego obejrzyj auto dokładnie i pokaż każdy uszkodzony w tej stłuczce element (i nie tylko w tej stłuczce tak który podejdzie ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...