Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Dziwne przerywanie podczas przyśpieszania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja mam to samo. Tylko przy delikatnym przyspieszaniu w zakresie 1800-2100 obr. Pompowtryski wykluczam bo 5tys temu zalozylem komplet nowych z Aso. Podobno moze to byc vaccupompa ktora podaje paliwo przy niskich obrotach. Najpoerw jednak przeczyszcze EGR. A czy ktos go zaslepial w BRD? Moze zamiast wymiany to bedzie lepsze?

Lepsze i tańsze.

Opublikowano

A tak z ciekawości,jaki jest koszt zaślepienia EGR-u?

Opublikowano

to jest regeneracja DPF i tyle w temacie zostawcie chłopy te EGRy jak się skonczy regenerować to juz ci nie szarpie (poprostu musi się wypalić to co napisał wyżej nasz szaman Siemian w czasie wypalanie które trwa 5 min turbo przeładowuje i gdy mu klepniesz w gaż następuje szarpanie, ale sprubuj pojeżdzić dłużej i ponów próbe to odczujesz żę jakby auto chodzi inaczej przesaje buczeć i płyniej się wkręca na obroty to świadczy żę DPF się do czyścił BRD miały akcje i co 1000 kilometrów podajzę czyszczą się to powoduje te nieprzyjemności

Opublikowano

Chyba Popo ma racje. U mnie wszystko minelo. Tak vzy inaczej jutro jade na wyciecie dpfa i zmiane napedu pompy oleju. Przy okazji czeka mnie mala naprawa bo wczoraj wpadl we mnie pijany motocyklista. 2,5 promila wystarczylo zeby jadac z naprzeciwka uderzyc (na szczescie tylko) kierownica w moje lewe lusterko, ktore lamiac sie wybilo mi przednia lewa szybe. Do tego lekko zarysowany przedni slupek przy przedniej szybie. Najgorsze ze troche mi sie skora na fotelu porysowala jak zakrecilem tylkiem wysiadajac z samochodu...:(

Opublikowano
Chyba Popo ma racje. U mnie wszystko minelo. Tak vzy inaczej jutro jade na wyciecie dpfa i zmiane napedu pompy oleju. Przy okazji czeka mnie mala naprawa bo wczoraj wpadl we mnie pijany motocyklista. 2,5 promila wystarczylo zeby jadac z naprzeciwka uderzyc (na szczescie tylko) kierownica w moje lewe lusterko, ktore lamiac sie wybilo mi przednia lewa szybe. Do tego lekko zarysowany przedni slupek przy przedniej szybie. Najgorsze ze troche mi sie skora na fotelu porysowala jak zakrecilem tylkiem wysiadajac z samochodu...:(

Przed przyjazdem rzeczoznawcy ubezpieczeniowego obejrzyj auto dokładnie i pokaż każdy uszkodzony w tej stłuczce element (i nie tylko w tej stłuczce tak który podejdzie ;)).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.