Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Malowanie CHROMU na czarny mat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja wprawdzie u siebie nie mialem chromu ale grafit ale po malowaniu u lakiernika 2 sezony i 0 odpryskow. Moim zdaniem z chromem jest podobnie > tylko porzadnie zetrzec ta powloke do "golego" plastiku i wyjdzie git. Oczywiscie ma to sens jezeli nie masz dostepu do czarnego ori grilla. Poza tym ja chcialem miec powloke jak lakier na samochodzie czyli nie mat tylko klarem przejechane

Opublikowano

ktos moze polecic jakiegos lakiernika z wawy, ktory zajmuje sie lakierowaniem plastikow?

Opublikowano
Cytuj

Jaki koszt tego u naszych sąsiadów ?

19,99 Euro

Do kiedy byś musiał wiedziec najpózniej ?? jak bym sie zdecydował na zakup ?

mysle ze najpozniej do niedzieli 25. bo to musze tez zamowic,zrobic przelew i zeby to doszlo na spokojnie do 30.

Jak co to daj znac na PM :hi:

Dam Ci znać najpóżniej do czwartku.

Opublikowano
  • Autor

skąd Niemcy ta cenę tego Plast Dipa wytrzasnęli :no::wallbash::mysli:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam odświeżam temat .. czy można taka gumę w sprayu dostać u nas? proszę o odp ... :hi:

Opublikowano

witam odświeżam temat .. czy można taka gumę w sprayu dostać u nas? proszę o odp ... :hi:

PRZEEMAS miał sprawdzić w castoramie itp. i dać znać... ale zero odzewu, także podejrzewam że może być problem, chociaż kto wie. Sam jestem ciekaw.

Opublikowano

W leroy meriln na pewno nie ma a do castoramy ani praktikera nie dotarłem bo jakoś nie byłem w okolicy i trochę sobie odpuściłem temat :gwizdanie:

Opublikowano

facet z plastidip.pl odpisał mi na maila - spray 311g. 45zł + 15 przesyłka.

Opublikowano

facet z plastidip.pl odpisał mi na maila - spray 311g. 45zł + 15 przesyłka.

:naughty: dobrze wiedzieć, chyba się skusze. Zawsze się może przydać. A za tą cena można zobaczyć co to jest warte.....

Opublikowano

Kurde ja też chyba pomyślę. Do Bixenona w B6 będzie wyglądać fajnie :)

Opublikowano
  • Autor

koledzy jeśli wypróbujecie dajcie znać - jakie są efekty :) i czy warto :notworthy:

pozdro

Opublikowano

czekamy na relacje, a później kupujemy i robimy u siebie :wink4:

Opublikowano

Panowie a czy dolny grill da się zdemontować bez potrzeby ściągania zderzaka? Bo przecież pasowało by jego też zamalować.

Opublikowano

Badboy jezeli chcesz miec chromowane czesci czarne i nie martwic sie czy to wyjdzie, czy nie odprysknie, czy siak czy jak to jest sposob! A co najlepsze jak ci sie znudzi to mozesz wrocic do chromu i to bez pozostawienia sladu!

Nie maluj tego tylko wyczysc ladnie i odtluszcz porzadnie, a potem naloz gume w spraju. Tak gume ktora jest dostepna od bialego do czarnego koloru :cool1: nazywa sie to Plasti dip http://plastidip.de/produkte.php?prodid=2 Kolega z USA tak zrobil i to jest rezultat

plasti5.jpg

plasti6.jpg

plasti8.jpg

plasti9.jpg

Jak cos pojdzie nie tak podczas nakladania, zacieki albo cos, to sciagasz gume i na nowo. Nie ma ryzyka i moim zdaniem lepsze rozwiazanie od malowania :hi:

i mozna z tym pojechac do myjni?

dwoch lakiernikow od plastikow odradzalo (nie daje na usluge gwarancji) mi lakierowanie chromu w B6, jest jakis utwardzany i po jakims czasie zacznie podklad, lakier odpadac

nalezaloby zeszlifowac chrom ale ogolnie duzo roboty jak na tak mala powierzchnie i koszta

mozna lakierowac chromy w starszych samochodach gdzie chrom (nie jest utwardzany) sam odpada;)

dodatkowo mowili ze bez problemu mozna lakierowac kratke (mimo skomplikowanego ksztalu)

Opublikowano

Kurde lipa. Oglądałem dziś dokładnie grill dolny i wygląda na to, że nie zdemontuję go bez ściągania zderzaka. Ktoś może się już za to zabierał?

Opublikowano

Gamling , a od spodu po zdjęciu osłony silnika nie dasz rady :mysli: może mało miejsca ,ale nie będziesz ściągał zderzaka ....

A czemu nie możesz zdjąć od zewnątrz przecież są tam zatrzaski ( klik,klik i po sprawie ) no chyba że może ktoś przykręcił na wkręty żeby nie zayebali :gwizdanie:

Opublikowano

Kurde mam w samochodzie zakładany custom IC i nie ma tam już za grosz miejsca żeby się dostać od spodu. W weekend jeszcze pokombinuje.

Opublikowano

Odradzam Wam malowania dolnego grilla górny z maski się trzyma ale dolny nie wytrzyma nie ma siły :wink4:

Opublikowano

No malowanie samego górnego będzie wyglądać bez sensu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.