Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Malowanie CHROMU na czarny mat


badboy

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynym sensem jest kupić ori . czarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym sensem jest kupić ori . czarny

Najlepsze wyjście z sytułacji. Ale automatycznie większe koszta. :kwasny:

A tak to zawsze po nałożeniu takiej gumy można ja zdrapać, i wrócic do ori :) No ale niestety nie wiadomo jak z trwałością tej gumy.

Osobiście potrzebuje tą gume w sprayu do czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem że Wy chcecie tą gumą malować :bag: ja mówiłem o lakierowaniu . Miałem zrobione lakierem i roku nie wytrzymał i kupiłem czarną ramkę ori. a ta guma kto wie :mysli: może będzie się trzymać. Najgorsze są kamyczki i klejenie nasz polskich dziur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samą ramkę można okleić folią - połysk lub mat. Prosta i tania robota, a efekt dużo trwalszy od malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, dwa tygodnie temu pomalowalem obydwa grille plastidipem i jest spoko,jak narazie zadnych odpryskow!!!a zrobilem dzisiaj okolo 750km,srednio 160km/h w niemczech i bylem na myjce i spoko,zadnych odpryskow!!aha przy malowaniu zuzylem prawie cala puszke(slabo kryje)jak bedzie sie cos dzialo bede informowal na biezaco :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, dwa tygodnie temu pomalowalem obydwa grille plastidipem i jest spoko,jak narazie zadnych odpryskow!!!a zrobilem dzisiaj okolo 750km,srednio 160km/h w niemczech i bylem na myjce i spoko,zadnych odpryskow!!aha przy malowaniu zuzylem prawie cala puszke(slabo kryje)jak bedzie sie cos dzialo bede informowal na biezaco :hi:

aaaa w koncu ktos wyprobowal moja propozycje :good: Prosze mi tu fotki wstawic bo pewnie wiecej osob jest ciekaw rezultatu :evil: BTW widzialem filmik gdzie ktos nawet sobie felgi na czarny mat przerobil plastidipem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich rozmów z innymi użytkownikami forum wynika, że ten spray jest słaby pod ciśnieniem myjki potrafi schodzić to sprawa jeżeli chodzi np. o pomalowanie grilla a jeżeli chodzi o felgi to pewnie jeszcze większa porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykły spray za 10zł grubo nałożony wytrzymuje wszystko :kox:

:shocked: spray to moze wytrzymac ale na ramie rowerowej a nie na grilu od auta :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykły spray za 10zł grubo nałożony wytrzymuje wszystko :kox:

:shocked: spray to moze wytrzymac ale na ramie rowerowej a nie na grilu od auta :evil:

nie wiesz co mówisz :gwizdanie:

w mojej byłej nawet dolny był tak maźnięty i nie odpryskiwał od kamyczków :cool1: a wyglądało jak ori[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 22:18_________________________________________________ po kilkunastu tysiącach kilometrów :przebiegly:

90759114g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdzierałeś ori chrom? czy malnięte tak jak leciało ?

nie. dobrze zmatowiłem

generalnie chodzi o to żeby grubo nałożyć lakier, ja chyba 5-6 grubych warstw

bo jak mi lakiernik psiknął cienką to przy każdym myciu musiałem zaprawki robić żeby to jakoś wyglądało

a spray kupiłem zwykły czarny mat ze sklepu za 10zł i muszę powiedzieć ze działał cuda bo i raczki w odrapane w audi nim psikałem i wyglądało to jak ori :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie wyszło zastanawiam się czy nie zrobię u siebie black packet bo i tak te chromy umęczone już mam.

A w sumie cały samochód w czerni poza felgami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ciekawie to wygląda powiem wam, ja sie zastanawiam nad malowaniem ramki grila ale sam znaczek zostawić ori, oczywiście na błyszczący czarny ciekawe jak by to u mnie wyglądało :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...