Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szukaj przodu na 312/25mm i tyłu od S4-ki 256/22mm i bedzie git

Opublikowano
:shocked: a nie 288 tylko przód został tył wymieniłem już a na przód zosatalem lekko oszukany bo zamiast 288 było 278 :wallbash: nawet nie wiem do czego idzie takie 278 :mysli:
Opublikowano

A co myślicie o zestawie z Textara?? na allegro komplet tarcze plus klocki na przód 320zl od bardzo dobrego sprzedawcy.

Opublikowano

Textar ostatnio bardzo mocno zszedl z cen

glownie na tarczach, tak samo jak Ferodo

z tym ze to juz nie te same tarcze co 15-20 lat temu

Opublikowano

Szukam właśnie takich, żeby się też nie zawieść. Uważam, że cena do jakości Textary wypadają bardzo dobrze a wy jak myślicie?? :kox:

Opublikowano

zawsze mozesz wybierac sposrod:

Bosch, TRW, Ferodo i tez bedzie dobrze

Opublikowano

A co myślicie o tym zestawie?

http://allegro.pl/tarcze-nacinane-klocki-ate-audi-a4-a6-passat-i1630077658.html

do 500zł jest jakaś lepsza kombinacji?

Odpuść sobie to ATE. Bierz TRW, Ferodo lub Bosch. Zresztą poczytaj sobie cały ten temat to się dowiesz co i jak oraz dlaczego...

Opublikowano

witam,

przejechalem na tarczach tylnich ok 130tys km i nie wiem kiedy poprzednik wymienial ale szacuje na ok 150tys lacznie ze maja. Klocki kupilem TRW caly kpl wiec szukam tarcz tyl a jest promocja na BREMBO w intercars po 70 zl sztuka jak dla mnie po rabacie kolegi. Czy zestaw polecacie i czy to dobra cena za tarcze? Ile tys km przejezdzacie na tarczach od wymieny do wymiany?

Opublikowano

Jak już tarcze BREMBO kupiłeś to może warto od razu do kompletu klocki BREMBO :wink4: Ja nie mam pojęcia ile przejechane mają moje tarcze i na razie nie interesowałem się bo są w b. dobrym stanie. Ja z swojej strony mogę polecić firmę ATE. Wiem, bo znajomy miał TRW potem ATE i jego zdaniem ATE były lepsze. Oczywiście wybór należy do ciebie :)

Opublikowano

Chłopaki, a co powiecie o zestawie na tył Boscha takim jak ten?

http://allegro.pl/tarcze-tyl-klocki-bosch-audi-a4-b5-1-6-1-8-1-9tdi-i1610568200.html

Byłem mocno nastawiony na ATE ale po tym co pisaliście to sam nie wiem czy warto... A może ktoś ma doświadczenia z tarczami FEBI?

Opublikowano

Po rozmowach z mechanikiem bardzo znanym w moich stronach i 2 sprzedawców to jednogłośnie dowiedziałem się, że jak tarcze to ATE a klocki TEXTARA. Każdy ma swoje odczucia i opinię ale wydaje mi się, że ten zestaw jest super. Co do BREMBO czy BOSHA fachowcy twierdzą ze BOSH był dobry ale kiedyś a BREMBO jest super ale w tych wysokich modelach tarcz czy klocków a nie standardowych za kwoty do 200zł za jedna tarczę. Kupuję ten zestaw ATE przy następnej wymianie klocków kupie TEXTARA.

Opublikowano

odpusc sobie Ate, szczerze radze

Opublikowano

Po rozmowach z mechanikiem bardzo znanym w moich stronach i 2 sprzedawców to jednogłośnie dowiedziałem się, że jak tarcze to ATE a klocki TEXTARA. Każdy ma swoje odczucia i opinię ale wydaje mi się, że ten zestaw jest super. Co do BREMBO czy BOSHA fachowcy twierdzą ze BOSH był dobry ale kiedyś a BREMBO jest super ale w tych wysokich modelach tarcz czy klocków a nie standardowych za kwoty do 200zł za jedna tarczę. Kupuję ten zestaw ATE przy następnej wymianie klocków kupie TEXTARA.

Ja Ci powiem tak, miałem w dwóch autach klocki i tarcze ATE PD i w jednym i drugim przypadku byłem niezadowolony. Wybór należy do Ciebie ale proponuję zimmermana gładkie, klocki możesz włożyć textara. Będziesz zadowolony.

Opublikowano

Po rozmowach z mechanikiem bardzo znanym w moich stronach i 2 sprzedawców to jednogłośnie dowiedziałem się, że jak tarcze to ATE a klocki TEXTARA. Każdy ma swoje odczucia i opinię ale wydaje mi się, że ten zestaw jest super. Co do BREMBO czy BOSHA fachowcy twierdzą ze BOSH był dobry ale kiedyś a BREMBO jest super ale w tych wysokich modelach tarcz czy klocków a nie standardowych za kwoty do 200zł za jedna tarczę. Kupuję ten zestaw ATE przy następnej wymianie klocków kupie TEXTARA.

Ja Ci powiem tak, miałem w dwóch autach klocki i tarcze ATE PD i w jednym i drugim przypadku byłem niezadowolony. Wybór należy do Ciebie ale proponuję zimmermana gładkie, klocki możesz włożyć textara. Będziesz zadowolony.

A ja Textara nie polecam, strasznie pyliły, felgi ciągle brudne...drugi komplet TRW i jest :good:

Opublikowano

Po rozmowach z mechanikiem bardzo znanym w moich stronach i 2 sprzedawców to jednogłośnie dowiedziałem się, że jak tarcze to ATE a klocki TEXTARA. Każdy ma swoje odczucia i opinię ale wydaje mi się, że ten zestaw jest super. Co do BREMBO czy BOSHA fachowcy twierdzą ze BOSH był dobry ale kiedyś a BREMBO jest super ale w tych wysokich modelach tarcz czy klocków a nie standardowych za kwoty do 200zł za jedna tarczę. Kupuję ten zestaw ATE przy następnej wymianie klocków kupie TEXTARA.

Ja Ci powiem tak, miałem w dwóch autach klocki i tarcze ATE PD i w jednym i drugim przypadku byłem niezadowolony. Wybór należy do Ciebie ale proponuję zimmermana gładkie, klocki możesz włożyć textara. Będziesz zadowolony.

A ja Textara nie polecam, strasznie pyliły, felgi ciągle brudne...drugi komplet TRW i jest :good:

Kolega pisał o textarze, ja ma teraz ori ale polecam Ferodo FDS do tych tarcz i wtedy jest :kox:

Opublikowano

Chłopaki, ponawiam pytanie - czy ktoś ma doświadczenie w użytkowaniu tarcz FEBI albo BOSCH? Dzisiaj w jednym ze sklepów bardzo mi chwalili FEBI, zaś w drugim trochę ganili BOSCHA że się krzywi podobno...

Opublikowano

koledzy moze mialby ktos na zbyciu starego klocka na przod bo 3 mam w b dobrym stanie a jeden scielo do zera. Musze rozebrac zacisk i przesmarowac prowadniczki ale jednego kolocka nigdzie nie kupie. Co robic... moze ktos ma na zbyciu?

Opublikowano

Jak Ci zostało 3mm to leć do sklepu po nowy komplet, końcowka leci momentalnie. Jeżeli z jednej strony łysy a z drugiej ma jeszcze mięso, to jarzmo coś przytarte i nie odbija jedna strona... Do przejrzenia zaciski i jarzma...

Opublikowano

kolego zostalo mi wiecej niz polowe klockow TRW wiec szkoda wyrzucac, szukam jednego klocka kto by mial i by poratowal?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.