Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie tarcze i klocki hamulcowe ?


szmekot

Jakie klocki wybrać na przód.  

411 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej firmy klocki polecasz ?



Rekomendowane odpowiedzi

jest dobrze, kupisz długo bedziesz jezdził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie dysponuje odpowiednią ilością $$ w 312mm będę szedł przy okazji większych mocy tj. na wiosne ;) Na razie potrzebuje coś 28mm co dobrze hamuje ;P

Nawet nie wiem czy 300zł więcej zapłacisz :wink:, klocki te same, dokładasz jarzma (nawet mam :naughty:) i tylko ciut drożej tarcze więc zastanów się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem jest tylko wtedy jak ktos nie ma kol 16 cali (szczegolnie na zime)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, koła min 16" ale kolega i tak chce rezać więc nie ma sensu czekać na później :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie, ale wydaje mi się że i tak warto to zrobić teraz (najwyżej pożycz) niż kupić 288 a potem wymieniać bo stratny jesteś podwójnie jednak wybór należy do Ciebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(brembo oro(tylko nie wiem czy występują w 288), ebc), _ (zimmermann, ate(gładkie), _ (ferodo, bosch, brembo)

może któreś pominąłem ale mniej więcej w tej kolejności w zależności od zasobności portfela :naughty:

Ja jeszcze jeżdżę na ferodo z ori klockami i nie narzekam :wink:

chłamu za 20-30zł nie kupuj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ale jak ślepy to trzeba podsuwac pod sam nos :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sorki za odgrzewanie jakiegos starego tematu ale widze ze tu dyskusja jest na temat tarcz i klockow wiec podepne sie bo nie chce robic nowego tematu. Tak wiec mam a4 b5 95 r ADR. I jakie ja mam tarcze i klocki ? Mam tarcze pojedyncze nie wentylowane i do tego jakies klocki chyba bez tego czujnika zurzycia bo nie widze nigdzie zeby kable wychodzily i lecialy gdzies z zacisku (klocka). Chce kupic klocki i mysle nad przetoczeniem tarcz ale on juz mi sie kilka razy zrobily fioletowe od temp, tzn nie cale ale tak 4-5mm grubosci pasek fioletowy byl. Sa krzywe i bija troche jak sie hamuje i cos z nich bardzo brzydki dzwiek wychodzi i chcialbym przetoczyc ale co to da to nie wiem sadze ze pewnie nic. Wiem ze lepiej nowe kupic ale jak narazie nie da rady. Patrzylem za klockami ale i widze klocki z Master sport i nie wiem co to one warte. Dorzucam kilka fotek tej tarczy i zacisku jakby mi ktos powiedzial co to jaki jej rozmiar i jaki do niej klocek bylbym wdzieczny. Pozdro.

IMAG0114.jpg

IMAG0115.jpg

IMAG0116.jpg

IMAG0117.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...