Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.

Które lampy wybrać? 34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dsc4521t.jpg

dsc4505q.jpg

Pięknie jest nie ma co ale MaxsteRR wiesz czego mi tam brakuje? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem :przebiegly: Mam nadzieję, że nie masz na myśli ringów :tongue4:

Jak podłączę w końcu podświetlenie kiery i grzania foteli to limit czerwonego światła się już wyczerpie :decayed:

Opublikowano

Nie wiem :przebiegly: Mam nadzieję, że nie masz na myśli ringów :tongue4:

Jak podłączę w końcu podświetlenie kiery i grzania foteli to limit czerwonego światła się już wyczerpie :decayed:

a co to jest podświetlanie kiery? :mysli:

PS: Ile czasu CI zajmie instalacja zegarów z FISem od podstaw :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem :przebiegly: Mam nadzieję, że nie masz na myśli ringów :tongue4:

Jak podłączę w końcu podświetlenie kiery i grzania foteli to limit czerwonego światła się już wyczerpie :decayed:

a co to jest podświetlanie kiery? :mysli:

PS: Ile czasu CI zajmie instalacja zegarów z FISem od podstaw :decayed:

Przyciski multifunkcji :)

P.S. Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem! :decayed:

(z 5h w ciepłym pomieszczeniu, w zimnym 2 dni :decayed:)

Opublikowano

Szkoda że mam do Ciebie cały kraj drogi, może by się coś zmontowało :polew:

Opublikowano

prędkościomierz miałeś w milach? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

prędkościomierz miałeś w milach? :mysli:

Miałem, ale już nie mam :wink4: Zegary w milach zaczęły mi wariować i kupiłem w km/h z uszkodzonym fisem :)

Opublikowano

czesc.

pisałes iz wczesniejsze zegary szalały tobie - co to był za licznik ??

ile chciałbys za niego ??

Krzysiek

Opublikowano
  • Autor

No mi na tych fotach brak tego: http://moto.allegro.pl/kierownica-audi-a4-a6-s4-s6-multifunkcja-skora-i2106949201.html o dwa przyciski mniej ale wygląd o wiele lepszy :good:

Nie mam TIPa przecież, a do niczego innego ich raczej nie da się wykorzystać... podłącze moje 6 i będzie git :decayed:

Opublikowano

No mi na tych fotach brak tego: http://moto.allegro.pl/kierownica-audi-a4-a6-s4-s6-multifunkcja-skora-i2106949201.html o dwa przyciski mniej ale wygląd o wiele lepszy :good:

Nie mam TIPa przecież, a do niczego innego ich raczej nie da się wykorzystać...

Dokładnie :wallbash: mam ten sam problem :decayed:

Fura :kox:

Opublikowano

eeeee te przyciski można do sterowania powietrzem wykorzystać :evil:

Opublikowano

eeeee te przyciski można do sterowania powietrzem wykorzystać :evil:

:blink: A dokładniej?
Opublikowano

To niemożna ich do sterowania radiem zaciagnąc? tak jak te co są teraz w kierze u kolegi MaxsteRR to nie są chyba zbyt wymyślne przyciski i dały by rade z wiazką co jest od kiery multifunkcyjnej MaxsteRR'a może po przeróbkach ale chyba daly by rade, czy raczej nie za bardzo?

Opublikowano

Z tego, co wiem, to miedzy kierownicą od Tip-tronika, a multi-funkcyjną jest różnica w częstotliwośći działania i tu tkwi problem :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Z tego, co wiem, to miedzy kierownicą od Tip-tronika, a multi-funkcyjną jest różnica w częstotliwośći działania i tu tkwi problem :disgust:

Dokładnie, poza tym jest inne sterowanie... W czteroramiennej jest moduł, połączony z przekaźnikiem multi :disgust:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Powoli do przodu...

Błotniki po lifcie wpadły już na auto, razem ze zbiorniczkiem na dwie pompki :)

-2 stopnie, ale rezałem do 21 :decayed:

20120305342.jpg

20120305341.jpg

20120302340.jpg

Opublikowano

a kolor nic sie nie rózni:eusathink:

Opublikowano
  • Autor
a kolor nic sie nie rózni:eusathink:

nie wiem bo ciemno było :naughty: jak już to na pewno mniej niż nowo lakierowane elementy :decayed:

Opublikowano
a kolor nic sie nie rózni:eusathink:

nie wiem bo ciemno było :naughty: jak już to na pewno mniej niż nowo lakierowane elementy :decayed:

duzo srubkow do odkrecenia?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.