Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.


MaxsteRR

Które lampy wybrać?  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.


Rekomendowane odpowiedzi

Taaak, ale tylko 9cio stopniowa :kawa::decayed:

Aha... :facepalm::shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i bilstein świetnie to rozwiązał, bo KW to dej Pan spokój... cały zawias trza rozkręcić żeby zmienić twardość:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i bilstein świetnie to rozwiązał, bo KW to dej Pan spokój... cały zawias trza rozkręcić żeby zmienić twardość:facepalm:

Bo takie rozwiązanie możliwe jest w amorkach typu "upsidedown", czyli z tzw grubym tłokiem :wink: Na tylnych jest od góry, ale to mniejszy problem niż z przednimi z regulacją od góry :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i tak lepiej niż KW:wink:

u mnie przód dałoby radę ogarnąć bez demontażu, tylko trzeba by wyrezać dziurkę od góry w kielichu

tył za to jest zupełnie bezsensowny... żeby przestawić twardość trzeba wcisnąć tłok do oporu - chora sprawa:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to w u Bila nie trzeba wciskać tłoka :grin: Bezsens ... Jakby nie mogli poprowadzić trzpienia do regulacji przez całą długość tłoczyska...

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

Wgl. to poducha ma maksymalne ciśnienie 6bar, a ja dałem 1bara i nie mogłem go wgl ugiąć tak na sucho, co na sprężynach się dało zrobić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały temat przeczytałem i naprawdę jestem w podziwie. Pierwsze zdjęcia strasznie odbiegają od aktualnego wyglądu naprawdę dobra robota. Air wskoczy i jednym słowem bajka :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały temat przeczytałem i naprawdę jestem w podziwie. Pierwsze zdjęcia strasznie odbiegają od aktualnego wyglądu naprawdę dobra robota. Air wskoczy i jednym słowem bajka :slina:

Zmotywowało Cię to do działania? :naughty: Jeśli nie to muszę się bardziej postarać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały temat przeczytałem i naprawdę jestem w podziwie. Pierwsze zdjęcia strasznie odbiegają od aktualnego wyglądu naprawdę dobra robota. Air wskoczy i jednym słowem bajka :slina:

Zmotywowało Cię to do działania? :naughty: Jeśli nie to muszę się bardziej postarać :decayed:

Zdecydowanie. Muszę kiedyś twoją audi na żywo zobaczyć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to wszystkie amorki są gotowe do montażu :naughty: Najpierw montaż i pomiary ze sprawdzeniem jak to się prowadzi, później demontaż, ewentualne poprawki i malowanie z oklejaniem. LEcą do mnie ori naklejki z Bilsteina na amorki :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

---------- Post dopisany 12-06-2012 at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany 07-06-2012 at 20:07 ----------

Wstępnie skończyłem amorki :decayed:

2070345806.jpg

p1250191.jpg

p1250181a.jpg

p1250183e.jpg

p1250184h.jpg

p1250186.jpg

p1250187.jpg

p1250188v.jpg

p1250189y.jpg

p1250190.jpg

p1250185.jpg

p1250193.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sterowanie Max w końcu jak rozwiązałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...