Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.

Które lampy wybrać? 34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Generalnie to auto shau na robi :facepalm:

:decayed::wink:

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ----------

Felgi też tragiczne, sprzedaj je

może ktoś kupi :decayed:

Opublikowano

Chciałem je, ale teraz zaczynam chorować na 19tki :decayed: flaty już można powiedzieć sprzedane, więc zaczynam poszukiwania :naughty:

Opublikowano

Pewnie air nieszczelny to dał spokój i moturem odreagowuje:decayed:

Opublikowano

chcesz tą dokładkę cupry ? jednak nie będę jej zakładał :wink:

Opublikowano
  • Autor

duffy ile za dokładkę ? :)

z airem przestój z powodu braku zaworów i czasu... niedługo coś może ruszy.

Na razie zamontowałem DRLe :decayed:

P1250245-1.jpg?t=1342430722

P1250246.jpg?t=1342430510

P1250241.jpg

P1250239-1.jpg?t=1342430861

Opublikowano

ale koza:dancing:

Opublikowano

Zderzak bez miejsca na blache kozak :jerk:

Ale ta rejestracja na dole na wkręty mi się nie podoba:wink:

Opublikowano
  • Autor

Nie jest na wkręty i nie jest też na stałe :decayed: Blacha odpadnie jak będzie air. Jeszcze nie wiem co zrobie, ale chciałem blache w belgijskich rozmiarach :)

Opublikowano
Nie jest na wkręty i nie jest też na stałe :decayed: Blacha odpadnie jak będzie air. Jeszcze nie wiem co zrobie, ale chciałem blache w belgijskich rozmiarach :)

za szybę i juuuż :wink:

Opublikowano

ja też jestem za szybą

Opublikowano

też myślałem o tych drlach, jak świecą? może by tak je na jeloł?

Opublikowano

I po dowodzie jak na yellow:naughty:

Ogarniaj air a nie jakieś lampki:tongue4::wink:

Opublikowano

Miał już za szybą, przy słońcu to po oczach franca wali... :facepalm:

Opublikowano

Max ale tą blache albo całkiem z boku, albo na środku tylko poniżej kratek, bo tak to ni w piz.. ni w oko:decayed:

Opublikowano

190 za dokladke, tyle za nia dalem I jest nieuzywana

Opublikowano
  • Autor
też myślałem o tych drlach, jak świecą? może by tak je na jeloł?

Świecą fajnie ;) Wziąłem opcje z droższym modułem. Podłączasz pod aku lub alternator i tyle ;) Po zapaleniu pozycji świecą 30% mocą.

Max ale tą blache albo całkiem z boku, albo na środku tylko poniżej kratek, bo tak to ni w piz.. ni w oko:decayed:

Jak będę miał w belgijskich rozmiarach, to znajdę jakieś miejsce na pewno + jakieś mocowanie szybkiego demontażu/montażu ori tablicy :decayed:

190 za dokladke, tyle za nia dalem I jest nieuzywana

Odłożę nieco zaskórniaków i się zgłoszę :naughty:

Opublikowano
też myślałem o tych drlach, jak świecą? może by tak je na jeloł?

Świecą fajnie ;) Wziąłem opcje z droższym modułem. Podłączasz pod aku lub alternator i tyle ;) Po zapaleniu pozycji świecą 30% mocą.

Max ale tą blache albo całkiem z boku, albo na środku tylko poniżej kratek, bo tak to ni w piz.. ni w oko:decayed:

Jak będę miał w belgijskich rozmiarach, to znajdę jakieś miejsce na pewno + jakieś mocowanie szybkiego demontażu/montażu ori tablicy :decayed:

190 za dokladke, tyle za nia dalem I jest nieuzywana

Odłożę nieco zaskórniaków i się zgłoszę :naughty:

ja sobie pluję w brodę ze nie zamowilem dwóch w formacie US:facepalm:

Opublikowano
też myślałem o tych drlach, jak świecą? może by tak je na jeloł?

Świecą fajnie ;) Wziąłem opcje z droższym modułem. Podłączasz pod aku lub alternator i tyle ;) Po zapaleniu pozycji świecą 30% mocą.

Max ale tą blache albo całkiem z boku, albo na środku tylko poniżej kratek, bo tak to ni w piz.. ni w oko:decayed:

Jak będę miał w belgijskich rozmiarach, to znajdę jakieś miejsce na pewno + jakieś mocowanie szybkiego demontażu/montażu ori tablicy :decayed:

190 za dokladke, tyle za nia dalem I jest nieuzywana

Odłożę nieco zaskórniaków i się zgłoszę :naughty:

ja sobie pluję w brodę ze nie zamowilem dwóch w formacie US:facepalm:

A ja, że nie zrobiłem przedniego bumpera na gładko... :facepalm: bo dwie tablice zamawiam typowo pod US i tylna wylatuje z klapy.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.