Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.

Które lampy wybrać? 34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
też myślałem o tych drlach, jak świecą? może by tak je na jeloł?

Świecą fajnie ;) Wziąłem opcje z droższym modułem. Podłączasz pod aku lub alternator i tyle ;) Po zapaleniu pozycji świecą 30% mocą.

Max ale tą blache albo całkiem z boku, albo na środku tylko poniżej kratek, bo tak to ni w piz.. ni w oko:decayed:

Jak będę miał w belgijskich rozmiarach, to znajdę jakieś miejsce na pewno + jakieś mocowanie szybkiego demontażu/montażu ori tablicy :decayed:

190 za dokladke, tyle za nia dalem I jest nieuzywana

Odłożę nieco zaskórniaków i się zgłoszę :naughty:

po hói Ty tego poczciwego klekota rezasz na S4? :facepalm:
Opublikowano
:buahaha:
Opublikowano
  • Autor
też myślałem o tych drlach, jak świecą? może by tak je na jeloł?

Świecą fajnie ;) Wziąłem opcje z droższym modułem. Podłączasz pod aku lub alternator i tyle ;) Po zapaleniu pozycji świecą 30% mocą.

Max ale tą blache albo całkiem z boku, albo na środku tylko poniżej kratek, bo tak to ni w piz.. ni w oko:decayed:

Jak będę miał w belgijskich rozmiarach, to znajdę jakieś miejsce na pewno + jakieś mocowanie szybkiego demontażu/montażu ori tablicy :decayed:

190 za dokladke, tyle za nia dalem I jest nieuzywana

Odłożę nieco zaskórniaków i się zgłoszę :naughty:

po hói Ty tego poczciwego klekota rezasz na S4? :facepalm:

A kto wie, że to klekot na parkingu pod galerią handlową? :przebiegly: Rano przyjeżdżam jak nikogo nie ma, w godzinach szczytu non stop podchodzę po coś do auta, a nocą odjeżdżam. Proste! :guma:

:decayed:

Nudziło mi się :facepalm:

20120724546.jpg?t=1343137645

Opublikowano
też myślałem o tych drlach, jak świecą? może by tak je na jeloł?

Świecą fajnie ;) Wziąłem opcje z droższym modułem. Podłączasz pod aku lub alternator i tyle ;) Po zapaleniu pozycji świecą 30% mocą.

Max ale tą blache albo całkiem z boku, albo na środku tylko poniżej kratek, bo tak to ni w piz.. ni w oko:decayed:

Jak będę miał w belgijskich rozmiarach, to znajdę jakieś miejsce na pewno + jakieś mocowanie szybkiego demontażu/montażu ori tablicy :decayed:

190 za dokladke, tyle za nia dalem I jest nieuzywana

Odłożę nieco zaskórniaków i się zgłoszę :naughty:

po hói Ty tego poczciwego klekota rezasz na S4? :facepalm:

A kto wie, że to klekot na parkingu pod galerią handlową? :przebiegly: Rano przyjeżdżam jak nikogo nie ma, w godzinach szczytu non stop podchodzę po coś do auta, a nocą odjeżdżam. Proste! :guma:

:decayed:

Nudziło mi się :facepalm:

http://i1068.photobucket.com/albums/u451/Maks_Tryba/20120724546.jpg?t=1343137645

nierozumiem tych naklejek

Opublikowano

czego nie transparentne :facepalm:

Opublikowano

Wsio tu jest transparentne :decayed:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Maxx masz jeszcze fotki z lambo kołami??

Opublikowano
  • Autor
Maxx masz jeszcze fotki z lambo kołami??

Skąd Tyś ten wątek wygrzebał? :decayed:

Gdzieś na PC mam z założonymi jak były jeszcze srebrne, ale nie mam do niego dostępu. Tylko to mam:

p1230891.jpg

dsc4292i.jpg

Opublikowano

Ogólnie ta felga d*py nie urywa :lol1:

Opublikowano
  • Autor
dsc3699w.jpg
Opublikowano

Nadal :thumbdown: Mercedesy pasowały idealnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ale to są stare czasy kiedy miałem oba komplety... To dla Ive, który chciał je zobaczyć :facepalm:

Opublikowano

To co Maksiu... Przybiłeś sobie piątke z starą poczciwą B5? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
To co Maksiu... Przybiłeś sobie piątke z starą poczciwą B5? :decayed:

Jeszcze nie, bo dostać się do środka nie można :decayed: Ale wykombinowałem, że można podłączyć przewody rozruchowe bez otwierania maksi :naughty: Spróbuję jak tylko będę przy B5 ;p Prawko w poniedziałek mają mi oddać dopiero... :facepalm:

Opublikowano

Daj spokój 30min ten temat szukałem , to były 18" ??

by HTC Sensation

Opublikowano
  • Autor

Ale on był podobno wykasowany :grin:

Tak, 18" ;)

Opublikowano

Mam większą władze niż myślałem :)

by HTC Sensation

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.