Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nowe Swiatła(foto) Moja Audiczka wkońcu się doczekałem....


wojas86

Rekomendowane odpowiedzi

360 zł + własna praca a to jest bezcenne...(ogólnie zajęło mi to 4 godziny - sam montowałem, nie miałem żadnego pomocnika może było by szybciej z pomocą)

Masz może fotki lub link (początkujący jestem w tych sprawach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz temat na forum do przestudiowania http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_efekt_wymiany_licznika_na_fis-t10354.0.html

Jeśli chodzi o FIS to w naszym roczniku wymiana nie stwarza jakiegoś większego problemu, odpada sprawa immobilizera także wszystko jest do zrobienia a efekt jest na prawdę super.

Aha mogę jeszcze polecić wymianę kiry na trójramienną... wiem, że wszystkiego na naraz nie zawsze można zrobić ale możesz sobie dopisać do listy zmiany i pomyśleć nad tym też bo zmiana jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do immobilaizera to u mnie niema żadnej migającej kontrolki. Jak sprawdzić czy on faktycznie jest???

Nie slyszalem o fabrycznej B5 bez immo. Chyba ze czegos nie wiem... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie słyszałem tylko zastanawiam się czy nie powinno być jakiejś kontrolki czy coś takiego :mysli:

W tym tyg. Będę zabezpieczał progi jest kilka odprysków po kamieniach :kwasny: (jak wyrobię z czasem) barankiem mam zamiar pociągnąć , tylko zastanawiam się czy demontować listwy z progów.Czytałem gdzieś że jest to dość kłopotliwe :kwasny:

Jeszcze jedno Panowie jakie lampy na przód by mi pasowały :mysli:

Co sądzicie o czymś takim http://moto.allegro.pl/item971567758_lampy_reflektory_audi_a4_s4_b5_angel_eyes_led.html i boczne kierunki w podobnym stylu , czy lipa... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego doradze Ci jeden mod,ktory nic nie bedzie kosztowal

:>wywal te kolpaki,bedzie lepiej wygladala bez nich :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierunki na inne, oznaczenia z tylnej klapy out :decayed:

super kolor :)

wnętrze jasne tak jak u mnie :) ładne ale ciężko utrzymać czystość.. jak sam się pilnujesz to nawet ktoś wlezie i pobrudzi :wallbash:

przydałaby się duża fela, lampy z polifta no i kiera z ESy :)[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 14:14_________________________________________________za te lampy w linku chłopaki Cie zjadą :polew: wrzucaj z polifta, te angelsy to do starych BMW :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierunki na inne, oznaczenia z tylnej klapy out :decayed:

super kolor :)

wnętrze jasne tak jak u mnie :) ładne ale ciężko utrzymać czystość.. jak sam się pilnujesz to nawet ktoś wlezie i pobrudzi :wallbash:

przydałaby się duża fela, lampy z polifta no i kiera z ESy :)

Z utrzymaniem czystości szczególnie tył..... jak ktoś nie potrafi wsiadać i po plastykach depcze :wallbash:

Z oznaczeniami to muszę się zastanowic....[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 14:20_________________________________________________

kierunki na inne, oznaczenia z tylnej klapy out :decayed:

super kolor :)

wnętrze jasne tak jak u mnie :) ładne ale ciężko utrzymać czystość.. jak sam się pilnujesz to nawet ktoś wlezie i pobrudzi :wallbash:

przydałaby się duża fela, lampy z polifta no i kiera z ESy :)[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 14:14_________________________________________________za te lampy w linku chłopaki Cie zjadą :polew: wrzucaj z polifta, te angelsy to do starych BMW :polew:

Tak myślałem.... a te po lifcie pasują oryginalnie, czy trzeba coś przerabiać.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zegarem zastanowię się i z kierownicą.. :> czeka mnie sporo wydatków.Co do immobilaizera to u mnie niema żadnej migającej kontrolki. Jak sprawdzić czy on faktycznie jest???

Po przekręceniu zapłonu powinna się zapalić kontrolka od immobilizera (symbol samochodu z kluczykiem) i zgasnąć...

Może masz spaloną żarówkę w liczniku jak się nie zapala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zegarem zastanowię się i z kierownicą.. :> czeka mnie sporo wydatków.Co do immobilaizera to u mnie niema żadnej migającej kontrolki. Jak sprawdzić czy on faktycznie jest???

Po przekręceniu zapłonu powinna się zapalić kontrolka od immobilizera (symbol samochodu z kluczykiem) i zgasnąć...

Może masz spaloną żarówkę w liczniku jak się nie zapala

Właśnie zastanawiałem się od czego jest ta kontrolka pomarańczowa(działa) :hi:Dzięx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sensownosci alarmu to przemawia za nim cena. Za zdalne sterowanie centralka dasz powiedzmy 400zeta

Przesadziles deliktanie mowiac. U nas ceny samej centralki od 70-150 zl zalezy czy chcemy podlaczac moduł komfortu. Za pilota+alarm 150-250zl na full wypasie. Koszt zalozenia bajeru 100-150zl u fachowca :>

Ja osobiscie woskuje auto woskiem z firmy Formuła1 cena 21zł. Efekt do ceny-rewelacja

Pozatym ładne autko bardzo ciekawy kolor, na poczatek pomysl o alu feldze bedzie duzo lepiej. Szerokosci kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za centralkę z pilotem bez alarmu zapłaciłem 180zł działa jak ta lala a jaka wygoda :gwizdanie: nie to samo co zamykanie wszystkich drzwi gdzie wysiadają 4 osoby. Co do auta ładne ale będzie dużo ładniejsze jak dostanie jakąś felge, tylko pamietaj z rozmiarem idzie obniżanie żebyś nie jeździł kozą. Co jeszcze lampki z przodu zmień i pozrywaj znaczki z klapy oprócz :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to trzeba coś rezać w błotnikach i przerabiać kostki i mocowania.. ale sporo kumpli ma to porobione i efekt jest :kox: a jak jeszcze założy się przedni zderzak od ESy to malina :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładał ktoś sam z was sterowanie do centralnego?? Znalazłem w dziale "Warsztat - Zrób to sam" jak zabrać się za montaż centralki http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_podlaczenie_sterownika_centralnego_zamka_opis_i_zdjecia-t68804.0.html :naughty: I znalazłem na aukcji sterowanie :

http://moto.allegro.pl/item990488280_steeli_men_sterownik_zamka_centralnego_sm188_pilot.html

http://moto.allegro.pl/item988868117_vw_audi_bmw_ford_fiat_sterownik_stermax_polecamy.html

Co sądzicie o tych zestawach :gwizdanie: Alarm sobie odpuszczę (może kiedyś w przyszłości zamontuje) Zastanawiam się tylko czy te kostki w które mam się wpiąć podpasuja mi moje autko jest o rok starsze :mysli:

W tym miesiącu mam zamiar zabrać się za montaż owego sterowania , bo zaczyna mnie męczyć szczególnie w nocy celowaniem do "dziurki" :decayed:

[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 11:35_________________________________________________Wrzucam nowe fotki jak obiecałem

93264280.th.jpg 49692868.th.jpg 83669540.th.jpg 96185790.th.jpg 45938945.th.jpg sdc12764g.th.jpg sdc12765.th.jpg sdc12766.th.jpg sdc12767h.th.jpg sdc12768b.th.jpg[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 17:27_________________________________________________Panowie nie mogę znaleźć albo źle szukam :kwasny: wybieram się niedługo na zlot i chcę kupić naklejkę na klapę Pomożecie :naughty:

W końcu zamontowałem lampy polifty oraz kierunkowskazy zamieszczam nowe foto :>

sdc12928.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie mogę znaleźć albo źle szukam :kwasny: wybieram się niedługo na zlot i chcę kupić naklejkę na klapę Pomożecie :naughty:

Zapytaj tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/klubowa_naklejka_foliowa_viii_tura-t95895.60.html :wink4:

Albo napisz PW do slawqa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej do Solar'a napisz jak znajdzie i bedzie miał to sie podzieli :wink4:

Lepiej do niego nie pisz bo znając Solara to zedrze z Ciebie w uj kasy i jeszcze będzie Ci wypominał że masz dług u niego :decayed: i ogólnie to kawał uja jest ten cały Solar :decayed:

A tak na serio to jaja sobie robię, bo ten Solar to nawet spoko jest - tylko czasami mu coś odbija i dzwoni do człowieka w środku nocy i gada przez telefon parę godzin :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz pisz do niego bo ci modów w aucie nie przeprowadzi :decayed: tej czoko audiczce :tongue4:

A tak na serio to jaja sobie robię, bo ten Solar to nawet spoko jest - tylko czasami mu coś odbija i dzwoni do człowieka w środku nocy i gada przez telefon parę godzin :gwizdanie: :naughty:

musze sie poradzic to dzwonie a Ty nie rób :offtopic: bo zgłosze do moda i kropka dostaniesz :polew: :polew: :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...