Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spot Leszno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi pasuje.. ale co z reszta??

Opublikowano

ja bede w lutym koledzy kochani albo w grududniu ale bede w czasie wsiat wiec raczej spota w tym czasie nie bedzie

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

pewnie tak jak na ciemnym aucie jesli jest przyklejana od zewnatrz :D

thx za wyczerpującą odpowiedź xd

luzik XD wiesz to tylko folia z napisem wiec nie ma roznicy miedzy lakierem czy szyba wedlug mnie :) a mam ciemne auto wiec wiem ze wyglada to doibrze i nie widac naklejki a sam napis :)

Opublikowano

NO to dogadajcie się co i jak i możemy działać

Opublikowano

witam. jak dla Mnie nr 2 :thumbup1:

Opublikowano

koledzy i co z tym spocikiem??:facepalm:

Opublikowano

ja chetny.. kto jeszcze..??

Opublikowano

Zawsze i wszędzie, niedziela Wam odpowiada? Krotko, powiedzmy 18. Pasuje? Leszno, parking Manhattan czy Galeria?

Opublikowano
Zawsze i wszędzie, niedziela Wam odpowiada? Krotko, powiedzmy 18. Pasuje? Leszno, parking Manhattan czy Galeria?

mi odpowiada..

no to lista:

- Jawor36

- Pesik87

dopisywac sie

Opublikowano

- Jawor36

- Pesik87

- mloody...

dopisywac sie

Opublikowano

Witam, a niedziela czy sobota...Ja w sobote nie moge, w niedziele wracam z Wrocławia wiec bede miał po drodze. Mam auto lekko rozebrane, ale o tym pogadamy na zlocie.

Opublikowano
- Jawor36

- Pesik87

- mloody...

dopisywac sie

ja bym sie dopisał ale mam auto u mechanika :/

Opublikowano
Witam, a niedziela czy sobota...Ja w sobote nie moge, w niedziele wracam z Wrocławia wiec bede miał po drodze. Mam auto lekko rozebrane, ale o tym pogadamy na zlocie.

niedziela.. mozesz sie dopisac...

Opublikowano

Jeżeli sie wyrobie to z chęcią podjade, ale nic nie obiecuje bo mam troche do polatania w nd po poznaniu

Opublikowano

uuu cosmo jakies mody :D ??

Opublikowano
- Jawor36

- Pesik87

- mloody...

dopisywac sie

ja bym sie dopisał ale mam auto u mechanika :/

Zmien mechanika jak Ci auto przez weekend trzyma :)

Opublikowano

auto u mechanika od środy, stwierdziłem że w łikend nie będzie mi potrzebne..a tu jak na złość: SPOT :decayed:

- Jawor36

- Pesik87

- mloody...

dopisywac sie

ja bym sie dopisał ale mam auto u mechanika :/

Zmien mechanika jak Ci auto przez weekend trzyma :)

Opublikowano
auto u mechanika od środy, stwierdziłem że w łikend nie będzie mi potrzebne..a tu jak na złość: SPOT :decayed:
- Jawor36

- Pesik87

- mloody...

dopisywac sie

ja bym sie dopisał ale mam auto u mechanika :/

Zmien mechanika jak Ci auto przez weekend trzyma :)

Od srody i jeszcze go trzyma? To co on tam silnik wymienia? :)

Opublikowano

Nie no silnik na szczeście jeszcze żyje ;)przedłużyło sie bo części zabrakło..mniejsza o to ale czym ja na spota przyjade ;/nie możemy tego przełożyć? :decayed:

auto u mechanika od środy, stwierdziłem że w łikend nie będzie mi potrzebne..a tu jak na złość: SPOT :decayed:
- Jawor36

- Pesik87

- mloody...

dopisywac sie

ja bym sie dopisał ale mam auto u mechanika :/

Zmien mechanika jak Ci auto przez weekend trzyma :)

Od srody i jeszcze go trzyma? To co on tam silnik wymienia? :)

Opublikowano

To co jutro zbiorka.. Napisz jeszcze dokladnie gdzie i o ktorej

Opublikowano

ilu nas będzie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.