Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spot Leszno


diabolum

Rekomendowane odpowiedzi

Jawor zalatwisz mi ta kratke pod lampa od strony kierowcy?? wiesz tam gdzie normalnie siedza przeciwmglowe swiatla... daj znac ile za nia chcesz :D nie wazne z kad bedzie XD ale ma pasowac i tyle :P i do tego ten guzik od awaryjnych bym prosil do przedlifta napisz ile za to chcesz :D ja wracam za 2tygodnie do Polski i musze to miec zalatwione :) mam nadzieje ze dasz rade :) pozdro

A kratka pasuje od polifta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiem tego ;/

---------- Post dopisany 27-07-2013 at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany 21-07-2013 at 17:38 ----------

znalazles cos? bo jak wroce odebralbym to jakos w niedziele znaczy za tydzien :) daj znac co i jak

---------- Post dopisany 01-08-2013 at 05:32 ---------- Poprzedni post napisany 27-07-2013 at 22:03 ----------

jawor i jak znalazles cos?? bo ja za 2 dni wracam..a tu cisza i cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów, orientujecie sie moze kto z okolic kościana, leszna dobrze obszywa kierownice skóra i za ile??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem :D ale wiem ze na forum kolega dobrze robi :D i np Jawor u niego obszywal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak juz pytamy, to może mi ktoś podsunie człowieka co dobrze pierze siedzenia i reszte środka za rozsądne pieniądze. Chodzi tez o to, żeby nie było z tego wiecej szkód niż pożytku. Nie każdy kto ma karcher potrafi wyprać auto. Rozumiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak juz pytamy, to może mi ktoś podsunie człowieka co dobrze pierze siedzenia i reszte środka za rozsądne pieniądze. Chodzi tez o to, żeby nie było z tego wiecej szkód niż pożytku. Nie każdy kto ma karcher potrafi wyprać auto. Rozumiecie.

mam znajomą co ma karcher i myje auto za okolo 120 zł, z tego co wiem nikt na nia nie narzeka i jest polecana, teraz jest chora ale gdy tylko wyzdrowieje oddaje auto matki pod jej rece. Jeżeli faktycznie dobrze myje to podam namiery :)

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

ja nie wiem :D ale wiem ze na forum kolega dobrze robi :D i np Jawor u niego obszywal :)

kolega ale ktory ?? :) podaj namiar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie jutro wam podam do francji wyjechalem i nie mam czasu na przegladanie form ale jutro napisze :D a jak wroce w lutym to szukam audi a4 b6 1.8t quattro :D

czas zmienic b5 na lepszy model XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów, orientujecie sie moze kto z okolic kościana, leszna dobrze obszywa kierownice skóra i za ile??

kolega Reggi z forum obszywa kierownice, robi dobra robote..wiem bo obszywałem, tylko że w gre wchodzi raczej wysyłka bo to drugi koniec polski.

W dziele sprzedam masz wątek o obszywaniu kierownic, zdjęcia, ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow.. czy leszno nadal zyje...? jakies spoty czy cos..

Nic, a nic :decayed: Stal już zarzucona, bokiem nie bardzo się już chce, a i mocy braknie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów, orientujecie sie moze kto z okolic kościana, leszna dobrze obszywa kierownice skóra i za ile??

kolega Reggi z forum obszywa kierownice, robi dobra robote..wiem bo obszywałem, tylko że w gre wchodzi raczej wysyłka bo to drugi koniec polski.

W dziele sprzedam masz wątek o obszywaniu kierownic, zdjęcia, ceny.

Juz go wyczaiłem, ja abrdziej potrzebuje kogoś na miejscu bo auto potrzebe na codzien. juz kogos znalazłem, dam foty jak bedzie obszyte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow.. czy leszno nadal zyje...? jakies spoty czy cos..

Można by coś zorganizować jeszcze zanim sie zimno zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak wroce w grudniu to nie bede mial czasu a w lutym albo bedzie nowe autko albo beda poszukiwania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...