Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czy bierze wam olej ten silnik i ile ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

auto mam od niedawna, po wymianie oleju zrobiłem nim 3tyś km, dziś sprawdziłem i stan na bagnecie ani nie drgnął, jak był tak jest na górnej kresce :)

Ajaki masz zalany olej :cool1:
Opublikowano

MOTUL SPECIFIC 505.01 i nie bierze ani kropelki , przebieg 169 kkm (sprawdzony i na 100 % pewny) , wymiana co 10 kkm + kpl. filtrów KNECHT :wink4:

Opublikowano

Ja dolewam ok 0.3-0.5l na 15000km Motula.

Gdy jezdzilem na castrolu dolewalem litr. :cool1:

Opublikowano

MOTUL SPECIFIC 505.01 i nie bierze ani kropelki , przebieg 169 kkm (sprawdzony i na 100 % pewny) , wymiana co 10 kkm + kpl. filtrów KNECHT :wink4:

Tak tylko nie wiem czy nadaje sie do mojego silnika MOTUL SPECIFIC 505.01 obecnie castrol 5W 30 3000 i połowy na bagnecie nie mam :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ja mam Mobila 5w30 i na 12000km spalił ok 0.8l

Opublikowano

nadaje , zmien na 5w40 i nie bedzesz dolewał chyba ze ostro butujesz

Opublikowano

nadaje , zmien na 5w40 i nie bedzesz dolewał chyba ze ostro butujesz

Nie butuje ale jaki 5w40 motul? :mysli:
Opublikowano

po kodach wyposażenia sprawdź czy nie masz DPF'a :wink4:

Opublikowano

po kodach wyposażenia sprawdź czy nie masz DPF'a :wink4:

Nie mam ta jednostka niema z tego co pamiętam miałem kiedyś b6 1.9 131km i nie było problemu z dolewkami , od wymiany do wymiany nic nie brał

Opublikowano

no to śmiało lej MOTUL SPECIFIC 505.01 5W-40 :wink4:

Opublikowano

no to śmiało lej MOTUL SPECIFIC 505.01 5W-40 :wink4:

Dzieki podtrzymuje twoją propozycje zaleje niedługo MOTUL SPECIFIC 505.01 pozdrawiam i życze WESOŁYCH ŚWIAT

Opublikowano

Bierz od Dzik'a lub TOM77 :good:

pozdr.

Opublikowano

ja mam Mobila 5w30 i na 12000km spalił ok 0.8l

Ja lałem Mobila ESP 5W30 to na 15tys dolewałem 0,5 litra,teraz leję Motula 5W30 i nic nie ubywa.

Opublikowano

no to śmiało lej MOTUL SPECIFIC 505.01 5W-40 :wink4:

Dzieki podtrzymuje twoją propozycje zaleje niedługo MOTUL SPECIFIC 505.01 pozdrawiam i życze WESOŁYCH ŚWIAT

Na zime warto rozwazyc zalanie MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40 ktory tez spelnia 505 01 i ma lepsze wlasciwosci smarne w niskich temperaturach niz specific. Wg moich obserwacji poza tym jest też ciut rzadszy. :good:

Robimy małe OT panowie bo watek o olejach jest tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15435.0

:>

Opublikowano
  • Autor

Jak narazie przejechalem 10.000 tys i dolalem 1litr. Dystans miedzy dolewkami sie wudluzał i jak narazie na bagnecie stoi w miejscu .Mam zamiar wymienic olej w marcu to mysle ze tak co 13-15 tysiecy kilometrów wymianke zrobie albo i wczesniej .Tez na castrola...

Opublikowano

... przejechalem 10.000 tys i dolalem 1litr. ...

nieźle ... litr na 10 000 000 :naughty:

Opublikowano

Robimy małe OT panowie bo watek o olejach jest tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15435.0

:>

odkrywca :cool1:

No co :)

Czasem mysle, ze powinienem byc moderatorem :polew:

  • 2 lata później...
Opublikowano

u mnie po zakupie i wymianie oleju z 5w30 na 5w40 i przejechaniu 5 tys. mam minimum troszke mnie to martwi jeżdze spokojnie może trzeba cisnąć i tyle

Opublikowano
u mnie po zakupie i wymianie oleju z 5w30 na 5w40 i przejechaniu 5 tys. mam minimum troszke mnie to martwi jeżdze spokojnie może trzeba cisnąć i tyle

szukaj wycieku. Turbo nie łyka oliwy ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.