Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a gdzie kupiles ta navi...niby uszkodzona?? - dobrze rozumie z watku ze od WRCLaguna??

Opublikowano

ładne mody :good:

oby tak dalej :good:

Opublikowano
  • Autor

navi nie jest uszkodzona, ale wyświetlacz ma zdartą tą powłokę, o której nie zostałem poinformowany. Pozatym jest 100% sprawna i wszystko jest ok. Czaki, myślę, że będziemy w kontakcie, ale jeszcze nie teraz ;) Ale napewno jest to w liście modów.[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 16:42_________________________________________________mały update, w końcu jakieś foto:

2107c25031771cb2m.jpg

[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 21:24_________________________________________________Aha, poprawiłem sobie wyświetlacz w RNS-E, jeżeli ktoś jest zainteresowany odnowieniem tego, zapraszam do wątku:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160262.0

Opublikowano

Nie pij tyle bo zdjęcie rozmazane... :wink4:

Mody jak najbardziej w dobrą stronę! :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

kiedyś musiałbym w końcu porobić jakąś normalną sesyjkę normalnym aparatem, a nie kom ;)

Opublikowano

kiedyś musiałbym w końcu porobić jakąś normalną sesyjkę normalnym aparatem, a nie kom ;)

Ja to oblookałem i oblookam co będzie nowe w BEBOKU na spocie ale może reszcie by się przydało. :cool1:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

a ja powiem tylko ze niezle mody sie szykuja :gwizdanie:

modki czy modeczki to to na pewno nie beda :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak to jest Pany z tymi spojlerami na klapę: jest s-line i S4 ? czy jest tylko S4 ??? :gwizdanie:

na niektórych autkach można spotkać mniejsze spojlery ale czy to nie są już laminaty?

występował spojler s-line ?

Opublikowano
  • Autor

hmm, ja mam jakiś germański a tifem, czy jak to się pisze, kupiłem już go tak. Mam na nim normalnie wybite numery 8E0, zrobię fotkę, to wrzucę co mam dokładnie. W każdym razie, jaki by to nie był, moim zdaniem "robi robotę" :)

Opublikowano

hmm, ja mam jakiś germański a tifem, czy jak to się pisze, kupiłem już go tak. Mam na nim normalnie wybite numery 8E0, zrobię fotkę, to wrzucę co mam dokładnie. W każdym razie, jaki by to nie był, moim zdaniem "robi robotę" :)

oczywiście że robi robotę :wink4: tylko kwestia w tym że my z sevesem również szukamy takiego co będzie robił robotę a nie takiego co nie będzie pasował albo się pofałduje za jakiś czas.

Opublikowano
  • Autor

Pany, przymierzam się do założenia fotelików, pełna elektryka i podgrzewanie. Temat podgrzewania ogarnę, tzn wiem, że to jest klimatronik, plus przewody, po 4 żyły na stołek i podpiąć odpowiednio do klimatronika. Więc to ogarniam, tylko, nie mam elektryki, co tam trzeba zrobić, aby ona zadziałała?

Wystarczy tylko napięcie podać? Macie może oznaczenia kostek, jakie mają one numeru?

Plis, help…[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 14:36_________________________________________________Nowe fotki, patrz str 1 :hi:

Wkrótce montaż czarnej podsufitki :naughty:

Opublikowano

ten wzór w 17 calach moim zdaniem nie wygląda dobrze... ale i tak jest dużo lepiej niż było.. ale NIŻEJ Z NIĄ :kox:

Opublikowano

uwierzycie albo nie... w srodku juz jest po prostu mega mega mega giga koks :kox:

jeszcze listwy szczotkowane alu dojda :naughty: i nie bedzie juz czego poprawiac :good: :good: :good: :good: :good: no oczywiscie moze jakis bluetooth dvd :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

stołki w końcu działają, jeszcze zostało grzanie do podłączenia.

a06afb7c1b4d2fdbmed.jpg

Jutro jadę montować czarną podsufitkę ;>

Robił ktoś to już w wersji z szyber?

Muszę pociągnąć dodatkowe zasilanie do tych lampek pod osłonami słonecznymi, czy zasilanie pobrać z tego centralnego podświetlenia?

Dajcie znać, bo chcę się przygotować do wymiany, jak co, to sobie już wiązkę pociągnę...

Opublikowano

to chyba w tym dziś rezaliśmy :decayed: :decayed: :decayed:

rez1.jpg

rez3.jpg

rez4.jpg

Opublikowano

hehe dajecie dajecie, a jaki smile :polew:

Opublikowano

widziałem auto na spotach.... :thumbdown:

:tongue4::wink4: [br]Dopisany: 19 Październik 2010, 23:17_________________________________________________gratki, ja bym zmienił tylko jedno...

najpierw moc, później wygląd :)

Podjedź no w końcu do kato, sprawdzimy jak się siedzi na tych stołkach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No wczoraj była masakra, nie dojechałem do kato, bo do 20 rezaliśmy podsufitke. Jest teraz bardzo przyjemnie.

Jeżeli ktoś chce szyber, to wystarczy szlifiera, teraz wiemy jak mechanizm jest przymocowany :naughty:

Oczywiście wielki ukłon do siemiana, który poświęcił na to całe popołudnie, i dla seves`a, bez którego napewno było by ciężko.

Wielkie dzięki chłopaki!! :notworthy:

Teraz to już tylko pozostało to oblać :D:cool1:

Opublikowano

śmiało- oblewaj :decayed: :decayed: :decayed:

pokazy_leszno_2008.JPG

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Szyber założony, dreny założone, to nic nie przecieknie :D:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.