Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze zdanie o...


Kazik123

Spór o Wawel, jaka jest wasza opina  

  1. 1. Spór o Wawel, jaka jest wasza opina



Rekomendowane odpowiedzi

Nadal mam mieszane odczucia na temat wczorajszych wydarzeń w Krakowie, pierwsza reakcja to totalny szok i skończyła sie dla mnie żałoba

Kto jak kto ale "sp***rzaj dziadu, małpa w czerwonym" i wiele innych cytatów z wypowiedzi Śp. Pana Prezydenta leży na Wawelu

Jakie jest wasze zdanie w tej sprawie.

Jeszcze jedna sprawa trochę mnie denerwuje, jak można nazwać Stadion Narodowy imieniem człowieka który z piłką miał mało wspólnego, lepiej nie potrafił wypowiedzieć nazwisk, mieliśmy Leo Benhauer, był tez Roger Perreiro innym razem prezydent nazwał Artura Boruca-Arturem Borubarem.

Jak na mój łeb to Stadion powinien otrzymać nazwę od imienia osoby która zasłużyła sie polskiej piłce, niestety brak mi kandydata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój łeb to Stadion powinien otrzymać nazwę od imienia osoby która zasłużyła sie polskiej piłce, niestety brak mi kandydata...

chociażby Kazimierz Górski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem popieram w 100%, szukałem kandytata w ostatnich latach

jeśli chodzi o sam temat to mam nadzieje że Prezes pozwoli kontynuować dyskusje i nie zamknie jak poprzednie

Jak na mój łeb to Stadion powinien otrzymać nazwę od imienia osoby która zasłużyła sie polskiej piłce, niestety brak mi kandydata...

chociażby Kazimierz Górski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem wyluzowany w tym temacie, ale teraz wszyscy będą chcieli tak jak on na Wawel

jeśli Śp. Prezydent leży na Wawelu to i Lech Wałęsa powinien

no i oczywiście Małysz jako nasz bohater narodowy,co Justyną Kowalczyk i Robertem Kubicą

no i mój lider Adrew Gołota

co tam Wawel dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,ale teraz wszyscy będą chcieli tak jak on na Wawel

jeśli Śp. Prezydent leży na Wawelu to i Lech Wałęsa powinien

no i oczywiście Małysz jako nasz bohater narodowy,co Justyną Kowalczyk i Robertem Kubicą

no i mój lider Adrew Gołota

co tam Wawel dla wszystkich

I ja :naughty:

krótko w temacie....

qDIFr.jpg

Śmierć = + 1000 pkt. popularności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to obojętne gdzie kogo chowają :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to obojętne gdzie kogo chowają :gwizdanie:

popieram dla mnie to mogli by go pochować u nas w konopiskach zginął naprawdę tragicznie o stanio słyszałem w radiu jak któryś polityk mówił że ci co go opluwali teraz płaczą zgadzam sie z tą wypowiedzią w 100% i to mnie bardziej drażni niż fakt pochowku :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim o zmarłym powinno się mówić dobrze albo wogóle. A że politycy cały czas coś gadają (najcześciej od rzeczy) to mówią teraz dobrze.

Jaka była prawda o Kaczyńskim Lechu (czy był tzw. marionetką) - nigdy się nie dowiemy, bo kto niby miałby tą prawdę opowiedzieć?!

Poza tym wizerunek człowieka kreują media. Skąd wiemy jaki był? Tylko z mediów, bo pewnie nikt z nas nie miał z nim do czynienia. A jak wiadomo...media kłamią. Może nie klamią, ale mówią swoją prawdę. Ale dla każdego prawda jest inna, niestety. A media też mają swój interes, aby rządził ten i tamtem. Rączka rączkę myje - takie życie.

Co do pochówku na Wawelu... Według mnie przesada, ale żeby od razu manifestować, obruszać się na forach itd. w trakcie jakby nie było żałoby, to już przesada. Wkońcu zginął człowiek (nie jeden), więc powinno się powstrzymać w tym czasie od takich akcji, tym bardziej, że decyzja zapadła i wiadomo było, że nikt jej nie zmieni.

Jeżeli nie ma się szacunku do tego Pana, to przynajmniej do reszty powinno się mieć, a byli tam tacy, którzy służyli Polsce bez wątpienia. I dlatego dobrze, że poprzednie wątki zostały zamknięte.

Ciekawy jestem tylko, dlaczego rodzina się zgodziła? Ok, prezydent, ważna persona, ale także brat, ojciec, dziadek i ... rodowity Warszawiak. Tutaj powinno być jego miejsce.

Co do stadionu - czemu by jednak nie nazwać jego imieniem? Kto powiedział, że stadion trzeba nazwać imieniem sportowca?

Chopin i Wałęsa lotnikami nie byli i nie są, a swoje porty lotnicze mają :tongue4:

Rzekłem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim o zmarłym powinno się mówić dobrze albo wogóle. A że politycy cały czas coś gadają (najcześciej od rzeczy) to mówią teraz dobrze.

Jaka była prawda o Kaczyńskim Lechu (czy był tzw. marionetką) - nigdy się nie dowiemy, bo kto niby miałby tą prawdę opowiedzieć?!

Poza tym wizerunek człowieka kreują media. Skąd wiemy jaki był? Tylko z mediów, bo pewnie nikt z nas nie miał z nim do czynienia. A jak wiadomo...media kłamią. Może nie klamią, ale mówią swoją prawdę. Ale dla każdego prawda jest inna, niestety. A media też mają swój interes, aby rządził ten i tamtem. Rączka rączkę myje - takie życie.

Co do pochówku na Wawelu... Według mnie przesada, ale żeby od razu manifestować, obruszać się na forach itd. w trakcie jakby nie było żałoby, to już przesada. Wkońcu zginął człowiek (nie jeden), więc powinno się powstrzymać w tym czasie od takich akcji, tym bardziej, że decyzja zapadła i wiadomo było, że nikt jej nie zmieni.

Jeżeli nie ma się szacunku do tego Pana, to przynajmniej do reszty powinno się mieć, a byli tam tacy, którzy służyli Polsce bez wątpienia. I dlatego dobrze, że poprzednie wątki zostały zamknięte.

Ciekawy jestem tylko, dlaczego rodzina się zgodziła? Ok, prezydent, ważna persona, ale także brat, ojciec, dziadek i ... rodowity Warszawiak. Tutaj powinno być jego miejsce.

Co do stadionu - czemu by jednak nie nazwać jego imieniem? Kto powiedział, że stadion trzeba nazwać imieniem sportowca?

Chopin i Wałęsa lotnikami nie byli i nie są, a swoje porty lotnicze mają :tongue4:

Rzekłem ...

:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam wawel

piramida2.jpg

to jest coś :tongue4:

a co do tematu to zupełnie mi to obojętne

nie byłem w Krakowie nie byłem w Warszawie

nie mój cyrk nie moje małpy, pochowali go gdzie chcieli jemu to i tak już obojętne :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...