Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podszybie, spinki, problem z "wkrętami"


beker_69

Rekomendowane odpowiedzi

abimi.jpg

vs1JS.jpg

Bardzo proszę o pomoc w sprawie, spinek czy śrub. Zaznaczyłem je na zdjęciach, gdzie i czy w ogóle dostane gdzieś takie wkręty? Te które mam są w tragicznym stanie i z tego powodu podszybie "odstaje" od szyby powodując lanie wody na filtr pp. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w dziale Części, Koledzy tam pomogą. Obawiam się tylko, że te wkręty mogą występować tylko z całym podszybiem :thumbdown: ale to trzeba sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega powyżej napisał występują tylko z całym podszybiem.Wg.Etki jest to odzrutnik wody i nie jest zamocowany na w/w spinki ,a woda na filtr nie może ci lecieć ponieważ masz go zamkniętego w obudowie.Pozatym woda i tak będzie ci się dostawać do środka,po to są odpływy wody pod maską między innymi pod akumulatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Spinek nie używałem do kilku wymian filtra i wszystko gra (są cały czas w pozycji zamkniętej).

Podszybie jest lekko luźne, ale ... no cóż.

Ewentualnie możesz poszukać używki od starszych roczników chyba. Widziałem, że otwory były podłużne i szersze - otwieranie za pomocą 5 zetówki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odkręcisz śrubkę nad filtrem, to potem już powinno dać się wysunąć, czyli bez odkręcania tych "+".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomysł jak je odkręcić? Skoro + zniknął :)

ugrzej płaski wkrętak i go wciśnij w ten "+' co zniknął, wyjmij i poczekaj aż ostygnie potem tym samym wkrętakiem powinieneś to odkręcić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję kupić nowe w ASO. Cena za dwa elementy to 187 zł.

Podszybie lewe- 8D1 819 401 / cena 89 zł (podszybie dla A4 B5 po lifcie)

Podszybie prawe 8D1 819 402 / cena 88 zł (podszybie dla A4 B5 po lifcie)

Jakiś typ sprzedaje na Allegro to za 240 zł więc nie dajcie się nabrać ;). Jak ktoś chce sprawdzić sobie ceny to może tutaj: http://sklep.gajos.com.pl/sklep/

Jak ktoś chce numery przed liftem to niech da znać na PRV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki stary. Kupiłem te śrubki po 7 zł za sztukę, wymieniłem i wygląda jak nowe. Oto zdjęcie jak wygląda komplet jednej śruby

zdjcie0185.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję te spinki do podyszbia, audi a4b5 1.8, może ktoś coś doradzić ? Ewentualnie można te spinki jakąś inną śrubką zastąpić? Zdjęcia , które są wyżej nie działają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...