Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 ASB] 3.0 TDI by KENOiX setup zimowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miałem już to dawno zrobić, ale jakoś nie mogłem się za to zabrać. Więc teraz po roku z Wami na forum wrzucam swoją niunię. Auto kupiłem w czerwcu tamtego roku z przebiegiem trochę ponad 85tkm. Całe poszukiwania wymarzonego auta trwały rok... Szukałem u naszych sąsiadów i u nas. W końcu trafiłem super zadbany egzemplarz z końcówki 2006r. w Poznaniu. Co prawda nie miał zewnętrznego s-line'a ale z forum dowidziałem się, że to nie problem. Na początku chciałem manuala jednak zakochałem się w tipie po jeździe próbnej :>

Wyposażenie:

- wewnętrzny pakiet s-line

- kolor delfingrau metallic

- tiptronic

- ABS+ESP+ASR+EBD

- bi-xenon

- światła do jazdy dziennej DRL

- 6x poduszka

- czarna podsufitówka

- skórzana sportowa kierownica i gałka zmiany biegów

- kierownica trójramienna wielofunkcyjna

- czarne wykończenie wnętrza

- sportowe zawieszenie 1BV :kwasny:

- servotronic

- navi RNS-E

- TV

- bluetooth

- 4x elektryczne szyby

- przyciemnione szyby

- elektryczne i podgrzewane lusterka

- podgrzewane fotele przód z elektrycznym ust. lędźwiowym

- pakiet oświetlenie

- pakiet schowek

- pełny kolorowy FIS

- klimatronik 2-strefowy

- 2x podłokietnik

- tempomat

- czujniki parkowania tył

- Felgi BBS CH 18"

- rękaw na narty

- pakiet chrom

- szyby domykane z pilota

i jakieś inne duperele

Wkonane mody:

- zdjęte oznaczenia modelu :wink4:

- ramki klubowe

- led oświetlenie wnętrza

- led DRL i postojówki

- led tablicy rejestracyjnej

- zewnętrzny s-line

- zamontowany wizytownik

- felgi ori RS4 19x8,5"

- białe kierunki

- podstopnica i pedały RS4/RS6 (z podziękowaniami dla Muskel1)

- xenon 6000k

- wirus u Witka

- Bose (głośniki + wzmak)

- HID 6000K w halogenach

2011

- hamulce z S4 przód (tył czeka na wiosnę)

- proste końcówki wydechu

- dvd phonocar

- dystans 10mm

- stabilizatory RS4

- 18" BBS w czarny mat (na zimę)

Planowane mody:

- led w tylnych lampach ( z A6)

- czujnik zmierzchu, deszczu i fotochrom

- elektrycznie składane lusterka

- może z czasem zawias (gleba)

- fele grafit

- mocniejszy program

- kiera z TT (ścięta)

Tak wyglądała wcześniej:

for10.jpg

for09.jpg

Tak obecnie:

for06.jpg

for05.jpg

for04.jpg

for03.jpg

for08.jpg

for07.jpg

a tu wykresik:

a4asb.jpg

Wszelkie propozycje i uwagi mile widziane.

Opublikowano

Piękny. :evil:

Prawie mógłbym się pomylić z moim, ale większe felgi wyglądają jeszcze lepiej niż u mnie. :cool1:

Oznaczenia usuwałeś żyłką, czy jakoś inaczej?

Opublikowano
  • Autor

Piękny. :evil:

Prawie mógłbym się pomylić z moim, ale większe felgi wyglądają jeszcze lepiej niż u mnie. :cool1:

Oznaczenia usuwałeś żyłką, czy jakoś inaczej?

Ja za to jestem zakochany w twoich ledach :wink4:

Oznaczenia usunąłem suszarką i żyłką. Najgorzej było doczyścić resztki kleju, ale jakoś poszło.

Opublikowano

co tu dużo pisać - fura kox pod każdym względem - wypasik, mody i cała reszta :good:

wzorowa furmanka :good:

Opublikowano

Sliczna :cool1: i fajny kolor zawsze mi sie taki podobal ( co to jest daytona gray ? ) no i mody tez fajne , nic dodac nic ujac

Opublikowano

Furka fajna. Ledy na tył :good:

A kolega zawita kiedyś na Spocik Warszawski, bo chyba jeszcze nie widziałem :mysli:

Opublikowano

W końcu wrzuciłeś swojego paździocha :good: furka miód malinka :good: ten kolor zaraz po czarnym :gwizdanie: najładniejszy na B6/B7 :naughty:

Programik widzę lajtowy ale za to kreski wzorowe :good: felunek :kox: czy to et29, bo elegancko leżą w nadkolach ? co z bbs'ami zrobiłeś ? na zimę zostały ?

Ja bym jeszcze listwy alu zamienił na piano black :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za pozytywne komentarze :)

ale fura z wypasem :good:

felgi :naughty:

pasuje autko dac w dol :>

myślę nad tym :gwizdanie: (+jakiś miększy zawias)

co tu dużo pisać - fura kox pod każdym względem - wypasik, mody i cała reszta :good:

wzorowa furmanka :good:

dzięki miron do twojej i tak się nie umywa :wink4:

Sliczna :cool1: i fajny kolor zawsze mi sie taki podobal ( co to jest daytona gray ? ) no i mody tez fajne , nic dodac nic ujac

turdzi kolor jest w opisie delfingrau metallic :wink4:

Furka fajna. Ledy na tył :good:

A kolega zawita kiedyś na Spocik Warszawski, bo chyba jeszcze nie widziałem :mysli:

do tej pory jakoś nie miałem okazji, ale jako że znowu są w promce to się wybiorę bo tak być nie może :wink4:

W końcu wrzuciłeś swojego paździocha :good: furka miód malinka :good: ten kolor zaraz po czarnym :gwizdanie: najładniejszy na B6/B7 :naughty:

Programik widzę lajtowy ale za to kreski wzorowe :good: felunek :kox: czy to et29, bo elegancko leżą w nadkolach ? co z bbs'ami zrobiłeś ? na zimę zostały ?

Ja bym jeszcze listwy alu zamienił na piano black :naughty: :gwizdanie:

felunek to et 43 z B8 włoska robota do tego są bardzo lekkie jak na 19" (mam nadzieję że nie kosztem twardości) BBSy chyba zostaną na zimę (mam jeszcze 17" s-line zimowe), jeśli zostaną to pójdą w grafit albo czarny mat. Zastanawiam się tylko bo przy zawiasie 1BV to na zimę lekki hardcore...

Opublikowano

Nice :good:

Brakuje mi tylko koncowek wydechu RS6 i jest kozak na maxa :evil:

Opublikowano

Jak Ci sie jezdzi na 1BV + 19" ? Bo ja nie dalem rady na dluzsza mete ;)

Opublikowano
  • Autor

Nice :good:

Brakuje mi tylko koncowek wydechu RS6 i jest kozak na maxa :evil:

muszę to przemyśleć :mysli: na razie chciałem takie końcówki jak ma Bart-S

Jak Ci sie jezdzi na 1BV + 19" ? Bo ja nie dalem rady na dluzsza mete ;)

1BV daje w kość :kwasny: sama 19" to nie problem, dlatego myślę nad innym zawiasem...

Opublikowano

Jak Ci sie jezdzi na 1BV + 19" ? Bo ja nie dalem rady na dluzsza mete ;)

1BV daje w kość :kwasny: sama 19" to nie problem, dlatego myślę nad innym zawiasem...

czyli mówicie żeby tego nie robić? (19) :D ..1BV :mysli: mi pasuje, lub przyzwyczaiłem się :)

Opublikowano

Kr54321 zapodaj gdzies fotki tego Cossiego :cool1: plizzz :)

Opublikowano

1BV daje w kość :kwasny: sama 19" to nie problem, dlatego myślę nad innym zawiasem...

Jak mi amorki juz zaczely slabo tlumic, to bylo ciezko.. wiec zmienilem na 1BE, ale nadal w miescie nie jest zbyt komfortowo (mimo felg 17"). Zastanawiam, czy przypadkiem sprezyny w 1BV tez nie sa jakies twarde :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

1BV daje w kość :kwasny: sama 19" to nie problem, dlatego myślę nad innym zawiasem...

Jak mi amorki juz zaczely slabo tlumic, to bylo ciezko.. wiec zmienilem na 1BE, ale nadal w miescie nie jest zbyt komfortowo (mimo felg 17"). Zastanawiam, czy przypadkiem sprezyny w 1BV tez nie sa jakies twarde :thumbdown:

Nie wiem Flyer, ale u mnie na 17" też jest mało ciekawie, 1BV nie jest na nasze drogi... przy tym zawieszeniu nie ma różnicy jaka felga bo i tak jest twardo... :wink4:

Opublikowano

Musze przejechac sie ori 1BE, a potem znowu ori 1BV w dobrym stanie, zeby porownac, czy faktycznie musze zmienic jeszcze springi zeby miec komfort, ktory kilka razy "czulem" jadac 1BE... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jak sprawdzisz to daj mi znać. Ja zastanawiam się nad jakimś kitem i może trochę większą glebą...

Opublikowano

Ciężko będzie zrobić glebę i cieszyć się komfortem - gleba = mniejszy możliwy skok amortyzatora = mniejsze bujanie = mniejszy komfort.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.