Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie felgi


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

1BE to jest ori zawias Audi obniżający auto -20mm. Czyli optymalne połączenie komfortu z wyglądem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozna troche jaśniej :Pa nie da rady seryjnego obnizyc np. podciaz sprężyny czy coś ??? :gwizdanie:

:OMG: ale wymysliłeś...

1BE to jest ori zawias Audi obniżający auto -20mm. Czyli optymalne połączenie komfortu z wyglądem :wink4:

Nic dodac, nic ująć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozecie jeszcze rozwinac ten temat tego 1BE bo szukalem po tych symbolach o co chodzi, ile by taki zabieg kosztowal itp ale nie moglem nic znalesc, pewnie glupie pytania zajmuje no ale nie orientuje sie bo nie robile takiego czegos jeszcze :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1BE trzeba trochę poszukać żeby znaleźć. Śledź allegro, może coś trafisz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to co szukac samych spręzyn czy amortyzatorow o tym symbolu 1BE czy jak :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i szukaj zawieszenia pod swoj silnik!!

prawde mowiac nie widzialem zawiechy do 1.6 1be ani na allegro, ani na zadnym ebay ani nic podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tym profilem 205/50/17 wejdzie bez ocierania itd czy lepiej bedzie wsadzic 215/45/17 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej 215/45/17 ponieważ 205/50/17 nie wiem czy nie będzie tarło :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mysle, a moze ktos przerabial juz taki profil i sie wypowie :chytry:

A tak apropo myslicie ze a5 b5 z silnikiem 1,6 da rade felga 17' czy moze lepiej wsadzic 16' ... bo jak na 17 jeszcze bardziej sie zamuli to bedzie masakra ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze musze rozwiac wasze problemy. do 17" felgi 7,5J (seryjna audikowska felga dla przykladu) producent zaleca UWAGA!!! 235/45 R17. lub 225/45 R17

auto na 17 bardzo muli. U mnie w 1.9 jest odczuwalna doscyc duza roznica mocy na 17" a na 15". Wiec kolego nie kombinj z cieciem sprezyn i dziwnym rozmoarem opony bo bedzie to wygladalo nienaturalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę na 17" :wink4: Tylko wsadź 215/45/17 bo ta 205 będzie mocno naciągnięta na felgę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tak 205 to tylko wchodzilo w rachube jak profil by byl 50 ale jednak nie bede kombinowal i wsadze 215/45/17 moze im wezsza bedzie to mniej bedzie mulilo czy raczej bez roznicy... raptem o 2cm szersza opona bedzie od seryjnej co mam :gwizdanie:

Bo znowu sie przez to mulenie pojewil dylemat czy 16 czy 17... ale w sumie na 17 bedzie duzo lepiej wygladac a w sumie osiagów i tak jakis tam kosmicznych nie ma... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Ja u siebie w lecie mam 215 i 17" a zimowe 195 i 15" i różnicy w osiągach bardzo nie czuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo ale ty masz 1.8 to troche wiecej mocy, moj skromny 1.6 moze bardziej mulic, sam juz nie wiem najlepiej jak by sie wypowiedziala osoba co ma taki silniczek i 17 kola czy odczula duża ruznice czy nie...

no to montuj 225/40

zabawne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie lepiej wsadzić Ci 225/45/R17 ? Lepsze są raczej od 215

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie lepiej wsadzić Ci 225/45/R17 ? Lepsze są raczej od 215

Ale jemu chodzi o węższe żeby auta nie przymulało.

Dibo ale ty masz 1.8 to troche wiecej mocy, moj skromny 1.6 moze bardziej mulic, sam juz nie wiem najlepiej jak by sie wypowiedziala osoba co ma taki silniczek i 17 kola czy odczula duża ruznice czy nie...

To fakt ale wierz mi że między 195 a 215 aż takiej różnicy nie ma. Jakbyś miał 195 i chciał założyć 235 to się zgodzę że poczułbyś różnicę ale nie tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie tak własnie wydaje ze duzej roznicy nie powiniennem odczuc dlatego zaczynam sie rozgladac za oponkami 215/45/17 i felga :D jak zakupie to pojawi sie w stosownym temacie, pewnie tez poszukiwania beda opisane :P teraz tylko kminie czy z ranetm czy bez... bardziej podobaja mi sie bez rantu ale jak przytre o kraweznik to sporo sie porysuje, a jak bedzie rant to tylko on sie przytrze troche :/ ale znowu moge kupic opony ktore troszeczke wystaja i "osłaniaja" felge...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie tak własnie wydaje ze duzej roznicy nie powiniennem odczuc dlatego zaczynam sie rozgladac za oponkami 215/45/17 i felga :D jak zakupie to pojawi sie w stosownym temacie, pewnie tez poszukiwania beda opisane :P teraz tylko kminie czy z ranetm czy bez... bardziej podobaja mi sie bez rantu ale jak przytre o kraweznik to sporo sie porysuje, a jak bedzie rant to tylko on sie przytrze troche :/ ale znowu moge kupic opony ktore troszeczke wystaja i "osłaniaja" felge...

nie wiem czy 215 ochroni Ci felge...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...