Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak zabezpieczyć działkę ? Pomocy


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Już tak myślałem żeby przyłapać nawet jedną osobę zadzownić i powiedzieć że bylem dzień wcześniej i było elegancko wtedy wszystko pójdzie na tego kogoś i będzie miał kłopot ... hm... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zrób tak a jak znów bedą siedzieć to znów złap i zadzwoń ,wrescie odpuszczą i nie bedą przychodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw im piwo przez parę dni z rzędu, a później przestań to stwierdzą, że nie opłaca się im przychodzić :polew:

A tak na poważnie, to z tą policją to dobry pomysł i najlepiej żeby złapać kilku wtedy koszty napraw się rozłożą. Tak kilka razy i się fama rozejdzie, że melina spalona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te typki o ktorych piszesz chyba juz i tak kartoteki maja. Zadni z nich pprofesjonalisci. Wykorzystuja okazje i tyle. Mysle ze na nich wystarczy srednio profesjonalny alarm. ( w halasie nie bedzie im sie chcialo siedziec lub krasc)

Jakis dzwiek o wysokiej czestotliwosci wk***iajacy dla ucha.

Moze zaluzje i drzwi antywlamaniowe?

A tak swoja droga cos nie czuja respektu przed toba- nie wiesz jak to sie robi? Moj znajomy trzyma McLarena SLR Roadstera pod wiata (w polsce ):decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dobrze by było dogadać się z tymi gnojkami i pozwolić im tam siedzieć w zamian za pilnowanie przed innymi gnojkami. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załuż sobie kolego alarm mozesz go dodłaczyc gdzies na baze monitorowania lub nawet na komurke do siebie zeby nie placic abonamentu-jak chcesz to zadzwon do mnie ja zajmuje sie alarmami to cie wytłumacze co i jak 667706306

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1. Ogrodzenie

po 2. pies - raczej go nie otrują a jak psinka będzie mieć wygląd to nawet nie podejdą

po 3. częste wizyty z k**wą na ustach

po 4. złapać skurw*** i na policję za włamanie.

Albo obok domku usyp kilka górek takie jak dzikie groby i zostaw jakiś but wystający z ziemi albo kawałek zakrwawionej koszuli. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

masz spory problem i jeżeli domek jest wypasiony i masz troche kapusty możesz zainwestować w baterie słoneczną będziesz miał energie to alarm możesz założyć i ochrone wynająć niestety nie wiem jakie są koszty czegoś takiego ale do alarmu nie trzeba sporo energii więc i koszty mogą być mniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup karnet na siłownie i zacznij ćwiczyć :kox: :kox: :kox: z czasem na Twój widok zaczną uciekać i przestaną się pojawiać na Twoim terenie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: oprócz tego to chyba zostaje tylko policja... zacznij truć im cztery litery to w końcu się za nich wezmą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna walnac przyczaje z pistoletem od paintbala :naughty: i zabawa i pozyteczne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź ich zaproś na imprezę daj każdemu panienkę a po zabawie wystaw im paragon na dużą kwotę

a jak nie zapłacą to dasz ich fotki alfonsom itd. zobaczysz jak będą Ciebie unikać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cristoforo wie, bo sam musiał kiedyś zapłacić :polew: sorki za OT

ja byłem ten ściągający kasę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cristoforo wie, bo sam musiał kiedyś zapłacić :polew: sorki za OT

ja byłem ten ściągający kasę :cool1:

nie mam wiecej pytan :no::baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozrzucaj krowie placki na działce,kręcą się tam w nocy,to na bank trafi któryś na minę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...