Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVV 1,8]First time z zielonym avancikiem ;)


Gość osetti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Nadeszła moja kolej... :audi:

Jestem tu nowa, więc proszę o wyrozumiałość Kochani :notworthy:

Przedstawiam Wam moje zielone "Maleństwo" 1996, 1.8 125KM LPG.

Narazie autko nie było w żaden możliwy sposób modyfikowane (nie licząc wrzucenia lpg i doklejenia "rybki" na klapie bagażnika :D)... ale tak jak piszę NARAZIE :evil:

Jest troszkę młodsze ode mnie :wink4: ale w naszym związku wiek nie ma znaczenia tak więc rozumiemy się doskonale ...

a4hm5.th.png a4xe0.th.png

Tadammmmm a oto i ja ... ehhh czar prysnął... a tak pięknie było :decayed:

a4ak6.th.png

Pozdrawiam wszystkich A4-klubowiczów .... osetti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo prosze prosze ;) zapraszamy na Spoty Częstochowskie daleko nie masz :gwizdanie: :naughty:

Autko niczego sobie i kierowniczka również :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładniutka ............. i :a4fan: .Miałem kiedyś 80 B-4 w tym kolorze więc mam sentyment no i Avancik. Zrobisz pare drobnych zmian odmładzających i bedzie :th: Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję nowego "Maleństwa" :oklaski:- piękne autko, podobnie jak właścicielka (czyżby samochody, tak jak psy nabierały cech swojego kierowcy? ;))

Sam mam nadzieję stać się w niedługim czasie właścicielem tego rocznika, z tym silniczkiem, tyle, że sedana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna seria i pani kierowniczka też niczego sobie... :> zapraszamy na zlot letni !! :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zdjecie zdecydowanie najlepsze.. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faaaaajne jesteście... a ten zielony to pod kolor oczków?

akurat tutaj się nie zgrałyśmy... oczy mam niebieskie :naughty:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2007, 12:29 _________________________________________________

Ładny seryjny avancik :a4fan:

O jakich zmianach myślisz?

Narazie niezbyt się orientuję co poprawiłoby jej wygląd, a co stanowiłoby totalną wiochę... dlatego tu jestem, liczę na Was Bracia, że doradzicie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie niezbyt się orientuję co poprawiłoby jej wygląd, a co stanowiłoby totalną wiochę... dlatego tu jestem, liczę na Was Bracia, że doradzicie

Propozycji będzie sporo, na początek jakaś większa felga i odrobinę zawiasik obniżyć :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno ten pierwszy raz pamieta sie do konca zycia... ciekawe jak bedzie w Twoim przypadku, bo moje pierwsze Audi wspominam bardzo milo mimo tego, ze z powodu sporego spalania niezle dalo mi po kieszeni :)

co do zmian - felga 17-18", ewentualnie 16" (jesli stawiasz komfort jazdy nad walory estetyczne), obnizony zawias (-20 mm wyglada juz ladnie :) ), swiatla przod i tyl po drugim lifcie (ewentualnie jakies ladne LEDy na tyl), xenonik, ciemne szyby (ale jesli przyciemniac, to rowniez przednie boczne, moze troche jasniejsza folia). to zmiany, ktore podpowiada mi moj gust, zrobisz z autem to, co Tobie bedzie sie podobac i na co bedzie Cie stac, bo na wszystko co wymienilem musialabys wydac polowe tego co na auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ahh te koszty.... :( ale w każdym razie dzięki za sugestie...

wyjeżdżam na miesiąc przyrobić parę groszy to się trochę Niuńkę upiększy :dance:

Dzięki Bracia!! :notworthy: ukłon w stronę Waszej tolerancji w stosunku do mało jeszcze obeznanej kobiety na forum :naughty:

Piszcie piszcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...