Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] 1.8T quattro Drift :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To Audi ma cos porobione w napędzie

o ile dobrze wywnioskowałem to szpera z tyłu 100% oba koła tylnie ciagna :naughty: :naughty: czyli wychodzi na to tak jak by bez mechanizmu różnicowego :kox:

Opublikowano

a ja sadze ze s2 mialy magiczny przycisk ktorego nowszym modelom brakuje :mysli:

Opublikowano

a ja sadze ze s2 mialy magiczny przycisk ktorego nowszym modelom brakuje :mysli:

owszem ale działał tylko do 30km/h

mi tez go brakuje ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Opublikowano

a ja sadze ze s2 mialy magiczny przycisk ktorego nowszym modelom brakuje :mysli:

owszem ale działał tylko do 30km/h

mi tez go brakuje ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Ale jak odciąłeś sygnał prędkości to miałeś spięty tył na stałe. :> Gdzieś na YT były filmiki, jak gość upalał B4 V6 Q.

Opublikowano

a ja sadze ze s2 mialy magiczny przycisk ktorego nowszym modelom brakuje :mysli:

owszem ale działał tylko do 30km/h

mi tez go brakuje ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Ale jak odciąłeś sygnał prędkości to miałeś spięty tył na stałe. :> Gdzieś na YT były filmiki, jak gość upalał B4 V6 Q.

Może to ten filmik 80ka ze szperą

Opublikowano

a niby co on ma tam ze-szperowane ???? :mysli: :mysli: :mysli:

bo ja tam nic takiego nie widze :no: :no: :no: :no: :no:

Opublikowano

a niby co on ma tam ze-szperowane ???? :mysli: :mysli: :mysli:

bo ja tam nic takiego nie widze :no: :no: :no: :no: :no:

Mi to sie wydaje że ta 80ka zażwawo jeżdzi :mysli: a to czy ma szpere czy nie to niewiem znalazłem tylko filmik :decayed:

Opublikowano

a ja sadze ze s2 mialy magiczny przycisk ktorego nowszym modelom brakuje :mysli:

[/quot

a ja sadze ze s2 mialy magiczny przycisk ktorego nowszym modelom brakuje :mysli:

owszem ale działał tylko do 30km/h

mi tez go brakuje ;( ;( ;( ;( ;( ;(

e]

a ja w swojej 2.8 q posiadamo taki fajniusi przycisk. wsadzialem sobie most z 80 i jest. zaspawany rowniez przedni jak i srodowy uklad roznicowy: :> :> :> :> :> :> :>

Opublikowano

a ja w swojej 2.8 q posiadamo taki fajniusi przycisk. wsadzialem sobie most z 80 i jest. zaspawany rowniez przedni jak i srodowy uklad roznicowy: :> :> :> :> :> :> :>

Zrób jakis filmik fotki :kox:

Opublikowano

przedni >?????????

przecież to nie skręca

Opublikowano

napisales ze przedni i tylny :mysli:

Opublikowano

zaspawany jest PRZEDNI(ale on nie ciagnie bo sa uciete frezy zeby nie wchodzily w satelitki w ukladzie roznocowym) i centralny(TROSEN) a tylni most jest z blokada do ktorej nie mam wszyskich gratow

Opublikowano

a jak to wyglada procentowo w quattro... na ile procent ciagnie przod a ile tył??? ....czy jest 50/50???

Opublikowano

a jak to wyglada procentowo w quattro... na ile procent ciagnie przod a ile tył??? ....czy jest 50/50???

ireekk99

odsyłam do tematu http://www.a4-klub.pl/smf/all_rodzaje_i_dzialanie_napedow-t110264.0.html

tam w drugiej wiadomosci jest link i jest w tabelce jakie sa mozliwe rozdziały napedu

dla ułatwienia napisze kilka danych :tongue4:

dla :quattro:

podczas poslizgu

max. przeniesienie momentu --> zbliżony do 40:60 lub 60:40

max różnica prędkości obrotowej osi --> 80:20 lub 20:80

max przekaz mocy na oś bez poślizgu --> do 60%

przy braku poslizgu, proporcje:

przeniesienia momentu --> 50:50

prędkości obrotowej osi --> ~ 50:50

Opublikowano

a jak to wyglada procentowo w quattro... na ile procent ciagnie przod a ile tył??? ....czy jest 50/50???

ireekk99

odsyłam do tematu http://www.a4-klub.pl/smf/all_rodzaje_i_dzialanie_napedow-t110264.0.html

tam w drugiej wiadomosci jest link i jest w tabelce jakie sa mozliwe rozdziały napedu

dla ułatwienia napisze kilka danych :tongue4:

dla :quattro:

podczas poslizgu

max. przeniesienie momentu --> zbliżony do 40:60 lub 60:40

max różnica prędkości obrotowej osi --> 80:20 lub 20:80

max przekaz mocy na oś bez poślizgu --> do 60%

przy braku poslizgu, proporcje:

przeniesienia momentu --> 50:50

prędkości obrotowej osi --> ~ 50:50

Muszę swoją przegonić i sprawdzić czy to się zgadza... :kox:

Opublikowano

jak chcesz to sprawdzić ??????

Opublikowano

jak chcesz to sprawdzić ??????

Metodą prób i błędów... :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.