Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Super :good: jakies wieksze kocowki wydechow wstaw bo te za male

Opublikowano

Witaj Andri. podaj jak możesz numer Lakieru.

Opublikowano
  • Autor

Super :good: jakies wieksze kocowki wydechow wstaw bo te za male

moze to na zdjeciu tak wyglada ale na zywo jest lepiej, wiec poki co narazie nie bede tego ruszac bo uwazam ze nie ma sensu jak zarowno ze wzgledow finansowych

[br]Dopisany: 25-03-2011, 11:02:51_________________________________________________

Witaj Andri. podaj jak możesz numer Lakieru.

Z5C MAURITIUS BLUE PEARL EFFECT

Opublikowano

to moze wieksze kola :decayed: jezdzisz w anglii to laduj 19 :evil: ja gdybym nie jezdzil do PL co miesiac to moglbym wlozyc 20 takie dobre drogi sa w Danii :rolleyes:

Opublikowano

a co chcesz sie zamienic :naughty:

jak z sedana zrobisz kombi i kiere na lewą str wsadzisz to możemy gadać :)

Opublikowano
  • Autor

a co chcesz sie zamienic :naughty:

jak z sedana zrobisz kombi i kiere na lewą str wsadzisz to możemy gadać :)

sie wyraza i bedzie :good:

to moze wieksze kola jezdzisz w anglii to laduj 19 ja gdybym nie jezdzil do PL co miesiac to moglbym wlozyc 20 takie dobre drogi sa w Danii

za cene tych 19 to wole kupic ori bixenon+ spryski i wyrezac mu mordke

a wogole ten DTM mi sie za***iście podoba i nie mam zamiaru go zmieniac :no: *narazie

mialem ostatnio jedynie wybor koloru felgi czy zrobic ori srebne czy grafit zostawic bo takie 2 dostalem z serwisu (foto)po tym jak jakas stara slepa ku.....zajechala mi w droge i uderzylem w kraweznik co niestety odbilo sie na felgach i oponach ale po czasie sprawa sie wyjasnila z ubezpieczalnia i odstalem 2 noweczki wraz z oponami a tamte porysane dalem do regeneracji i w ten oto sposob mam teraz 3 zapasy, dokupic z czasem 1 sztuke jeszcze i bedzie kolejny komplet moze grafit lub inny kolor wtedy

imag0069a.jpg

Opublikowano

co tam na wyspach porabiasz zawodowo że taki ładnym wozikiem jeździsz???

Opublikowano

Fela ładna jest nie ma co ,dokup sztukę i w jakiś inny kolor umaluj . do jednego mam tylko jakieś mieszane uczucia tj tych chlapaczy no jakoś nie pasują do tego auta

Opublikowano
  • Autor

Fela ładna jest nie ma co ,dokup sztukę i w jakiś inny kolor umaluj . do jednego mam tylko jakieś mieszane uczucia tj tych chlapaczy no jakoś nie pasują do tego auta

w sumie to nigdy na to nie zwracalem uwagi ale po przegladzie forum wiekszosc aut tego nie ma, ogolnie mi to nie przeszkadza wiec niech sobie sa :wink4:

co tam na wyspach porabiasz zawodowo że taki ładnym wozikiem jeździsz???

rozwoze leki po aptekach, ale to nie ma raczej wplywu na to czym jezdze na codzien

Opublikowano

Fela ładna jest nie ma co ,dokup sztukę i w jakiś inny kolor umaluj . do jednego mam tylko jakieś mieszane uczucia tj tych chlapaczy no jakoś nie pasują do tego auta

w sumie to nigdy na to nie zwracalem uwagi ale po przegladzie forum wiekszosc aut tego nie ma, ogolnie mi to nie przeszkadza wiec niech sobie sa :wink4:

co tam na wyspach porabiasz zawodowo że taki ładnym wozikiem jeździsz???

rozwoze leki po aptekach, ale to nie ma raczej wplywu na to czym jezdze na codzien

też mam chlapacze i kolorek chyba też taki...co prawda tylko 17"

Opublikowano

piękna sztuka, podoba mi się :kox:, tylko kiere wole z lewej strony

Opublikowano
  • Autor

piękna sztuka, podoba mi się :kox:, tylko kiere wole z lewej strony

ja wole z prawej, kwestia przyzwyczajenia do tego po lewej stronie jezdzi sie rewelka

Opublikowano

do tego po lewej stronie jezdzi sie rewelka

ta cały czas pod prąd :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

andr3i jest pięknie

Opublikowano
  • Autor

do tego po lewej stronie jezdzi sie rewelka

ta cały czas pod prąd :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

andr3i jest pięknie

a zdarzylo sie pare razy :evil: ale to w polsce tylko jak wyjezdzalem z osiedlowki na glowna droge ale szybko sie ogarnalem ze cos nie tedy :polew:

ale UK jeszcze nie mialem takiej okazji

Opublikowano

Nom fajna sztuka... coś takiego by mi pasowało :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

z nudow zmontowalem conieco max 155mp/h (257km/h)

Opublikowano

Ładnie jak na serię. Musisz mieć zdjęty ogranicznik, bo seryjnie chyba jest ustawiony do 230kmh. Tak mi się wydaje. U mnie był do 210kmh.

Opublikowano
  • Autor

blokada jest przy 150 mph(250km/h) a te dodatkowe 7 km/h wyszlo z gorki :>

Opublikowano

U mnie był do 210kmh.

:naughty: :naughty:

Zajefajna sprawa z tym silnikiem, 257km/h to już niezła prędkość :).

Opublikowano

Ja jechałem ostatnio 235kmh i był jeszcze spory zapas. 399km zrobiłem w 2h 20min od Świecka do Hamburga. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.